Yükleniyor...
4.0 Puan
4 Yorum

Vitaminello

Cevahir AVM, Kat 5, 19 Mayıs Mahallesi, Büyükdere Caddesi, No 22, Şişli, İstanbul
Kategoriler Restoranlar
Ortalama tutar İki kişi için : 50.00 TL
Telefon 0212 3801580
Yorumlar (4)
4
'..... Ö........
Helal olsun kucuk ve lezzetli bir mekan. Dondurmali waffle tavsiyemdir meyve ise muz ve cikolata seçin dondurmayida ayni sekilde. Bana dua edersiniz????
5
'..... Ö........
Helal olsun kucuk ve lezzetli bir mekan. Dondurmali waffle tavsiyemdir meyve ise muz ve cikolata seçin dondurmayida ayni sekilde. Bana dua edersiniz
3
A.. A..
Cevahir'de yemek katında hoş ve farklı bir alternatif. Aç olmadığım bir gün gidip karışık taze sıkma meyve sularından içtim. Elma, armut, havuç karışımı seçtim; gözümün önünde sıkıldı. Taptaze ve ferah... Waffle da gayet iyi. Fiyatlar uygun.
4
İ.... Y
Beni şaşırtan bir yer oldu. Tatlı krizine birebir. Cikolata ve malzeme seçimleri bol.Meyveler tazeydi. Çalışanları çok konuşuyor ama abartılı bir rahatsızlık vermediler.Sadece benim bu tür şeyler hoşuma gitmiyor. Plastik bıçak ile yemek zor ve yorucu. Tad ve malzeme açısından bir çok ünlü yerden iyi. Hiç bir şekilde malzemeden kismiyolar.Ekstra para da olmuyor. Avm de özel yerleri yok ortak alanlardasiniz ama Allah'tan orada çok kişi olmuyor genellikle. Buraya gidilecekse gerçekten tatlı krizinizin tutmuş olması gerek bence.
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım