Yükleniyor...
2.9 Puan
22 Yorum

Sbarro

Cevahir AVM, Kat 5, 19 Mayıs Mahallesi, Büyükdere Caddesi, No 22, Şişli, İstanbul
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Pizza
Ortalama tutar İki kişi için : 50.00 TL
Yorumlar (22)
3
B.... G....
Eski lezzeti, eski pizzaları yok, bundan sonra gitmem.
3
S..... G.....
Klâsik bir fast food restoranı. Ortalama kalite, ortalama fiyatlar...
4
B.. H.....
Yesterday I went with my family to cevahir mall And in our way we stopped at sbarro for lunch It’s a great place The staff was so friendly and polite Very clean restaurant I love it ????
4
B.. H.....
Yesterday I went with my family to cevahir mall And in our way we stopped at sbarro for lunch It’s a great place The staff was so friendly and polite Very clean restaurant I love it
3
O....... Y....
Cevahir alışveriş merkezi içerisinde yer alan iyi yemek mekânlarından birisi ve arada sırada güzel kampanyalar yapıyorlar. Bu kampanyalardan birinde sucuklu dilim pizzasını deneme fırsatım oldu; iyi buldum, dilim olmasına karşın doyurucu ve en azından Dominos'un pizzasından daha lezzetliydi.
4
D.... D....
Cevahir'de yemek yeme yerleri çok ama nedense her gittiğimde güzel bir şey bulamıyorum, o yüzden seçimimi pizzadan yana yaptım. Pizzaların dilim olarak satılması bence güzel, az yiyen bir insansanız 1 dilim doyurucu oluyor, ben sucuklu ince hamurludan yedim çok beğendim.
3
A.......... ✈.....
Cevahir şubesi çalışanları bakımından bence yetersiz. Aralarındaki diyalog yok seviyesinde, siparişi veriyorsunuz sonra 3 kere daha tekrar etmek zorunda kalıyorsunuz farklı insanlara. Ben çorba patates ve 1 dilim pizza menüsünü almıştım. Lezzeti iyiydi. Daha sonra karışık salata aldım. Sırf salata için gidebilirim. Diğer lezzetleri arka planda bıraktı benim için.
1
T.... C....
Bize denk gelmistir diyerek birden fazla kez gittik. Ama yok anladik ki degilmis. Pizzalari o kalitesiz ve kıt malzemeye ragmen lezzetliymis gibi olmasi, az yedigimiz halde siskinlik yapmasi bizi düşündürdü. Hamur kalinligi nerdeyse ramazan pidesi miktari kadar. Pizza yemek istersek bu marka ve sube artik listemizde yok. Diger bir şikayet sanırım çok calisan degistirdiklerinden olsa gerek derdini anlatmakta zorluk cekiyorsun.
3
T.... S.......
Çalışanlar arasındaki iletişim kopukluğu sipariş verme süremizi geciktirdi. Pizzanın tadı güzeldi ve elma dilim patatesler yenilebilecek lezzetteydi. Diğer şubelerle kıyaslandığında yeterli lezzeti vermesede, Sbarro'nun kendine has tadını barındırıyordu.
2
E... T.....
Sipariş oldukça yavaştı, pizza çok lezzetli değildi ve yanında gelen patatesler de oldukça bayattı, gittiğim en kötü sbarro şubesi olabilir????
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım