Yükleniyor...
1.6 Puan
7 Yorum

Tavuk Dünyası

Yenişehir Mahallesi, Osmanlı Bulvarı, No: 5, Pendik, İstanbul
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Izgara
Ortalama tutar İki kişi için : 70.00 TL
Telefon 0216 6853020
Yorumlar (7)
1
E... B....
Siparişi alan garson sisteme girmeden yemeğe çıktığı için 1 saatte anca siparişimiz geldi. Yarım saat boyunca kirli bir masada, servis açılmadan öylece durduk. Bir allahın kulu da gelip sormuyor, en sonunda söyledik ve siparişiniz neydi diyorlar. Memnuniyetsizliğimizi belirtmemiz üzerine bir özür dahi dilemediler aksine, suratsızlıklarıyla karşılaştık. Masanın yarısını sildiler, yarısını silmediler. Gördüğüm en rezalet tavuk dünyası. Hizmet, servis, temizlik genel olarak rezalet.
1
Y.... K........
Geldim oturdum, sipariş verdim, yarım saat sonra tekrar hatırlattım, bu arada benden sonra gelenlerin siparişleri geldi tabi, biraz daha bekledim ve çıktım, başka yerde yiyorum yemeğimi. Anladığım kadarıyla tek başınıza gidip oturursanız pek sallamıyorlar. En az iki kişi olacaksınız ki o zaman müşteri olarak görüyorlar. Her hafta 1 kere mutlaka gidiyordum, bu muameleden sonra iki kere düşünürüm artık.
1
C.... C....
1
C.... C....
1
C.... C....
5
A.... D........
Uzun zaman sonra ilk kez bu şubeye geldim ve eskiye göre çok daha iyiydi. Kekiklim ve mantarlı bonfile yedik. Pişme kıvamı, sosları ve eskiye göre verilen hijyen hissi çok başarılıydı. Masamızla ilgilenen yetkili arkadaş Kenan Çelik bu ara dikkat edilen hassasiyetlerimize dikkat ederek gerçekten sorunsuz bir hizmet sundu. Umarım diğer şubelerde aynı çizgiyi yakalar.
1
G...... Y.....
Kekiklim bonfile istedik.iyi pissin dedik .içi kanlı eti getirdiler. Tekrar pissin dedik. Mantarli bir et yemegi getirdiler.yanlış tabak olduğunu belirttim.içinden mantarı ayıklayıp tekrar aynı tabağı getirdiler. Artik ugrasamicam yiyelim dedim.Et yine iyi pişmemiş ici kırmızı kırmızıydı.kesinlikle et pişiremiyorler. Gitmeden bunları düşünün derim.
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım