Yükleniyor...
2.1 Puan
22 Yorum

Namlı Fırın & Kafe

19 Mayıs Mahallesi, Büyükdere Caddesi, No 14/B, Şişli, İstanbul
Kategoriler Fırınlar
Mutfaklar Fırın, Pastaneler
Ortalama tutar İki kişi için : 70.00 TL
Telefon 0212 2334322
Yorumlar (22)
1
M..... A.....
Rezalet ötesi, adam kazıklayan bir mekan. Gecen gün önünden geçerken 2 kahve alalım dedik ,en en küçük boy karton kahveye 38tl para verdik!! Tanesi 19 TL inanilmaz gerçekten. Üstünde 13tl yazmasına rağmen sorduğumuzda ise sut koyunca bu fiyat dedi. Üslup ayrı bir çirkin, kaba suratsız çalışanlar..Sakın sakın önünden bile geçmeyin.
1
Ç...... G......
Pahali ve aldigimiz iki sey de bayat cikti. Telefonunu ariyorum acmiyorlar. Bana orda bu bayat ama su taze desen ben baska bir secenege okey olurum yani... desene! Catal girmiyo rulo pastaya sekilde görebilirsiniz
2
N.... Y....
Fiyatlar gereksiz pahalı yemek kartları geçmiyor, garsonları aşırı kaba bir daha gidilmez
1
E... K.............
İş yerimize yakın diye sabahları bir şeyler alıyoruz. Ürünleri, yağları vs kaliteli değil.. Fiyatlarda gereksiz pahalı. F/P olarak uygunda değil. Fiyat soruyorsun, pahalı geliyor başka bir şey alıyorsun, beyefendiler beğenemiyor birde yorum yapıyor. Asla kaliteli bir işletmeci değil. Sokakta ki simitçiler bin basar bunlara!!
5
M....... O....
Hindistan cevizli Trileçe yedim. Yanında taze bir çay. Lezzet olarak gayet beğendim. Yorumlar daha çok olumsuz yönde ancak garsonların servisinden herhangi bir şikayetim yok benim. Fiyat olarak da toplamda 15.25₺ ödedim.
1
G.... Y....
İstanbulun merkezinde arap turist kazıklamanın ötesine geçemeyen, müşterilerle konuşmaktan aciz rezil işletme. Soru sorduğunuzda karşınızda oflayıp puflayarak cevap veren devrik gözlü insanlar bulmak isteyenler buyursunlar buraya. Bugün eve giderken börek almak için girdim . ikinci gidişimdi. Kasasından işletmecisine servis elemanına kadar hepsi ayrı terbiyesizdi. Gitmeyin göndermeyin efendim
1
D.... D....
15-20 dakika boyunca sipariş vermeyi bekleyip sonrasında ne olduğunu soran personellerin bulunduğu fırın. Servis ve personellerin tavrı berbat. Çeşit fazla ama değmez. Oldukça gürültülü ve sıkışık bir ortam
1
Ş..... K.....
Kasa yanında duran terbiyesiz saygısız bir personelleri var ve saçlarına dokundugu Çıplak eliyle sandviçlere dokunuyor. Resmen ödeme yapmak için kasaya gittiğimizde bizi azarladı. Adisyonu garsondan gidip alın getirin yerine garsondan keşke kendileri isteselerdi ya da biz garsonlar vermedi bize adisyon dediğimizde gidip isteyin diye azarlamak yerine kusura bakmayın hemen isteyelim diyebilirlerdi. Ayrıca tüm kafe fırınlarda masaya adisyon garson tarafından bırakılır biz ordan oraya müşteri olarak koşturmayız dediğimde de ben işe yeni başladım hatta şimdi başladım diye dalga geçti arkadaş.
2
S..... S.....
Lokasyonu çok iyi olmasına rağmen etrafında bulunan pastanelere göre tatları ortalama. Galetelerini tavsiye ederim.Elmalı kurabiyelerinin de tadına bakılabilir .
3
B....... B.......
Merkezi lokasyonda buyuk alana sahip bir işletme. Tatlar ortalama. Bu bölgede cok fırın oldugu düşünülürse tavsiyem tahinli çöreği ve elmalı yufka tartını denemeniz olur.
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım