Yükleniyor
Yükleniyor...
3.0 Puan
23 Yorum

Starbucks

Cevahir AVM, Zemin Kat, 19 Mayıs Mahallesi, Büyükdere Caddesi, No 22, Şişli, İstanbul
Kategoriler Kafeler
Mutfaklar Kafe, Kahve, Çay
Ortalama tutar İki kişi için : 275 TL
Telefon 02123801149

Starbucks Çalışma Saatleri

Gün Açılış Kapanış
Pazartesi 10:00 22:00
Salı 10:00 22:00
Çarşamba 10:00 22:00
Perşembe 10:00 22:00
Cuma 10:00 22:00
Cumartesi 10:00 22:00
Pazar 10:00 22:00

Starbucks Yorumları (23)

4

İ.... Ö....

Birkaç ay önce gittim en son. Her zaman kalabalık olan bir mekan olduğu için yer bulmak zor olabiliyor onun dışında gayet güzel. Çalışanları da iyi.
3

M......... M.........

3

M......... M.........

3

İ................ İ................

Bir kaç defa yolumuzun düştüğü bir yer.. Ortam keşmekeş ama yine de sakin masalar mevcut. O masaları tutabilirseniz çok güzel olur . Kahvesi gelenler uğrayıp burdan alabilir ..
4

R.... K.............

Standart güzel starbucks kahvesini burada bulabilirsiniz. Dış tarafı olması büyük avantaj biraz alt katta olsada yine de keyifle oturabileceğiniz bir mekan.
4

Y...... Y......

Klasik starbucks standardindaki tatlarda kahveler var. Yeri guzel teras kisminin genisligi ise mekan icin arti olmus. Keske bu kadar kalabalik olmasa.
4

S.... S......

Cevahir starbucks'ın en büyük özelliği bence diğer starbuckslardan daha temiz olması. Belki bu konuda ben şanslıyımdır. Kahvelerinde her zamanki alışıldık standardı yakalıyorlar.
3

C.... U....

Sanırım en yoğun Starbuckslar’dan dışarıdaki Starbucks’ın tadilatta olduğu dönem; tiyatro öncesi bir kahve içmek istediğimizde yer bulmakta çok zorlandık. Çok yoğun.
4

B.... K........

Bazen bakıyorum çok sıra var Allahım ddiyorum ben bu sıraya girersem ölürüm ama bakıyorum aşırı akıcı bir şekilde ilerliyor giriyorum sıraya . cidden çok akıcı ilerliyor sıra , değiyor beklemeye. personeller güleryüzlü , anlayışlı . Ama dışarıda kenar kısımlarında sigara içilmemesine bir anlam veremedim. Ve zemin kat olduğu için dışarı da bazı çocuklar kolaylıkla oradaki camdan atlayıp girebiliyorlar ve bu pek hoş değil ya . Yağmur yağdığında zaten çekilmez oluyor.  İçerisi biraz küçük maalesef ki
4

E.... E....

Cevahir AVM'nin hem dışında, hem de içinde 2 adet Starbucks şubesi bulunuyor. Turist yoğunluğunun olduğu bir günde gittiyseniz, sıra beklemek biraz can sıkıcı olabiliyor
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım