Yükleniyor...
3.8 Puan
142 Yorum

Tarihi Sarıyer Muhallebicisi

Merkez Mahallesi, Yeni Mahalle Caddesi, No 1, Sarıyer, İstanbul
Kategoriler Tatlıcılar
Mutfaklar Tatlılar, Börek
Ortalama tutar İki kişi için : 50.00 TL
Çalışma Saatleri
Neler var?
  • Nakit Ödeme
  • Kredi Kartı
  • Banka kartı
  • Alkol bulunmaz.
  • Kahvaltı
  • Dış mekan var.
  • Klimalı
  • Wi-Fi
  • Tatlı ve Pasta
  • Kapalı alan var.
Yorumlar (142)
5
H..... Y.....
Muhallebi yemesemde kazandibi oldukça lezzetliydi, ve ve açık ara İstanbul da yediğim en güzel peynirli börekti..
4
E... E...
Sarıyer merkezde bulunan tarihi börekçi ve tatlıcı. Yakınlarda araç koymak oldukça zor otoparklarda dolu. Kazandibi denedik çok güzeldi çok beğendik. Kazandibinden önce porsiyon kıymalı börek yedik. Sonrasında börek çok rahatsız etti o yüzden börek yenmesini önermiyorum. Tatlı için arada bir gidilebilir.
5
A...... A......
Kazandibi denedim ve yoğunluğu, tavuk göğsü parçalarının ağızda hissediliyor oluşu, şekerinin ideal olması deneyimi iyi yapan özellikleri. Güncel fiyatı 15tl.
5
K..... V.
Üstü yanık kazandibisi ve kıymalı kol böreği çok lezzetli. Kesinlikle kazandibi için gidilmeli. Fiyatı emsallerine göre normal. Servisi çok hızlı. Park yeri sıkıntı çünkü yer yok.
5
R...... R......
Tavuk göğsü cidden çok başarılıydı, sadece onu yemek için bile Sarıyer'e gidebilirim. Hem çok hafif hem de çok lezzetli. Servisi de gayet hızlıydı. Üstüne dondurma eklettirdik, o biraz buzluydu onun dışında her şey çok iyiydi.
4
I......... B.....
Tavuk göğsü efsane içinizi hiç baymıyor rahat bir şekilde yiyebilirsiniz
4
C.... C....
Tatlılara diyecek yok. Lezzet hiç bozulmadı. Kazandibi ve tavuk gögsünü, tavuğun gögüs etinden yapıyorlar. Yerken zaten anlayabiliyorsunuz. Bu usülle yapılanı artık istanbulda bulmak zor. Bu mekan ile ilgili tek sorun personel. Biraz yeni açılan kaliteli mekanlardaki hizmet anlayışını ve nazikliği benimserlerse, bizler için ve işletme için de gayet iyi olur!
1
H...... K.........
Tadı ortalama evde yapılabilecek bı tatlı gibi.fiyatlar çok yüksek.paket yapıp çıktığımız bı muhallebi başka biyerde ortalama 8-9 lirayken burda ufak bı porsiyon 15 lira .
1
B.... E....
Kahvaltıya geldik ancak böreğimizi alıp başka yere gitsek daha mutlu olurduk. Suratsız çalışanlar, gelmeyen siparişler ve havasız bir üst kat. Daha az meşhur bir yer de tercih edebilirsiniz.
5
A........... A...........
Öz kanatçi kardeşler sonrası tatli durağımız ilk denemem zaten işinin ehli bir işletme belli börek vb... ürünler mevcut ama Tavuk göğsü gayet başarılıydı...
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım