Yükleniyor
Yükleniyor...
2.5 Puan
11 Yorum

Pehlivan

19 Mayıs Mahallesi, Büyükdere Caddesi, No 21, Şişli, İstanbul
Kategoriler Lokantalar
Mutfaklar Ev Yemekleri, Izgara
Ortalama tutar İki kişi için : 250 TL

Pehlivan Çalışma Saatleri

Gün Açılış Kapanış
Pazartesi 06:00 23:00
Salı 06:00 23:00
Çarşamba 06:00 23:00
Perşembe 06:00 23:00
Cuma 06:00 23:00
Cumartesi 06:00 23:00
Pazar 06:00 23:00

Pehlivan Yorumları (11)

3

M...... G.......

Diğer pehlivanlara göre biraz daha iyi . En azından burda yemeklerin sularını karıştırmıyorlar. Esnaf lokantasına göre bir tık pahalı. Tabi beklenrim Balkan performansı ????
3

M...... G.......

Diğer pehlivanlara göre biraz daha iyi . En azından burda yemeklerin sularını karıştırmıyorlar. Esnaf lokantasına göre bir tık pahalı. Tabi beklenrim Balkan performansı
1

E..... D.....

Icerisi cok sıcak, fiyatlar yuksek ve cok değişken. Park yeri zaten bulunamiyor, ekmekleri de sertti. Oglen vakti gelmemize ragmen cay da kalmamisti.
4

B.... B....

Giriş çıkışlarda tuvaletin kapı tutamacını dokunmak istemeyiz ya bu esnaf lokantası onu düşünmüş dokunmatik kapı açılıyor, ikram çay lezzetli. 2 parça yemek yiyin öyle donatacaksanız restauranta gidin, burası pahalı olur o zaman. Temiz mekan ben seviyorum
2

H.... Ş.....

Çok fazla çeşitliliğin olduğu lokanta. Fiyatlar alternatiflerine göre bir tık daha pahalı. Çalışanlar masaların üzerindeki boş tabaklara nedense hiç bakmıyorlar. Biz temizler misiniz dediklerinde o masa temizleniyor. Özellikle öğle arası gibi yoğun saatlerde masa temizliğine dikkat etmeleri gerekir
3

İ............. İ.............

Ucuz olsun küçücük küçücük porsiyonları koyuyorlar... zaten o da yetmiyor. Izgaraları lezzetli, somonu güzel yapıyorlar. Ancak fasulyesi enginarı hep kılçıklı, sebzelerini tavsiye etmem..
2

I...... K.......

A self service diner, serving Turkish food. The concept is good, the place is very clean, the food needs a lot of improvement. I tried the kofte with mashed potatoes and cheese which was not good, the sautéed vegetables were good, white rice and shishbarak was ok.
2

H.... Ş.....

Merkezi bir yerde olduğu için sık uğradığım bir esnaf lokantası. Yemekleri lezzetli, yağ içinde yüzmüyor ancak porsiyonları çok az. Aynı kategoride hizmet veren yerlerde çok daha bol porsiyonları çok daha ucuza yiyorsunuz.
2

G..... Ç....

Öğle yemeği için bulundum burada. Fiyatlar inanılmaz yüksek. Aldıklarım; beşamel soslu sebzeli et, mercimek çorbası, ve cacık. Ödediğim para 19 TL. Doymadım bile bu yediklerimden. Beşamel soslu et güzel değildi, çok az et vardı içinde yağlı ve tatsızdı. Mercimek çorbası güzeldi. Birde çay ikramı olması güzel oda bu fiyatlara olsun o kadar diyorum. Bir daha uğrayabileceğim bir yer değil.
2

G..... G.....

Şişli merkezdeki en kötü lokantalardan. Kurufasulye ile kadınbudu köftenin tatları aynı. Fiyatlar civar lokantalara göre ucuz. Ay sonu multinet bitince gelinen mekan.
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım