Yükleniyor...
2.5 Puan
24 Yorum

Simit Sarayı

Cevahir AVM, Kat 2, 19 Mayıs Mahallesi, Büyükdere Caddesi, No 22, Şişli, İstanbul
Kategoriler Fırınlar
Mutfaklar Fırın, Fast Food, Çay, Kahve
Ortalama tutar İki kişi için : 45.00 TL
Yorumlar (24)
1
K.... A......
Yediğim en güzel simitleri üreten bu mekanın bu şubesinde maalesef kötü bir anım oldu; Siparişimi verdim çayları neredeyse kafama attılar. Çay tabaklarını tepsiye koydular bardakları ayrı yere. Neden böyle yaptınız diye sorunca “ tabaklar orada ya” şeklinde bir cevap aldım.. Ürünler her zaman mükemmel ama personel konusunda bir çalışma yapılması zaruri.
2
B.... K........
Dışarısı havadar , kahve içmek istedik ama nereden bileyim kırık bardak ile geleceğini . self servis sipariş vereceğimiz zaman kart mı nakit mi olduğunu soruyorlar . Ona göre yerine geçiyorsun bekliyorsun . İyi , ilgililer , temiz ama maalesef o bardak olmadı ????
2
B.... K........
Dışarısı havadar , kahve içmek istedik ama nereden bileyim kırık bardak ile geleceğini . self servis sipariş vereceğimiz zaman kart mı nakit mi olduğunu soruyorlar . Ona göre yerine geçiyorsun bekliyorsun . İyi , ilgililer , temiz ama maalesef o bardak olmadı
2
O... O...
Alan çok küçük ve hijyen sıfır. Personel yetersiz ve en hafif tabirle bilinçsiz. Kalabalık nedeniyle sürekli sıra oluyor. En kötü şubelerinden biri. Tüm bunlara rağmen lezzet konusunda bir sorun görmedim.
3
G...... G......
Bol bol turist dolu, özellikle haftasonları aşırı kalabalık bir Simit Sarayı şubesi. Hiçbir şeyi güzel yapamıyorlar. Simitleri bayat gibi. Markanın kalitesi çok düştü.
1
O. O.
Burada Arap turistler yemek yerken çocuklarının da dış tarafta oturulup yemek konan masaya, pis ayakkabılarıyla oturup yemek yediğini gördüğüm ve personellerinde uyarmadan sadece etraftaki tabakları toplayıp gittiğini gördüğümden beri uğramıyorum.
4
A.......... ✈.....
Cevahir'de ortak alanda bulunuyor. Türk kahvesinin güzel olduğunu duymuştum, sadece bunun için gittim, yemek kartlarının geçiyor olması benim için + puan.. bazı Simit Sarayı şubelerinde geçmiyor çünkü. Gerçekten kahvelerinin lezzetini beğendim, sunum ve fincanın büyük olması da güzeldi. Alışveriş arası kahve ve tatlı molası için ideal.
1
G.... G....
Kesinlikle çok pahalı ve ürünler hiç taze değil elemanlar çok kaba fiyatlar zaten uçuk çaylar kesinlikle soğuk bütün içimi döktüm galiba ????????????????
1
G.... G....
Kesinlikle çok pahalı ve ürünler hiç taze değil elemanlar çok kaba fiyatlar zaten uçuk çaylar kesinlikle soğuk bütün içimi döktüm galiba
3
F............ F............
Sabah saat 10.15 de gelmeme rağmen Ürünler taze değildi fırına atıp ısıtıyorlar lezzet standart ne çok güzel ne kötü fiyatlar standartın bi tık üstünde fakat çayı taze ve güzeldi
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım