Yükleniyor...
3.2 Puan
6 Yorum

Sbarro

Neomarin AVM, Kat 2, Kaynarca Mahallesi, Elka Sokak, No 33, Pendik, İstanbul
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Pizza
Ortalama tutar İki kişi için : 50.00 TL
Çalışma Saatleri
Telefon 0216 670 21 25
Neler var?
 • Kredi Kartı
 • Alkol bulunmaz.
 • Nakit Ödeme
 • Lunch menü var
 • Gel-Al
 • Akşam yemeği uygun.
 • Banka kartı
 • Klimalı
 • Wi-Fi
 • Multinet
 • Setcard
 • Sodexo
 • Kapalı alan var.
 • Ticket
 • Self-Servis
Yorumlar (6)
4
F....... M.....
Evimiz yakın olduğundan çokça gidiyorum. Personel klasik fastfoodcularda yorgunluktan kendinden geçmiş gençlerden yapacak bişey yok. Fakat pizzalar bir çok pizza markasından lezzetli. Bir orta boy menü ile gayet rahat doyunabiliyor.
2
E... S.....
Neomarin AVM'yi AVM olarak sevmiyorum zaten, ama bu Sbarro yediğim en kötü olanıydı. Bir kere tek dilim menüde çorba ve patates var, ikisi aynı anda var, çalışan bana hangisini seçersiniz dedi, ben ikisi de var yazıyor dedim birini seçmem gerektiğini söyledi ben de zorlamadım artık seçtim. Yanımda bir arkadaşım vardı o söyledi ikisi de var yazıyor işte diye. Sonra çalışana ikisi de varmış dedik, e ben zaten vericem size çorbayı da birini seçin demedim ki dedi. Yani ben ya da yanımdaki arkadaşım bir çorba az içtik çok içtik diye mevzunu yapacak insanlar değiliz, sadece ortada bir gariplik var, ya işini iyi yapmıyor, ya o bir çorba bir patatesle firmanın zengin olacağını düşünüyor ya da bizi yalancı çıkartmaya çalışıyor. Üsütnde durmadık, gerek yok ama böyle de değişik bir durum var. Verdiğim 2 puan pizzasınadır. Patatesleri ve çorbaları da kötüydü. Neomarinde tercih edilecek bir nokta değil.
2
E... S.....
Neomarin AVM'yi AVM olarak sevmiyorum zaten, ama bu Sbarro yediğim en kötü olanıydı. Bir kere tek dilim menüde çorba ve patates var, ikisi aynı anda var, çalışan bana hangisini seçersiniz dedi, ben ikisi de var yazıyor dedim birini seçmem gerektiğini söyledi ben de zorlamadım artık seçtim. Yanımda bir arkadaşım vardı o söyledi ikisi de var yazıyor işte diye. Sonra çalışana ikisi de varmış dedik, e ben zaten vericem size çorbayı da birini seçin demedim ki dedi. Yani ben ya da yanımdaki arkadaşım bir çorba az içtik çok içtik diye mevzunu yapacak insanlar değiliz, sadece ortada bir gariplik var, ya işini iyi yapmıyor, ya o bir çorba bir patatesle firmanın zengin olacağını düşünüyor ya da bizi yalancı çıkartmaya çalışıyor. Üsütnde durmadık, gerek yok ama böyle de değişik bir durum var.
Verdiğim 2 puan pizzasınadır. Patatesleri ve çorbaları da kötüydü. Neomarinde tercih edilecek bir nokta değil.
4
F.... B....
İyi bir pizza ustası olarak pizzasını denemek istedim. Öncelikle personelin karşılaması, hitap tarzı ve genel davranışı çok olumsuz. Pizza normal ama sosisli burgu pizza öncesinde atıştırmak için gayet güzel seçim. Tavsiye ederim. Mekana gitmezsem sebebi personeldir. Bu gün yine burdayım ve mutluyum. Çorba gayet leziz, acısı enfes. Makarna tam benim damak tadıma göreydi. Pizza fena değil, görevliler gayet güleryüzlü ve ilgili idi. Sbarro bugün çok güzel... Penne Arrebiata makarna alışkanlık yapacak galiba.
4
F.... B....
İyi bir pizza ustası olarak pizzasını denemek istedim. Öncelikle personelin karşılaması, hitap tarzı ve genel davranışı çok olumsuz.
Pizza normal ama sosisli burgu pizza öncesinde atıştırmak için gayet güzel seçim. Tavsiye ederim.
Mekana gitmezsem sebebi personeldir.
Bu gün yine burdayım ve mutluyum. Çorba gayet leziz, acısı enfes. Makarna tam benim damak tadıma göreydi. Pizza fena değil, görevliler gayet güleryüzlü ve ilgili idi.
Sbarro bugün çok güzel...
Penne Arrebiata makarna alışkanlık yapacak galiba.
3
O.... Y.....
Sbarro severe, - Civar isyerleriyle dolu oldugu için hazir yiyecekler, aperatifler atistirmaliklar öglen aralarinin vazgeçilmezleri. Pizza ve paket servis de kurtarici olabiliyor. Bu is yeri Sbarro lezzetini sevenlere...
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım