Yükleniyor...
3.1 Puan
16 Yorum

Roma Dondurması

Doğu Mahallesi, Gazipaşa Caddesi, No 68/A, Pendik, İstanbul
Kategoriler Tatlıcılar
Mutfaklar Dondurma
Ortalama tutar İki kişi için : 25.00 TL
Çalışma Saatleri
Telefon 0216 354 73 89
Neler var?
  • Banka kartı
  • Alkol bulunmaz.
  • Gel-Al
  • Kredi Kartı
  • Nakit Ödeme
  • Kapalı alan var.
  • Tatlı ve Pasta
Yorumlar (16)
4
B..... B.....
Dondurmasi mukemmel degil ama ortalamanin ustunde, fiyati da uygun oldugu icin tercih edilebilir. 2 top 5 lira. Dukkan sahipleri de iyi esnaflar.
4
K.... B.....
Gece 12 de açık olması bir avantaj. Evde sıcaktan bunalıp kendinizi sahile attığınızda dondurma için sıraya gireceğiniz bir mekan. Dondurmanın süper olduğunu söyleyemem ama kötü de değildi. 2 top 4TL. Sosu fıstığı gayet güzel
1
M... M...
Sütlü,kavunlu,limonlu ve çikolatalı dondurma külahı aldım.üzerinde çikolata sos ve fındık olmasına rağmen tadı çok kötüydü.sanki dondurma buz olmuş yerken lezzet alamadım..
1
M... E..
Babacım, esnaf kardeşim, ben senin babanı mı öldürdüm ki öyle bakıyosun bana öldürücekmiş gibi, böyle bi bakış baştan savma yok... lezzet de ortalama eski ahımı şahımı yok .  Pederler vefat edince cocuklar batırıyor her yerde olduğu gibi....
1
M... E..
Babacım, esnaf kardeşim, ben senin babanı mı öldürdüm ki öyle bakıyosun bana öldürücekmiş gibi, böyle bi bakış baştan savma yok... lezzet de ortalama eski ahımı şahımı yok . 
Pederler vefat edince cocuklar batırıyor her yerde olduğu gibi....
3
B...... G....
Eski yerinde ama malesef eski tadında değil. Yıllar boyu rakipsiz olmuş dondurmaci Pendikte dondurma denildiğinde ilk akla gelen yerlerden. Alışkanlık icabı ayak yine oraya gidiyor. Ancak tat anlamında geçen yıllarla malesef eski tadından uzaklaştığı hissediliyor. İnşallah lezzet olarak eski günlerine geri döner.
4
M..... G.....
Pendik'in en eski dükkanlarından biri. Uzun zaman sonra bugün gittik. Tadından bir şey kaybetmemiş. Kornette 4 top dondurma 5 TL. Ah keşke biraz da yüzleri gülse :)
4
M..... M.....
Pendik'in en eski dükkanlarından biri. Uzun zaman sonra bugün gittik. Tadından bir şey kaybetmemiş. Kornette 4 top dondurma 5 TL. Ah keşke biraz da yüzleri gülse :)
3
B.... K.........
Pendik'in en eski dondurmacılarından biridir Roma. Geçen gün gittik ve maalesef hüsrana uğradık. Öncelikle topları oldukça küçük. Dondurmasının hiçbir olayı yok, kutu dondurmalar gibi tadı var. Ben bal-badem, kestane ve sade yedim. Hepsinin tadı sadeye benziyordu. Bal bademin içinden bir tane badem çıkmasa ona da inanmazdım sanırım. Fiyatı oldukça uygun olmasına rağmen güzel bir dondurma tadı alamadım maalesef.
4
A.. D....
Pendik çarşı merkezde sahile doğru giden yol üstünde yer alan Roma Dondurması'nda porsiyonlar küçük,orta ve büyük kaplardan oluşuyor; isterseniz külahta da yiyebilirsiniz.Tercih size kalmış.Orta kapta 3, büyük kapta 4 top koyuyorlar. Dondurmalar inek sütünden kendi imalatları günlük olup çok lezzetli.Ayrıca diyabetik dondurmaları da mevcut.Roma'nın hakkını vermişler.Çikolata,vişne,limon ve portakallıdan denedik.Yolunuz düşerse mutlaka deneyin. #KanGurular www.kangurular.com
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım