Yükleniyor...
4.2 Puan
9 Yorum

Starbucks

Yenişehir Mahallesi, Millet Caddesi, MVK Worksquare, No 27, Pendik, İstanbul
Kategoriler Kafeler
Mutfaklar Kafe, Kahve, Çay
Ortalama tutar İki kişi için : 55.00 TL
Telefon 0216 5046574
Yorumlar (9)
5
E...... ?..................
Bu şubesinde ki çalışanlar çok tatlılar. Ayrıca bir sürü köpek dostumuz hem içeri de geziniyorlar hemde teras kısmında boy boy uyuyorlardı. Seviyorum seni Starbucks :)
5
E...... E......
Bu şubesinde ki çalışanlar çok tatlılar.

Ayrıca bir sürü köpek dostumuz hem içeri de geziniyorlar hemde teras kısmında boy boy uyuyorlardı. Seviyorum seni Starbucks :)
3
D.... D....
Mekan olarak küçük olsa da kahvemi alıp bilgisayarımda rahatça çalışabileceğim bir mekan oldu. Lokasyon olarak güzel fakat daha büyük kapalı alanı olmalıydı.
1
Ö...... G....
Kahve benim en sevdiğim sıcak içecek. Starbucks'ıda sever ve kullanırım sıklıkla. Ama şundan nefret ediyorum bölgeye semte göre dekorasyon ve konfor. İyi semtlere en güzel koltukları koy rahat keyifli güzel mekanlar yarat. Ama diğer semtlere yerlere ise basit konforsuz keyifsiz mekanlar yap. Madem dekorasyonu semtin değerine göre yapıyorsunuz o zaman fiyatlarınızıda ona göre farklı yapın. Kurtköy şubesi son derece keyifsiz oturacak doğru düzgün yeri olmayan berbat bir yer.
5
E........ E........
Sakin ve çalışan arkadaşlar çok güleryüzlü viaporttakine göre hoş :D komşularım Starbucks ları seviyorum sağlı sollu şanslıyım süper bir konum yakında oteller cd olucak burası hatta karşısında da metro gelecek işte o zaman kıymetini anlayacaksınız :D
5
E...... E......
Sakin ve çalışan arkadaşlar çok güleryüzlü viaporttakine göre hoş :D komşularım Starbucks ları seviyorum sağlı sollu şanslıyım süper bir konum yakında oteller cd olucak burası hatta karşısında da metro gelecek işte o zaman kıymetini anlayacaksınız :D
5
M........ M........
Sürekli gittiğimiz(neredeyse her akşam) bir yer. Kahve seven biri olduğum için sürekli yolum düşüyor. Starbucks aynı Starbucks ama her defasında bize bu şeker kahveciklerden ikram ediyorlar. Bize kahve hakkında eğitim bile verdiler. Bu yüzden diğer Starbuckslardan bizim için ayrı.
4
K.... B.....
Kurtköyde çok kıymetli bir noktada açıldı. Çalışanları gayet ilgili ve hızlı çalışıyor. Kapalı mekanı çok küçük. Açık alanı ise şimdilik kullanılabilir durumda. Havalar soğuyunca seyrelecek gibi görünüyor. Akşamları dışarı çıktıkça uğruyoruz. Havuçlu kepekli keki çok başarılı. Mozaik pastası çok ağır.
5
O... D....
Biraz daha sandalye lütfen.. Dah büyük bir mekan seçilebilirdi potansiyeli olan bir yere kuruldu. Çalışanlar ve servis sıkıntısı yok kısa sürede hazırlanıyor.
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım