Yükleniyor...
2.9 Puan
15 Yorum

Simit Sarayı

Viaport AVM, Kat -1, Yenişehir Mahallesi, Dede Paşa Caddesi, No 19, Pendik, İstanbul
Kategoriler Fırınlar
Mutfaklar Fırın, Fast Food, Çay, Kahve
Ortalama tutar İki kişi için : 45.00 TL
Telefon 4448768
Neler var?
 • Kredi Kartı
 • Nakit Ödeme
 • Gel-Al
 • Alkol bulunmaz.
 • Kahvaltı
 • Banka kartı
 • Multinet
 • Ramazan
 • Glutensiz menü bulunur.
 • Dış mekan var.
 • Sodexo
 • Kapalı alan var.
 • Klimalı
 • Setcard
 • Sigara içme alanı var.
 • Wi-Fi
 • Ticket
Yorumlar (15)
1
H...... B.....
Buz gibi çay buz gibi latte verdiler. Biri 4 diğeri 9 lira. Ama sıcak asla değildi.tek beğendiğim dereotlu çöreğiydi onuda pahalı buldum. Limonatalarıda çok fabrikasyon lezzetten uzaktı.
1
H...... B..
Buz gibi çay buz gibi latte verdiler. Biri 4 diğeri 9 lira. Ama sıcak asla değildi.tek beğendiğim dereotlu çöreğiydi onuda pahalı buldum. Limonatalarıda çok fabrikasyon lezzetten uzaktı.
4
O.... M.......
Very nice and beautiful restaurant in the center of Crown Plata. Nice ambience. Beautiful decorations. Big dine in area. Very friendly and cooperative staffs. Very quick service. Tasty Turkish tea. Pastries.
4
O.... M.......
Very nice and beautiful restaurant in the center of Crown Plata.

Nice ambience. Beautiful decorations. Big dine in area.

Very friendly and cooperative staffs. Very quick service.

Tasty Turkish tea. Pastries.
2
S.... C..
Cok cok dolu gereksiz fiyatlar tum simit saraylarina mecbur olmadikca ugramam acikcasi... yalniz sadece viaporttaki mi bilemiyorum masalari sandalyeleri cok hos belirtmeden gecemeyecegim.
3
F... L.....
Normal bir şube.. Viaport'a alışveriş için geldiğimizde soluklanmak için mola verdik burada.. Çaylar taze ve demli idi.. Çalışanlar da biraz ilgisizlik vardı..
3
Y....... T.....
Simit Sarayı'nın Viaport Avm içindeki şubesinin iç ve dış olmak üzere iki farklı oturma alanı var.İç oturma alanı kışın talebi karşılayacak kapasitede.Dış oturma alanı 360 derecelik bir oturma alanına sahip.Yazın dış taraftaki açık alan talebi karşılayamıyor maalesef.Yer bulmak için bayağı bir turladık 360 derecelik alanında.Bu dış tarafın bir bölümü gölge içinde kalırken bir bölümü ise tüm güneşi olduğu gibi alıyor.Tahmin edeceğiniz üzere gölgelik alandaki tüm masalar dolu.Boş kalan bir kaç masa direk güneşi aldığından ve koruyucu her hangi bir önlem olmadığından çocuklarla oturmak istemedik öğle sıcağında.Masa sorununu çözdük ama masa bulma haricinde bir de oturma yerinin dar ve sıkışık olma sorunu var.Sandalyeler omuz omuza,masa yanlarından 2 kişi yan yana geçemiyor.Özellikle bebekli puset arabalarıyla gelen aileler için alanın,geçiş yerlerinin darlığı oldukça sorun oluyor.Burada servis,self-servis.Yani siparişinizi sıraya girip söylüyorsunuz,alıyorsunuz,kasaya ödemesini yapıyorsunuz,siparişinizi alıp yerinize gelip öyle oturuyorsunuz.Hafta sonu ve öğle saatleri biraz uzayabiliyor bu işlemler.Burada simit çeşitleri,kahvaltı,poğaça,açma,börek çeşitleri,hot dog,dürüm,tost,pizza,tatlı&tuzlu kurabiyeler,muffin çeşitleri,kek,kruvasan,sandviç çeşitleri,pasta,tiramisu,ekler,cheesecake,dondurma gibi atıştırmalık ve doyumluk yiyecekler,çay,espresso,cappuccino,americano,mocha,latte,salep,sıcak çikolata gibi sıcak ve ayrıca soğuk içecek çeşitleri de var.Daha fazla detay için yesimlehertelden.blogspot.com.tr/2016/07/viaport-outlet-avm-simit-saraynda-kahve.html linkine bakabilirsiniz.
3
Y....... T.....
Simit Sarayı'nın Viaport Avm içindeki şubesinin iç ve dış olmak üzere iki farklı oturma alanı var.İç oturma alanı kışın talebi karşılayacak kapasitede.Dış oturma alanı 360 derecelik bir oturma alanına sahip.Yazın dış taraftaki açık alan talebi karşılayamıyor maalesef.Yer bulmak için bayağı bir turladık 360 derecelik alanında.Bu dış tarafın bir bölümü gölge içinde kalırken bir bölümü ise tüm güneşi olduğu gibi alıyor.Tahmin edeceğiniz üzere gölgelik alandaki tüm masalar dolu.Boş kalan bir kaç masa direk güneşi aldığından ve koruyucu her hangi bir önlem olmadığından çocuklarla oturmak istemedik öğle sıcağında.Masa sorununu çözdük ama masa bulma haricinde bir de oturma yerinin dar ve sıkışık olma sorunu var.Sandalyeler omuz omuza,masa yanlarından 2 kişi yan yana geçemiyor.Özellikle bebekli puset arabalarıyla gelen aileler için alanın,geçiş yerlerinin darlığı oldukça sorun oluyor.Burada servis,self-servis.Yani siparişinizi sıraya girip söylüyorsunuz,alıyorsunuz,kasaya ödemesini yapıyorsunuz,siparişinizi alıp yerinize gelip öyle oturuyorsunuz.Hafta sonu ve öğle saatleri biraz uzayabiliyor bu işlemler.Burada simit çeşitleri,kahvaltı,poğaça,açma,börek çeşitleri,hot dog,dürüm,tost,pizza,tatlı&tuzlu kurabiyeler,muffin çeşitleri,kek,kruvasan,sandviç çeşitleri,pasta,tiramisu,ekler,cheesecake,dondurma gibi atıştırmalık ve doyumluk yiyecekler,çay,espresso,cappuccino,americano,mocha,latte,salep,sıcak çikolata gibi sıcak ve ayrıca soğuk içecek çeşitleri de var.Daha fazla detay için
yesimlehertelden.blogspot.com.tr/2016/07/viaport-outlet-avm-simit-saraynda-kahve.html
linkine bakabilirsiniz.
3
B...... T.......
Simit sarayı denince gözümde canlanan hic bir simit çeşidini göremedigim yer. Puanı mı yediğim pastanın lezzeti hatırına veriyorum. Dekorasyonu şık ama adinin patisserie olarak değişmesi gereken mekan.
3
I.... S.....
Ben bu Simit Sarayı olayını pek sevemedim. Canım tuzlu bir şey istediyse, girecek yer bulamadıysam giriyorum ancak... Simit 1, minik karper 1.5 tl sonuçta. Viaport'daki şubesi orta alanda güzel bir konumda, servis elemanları da iyi. Börekleri, çayı ve domates kaşarı içinde olan simit sandviçini tavsiye ederim.
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım