Yükleniyor...
2.0 Puan
22 Yorum

Tavuk Dünyası

Cevahir AVM, Kat 5, 19 Mayıs Mahallesi, Büyükdere Caddesi, No 22, Şişli, İstanbul
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Izgara
Ortalama tutar İki kişi için : 70.00 TL
Telefon 0212 3801888
Yorumlar (22)
1
B..... Ç.......
İlk defa cevahir avm şubesinden sipariş verdim. Bu kadar kötü bir tavuk dünyası şubesi görmemiştim. Sipariş verdikten sonra tepsilerimizi almaya gittiğimizde personellerden biri kaba bir şekilde herkes beklediği halde bize burada beklemek zorunda değilsiniz yeni sipariş vermişsiniz dedi. Ayrıca bizden sonra gelen kişiler siparişlerini daha önce teslim aldı. Bizimkiler de soğuk geldi zaten. Aşırı kalabalık, yer sıkıntısı çok fazla. Ayakta beklemek zorunda kaldık. Yemeklerimiz daha da soğudu. Bir daha önünden bile geçeceğimi sanmıyorum.
1
M.... B......
1
M.... B......
2
A.... D..........
Alışveriş merkezinde sağlıklı bi alternatif ararken tercih ettim. Sayıyla konmuş gibi az miktarda tavuklar ve yer yer pörsümüş ve yine cimrilikle konmuş salata. Tavuk yemeğine 25 lira verip böyle bi tabak almak gerçekten hayal kırıklığı. Üstelik tavuk dünyası başta favorilerimdendi. Şimdi ise kalite ve porsiyon miktarı düşmüş ve fiyatlar inanılmaz arttırılmış. Bir daha gelmeyeceğim.
2
D.... G....
Genellikle diğer şubelere göre porsiyon daha az geliyor ve yemekler soğuk oluyor. Yoğunluk sebebiyle olması muhtemel olabilir ama sevdiğiniz bir lezzet hayalkırıklığı haline dönüşünce pek hoş olmuyor. Bu yüzden bu duruma dikkat etmeleri gerektiğini düşünüyorum.
3
A.. A..
Bu şube çok eleştirilmiş ama şansıma bana iyi menü ve düzgün hizmet denk geldi. Haftasonu gitmediğim için olabilir kremantar ve cheese california çeşitleri benim damak tadıma uygun oluyor. Makarnanın soğuk oluşu hepimizin sıkıntısı tabi. Hızlı ve çeşitli bir yemek için fena çözüm değil.
2
G...... G......
Makarnaları çok soğuk geliyor. Sanırım makarnaları hazır beklettikleri için. Kalabalık oluyor ve kalabalıktan dolayı siparişler geç hazırlanıyor.
1
M..... K.......
BURADA YEMEK YEMEYIN! NOKTA! Paranizi cope atin ama BU RESTAURANTTA YEMEK YEMEYIN!!! kasiyeri muduru servisi yemegi her seyi ile BERBAT! su ana kadar yemek yediklerimden EN KOTU DENEYIMIM!
1
H...... G.......
Düzenli olarak tavuk dünyasından yememe rağmen hayatımda yediğim en kötü tavuğu Cevahir tavuk dünyasında yedim.O kadar kötüydü ki yemeğin %80 ini bıraktım.İnşallah midem bozulmadan bu günü atlatırım.Arkadaşlar size tavsiyem 2 tl otobüse verip Beşiktaş tavuk dünyasında yiyin!!!!!
3
R.... R....
Düzenli yemek yediğim bir firma açsanız ve hızlı bir yemek arıyorsanız tercih edebilirsiniz. Porsiyon küçük gibi duruyor ama içine ne koyuyorlarsa doyuruyor.
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım