Yükleniyor...
3.5 Puan
121 Yorum

Sandzak Balkan Mutfağı

Marintürk İstanbul, Batı Mahallesi, Sahilyolu Caddesi, E Blok, No 4, Pendik, İstanbul
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Balkan, Izgara
Ortalama tutar İki kişi için : 320.00 TL
Çalışma Saatleri
Telefon 0216 584 65 65
Neler var?
 • Nakit Ödeme
 • Kahvaltı
 • Paket Servisi
 • Banka kartı
 • Gel-Al
 • Lunch menü var
 • Kredi Kartı
 • Akşam yemeği uygun.
 • Wi-Fi
 • Yakın otopark alanı var.
 • Kapalı alan var.
 • Klimalı
 • Ramazan
 • Dış mekan var.
 • Vegan yemekleri mevcut.
 • Fullbar
 • Masa rezervasyonu önerilir
 • Sigara içme alanı var.
 • Deniz kenarı
 • Fasıl keyfi
Yorumlar (121)
1
F.... S.....
8 Temmuz 2020: öğle yemeği. Restoranda 3 masa var. Diğer gruplarla mesafemizi koruyarak oturduk. Servis açıldı. Sipariş alındı... Salata geldi. Yan masadan yarım dolu sudan su koyuldu bardaklarımıza (faturaya da büyük su eklenmiş- BRAVO!) Onu hafif hafif yerken hemen arka masamız doldu. Bu kadar büyük VE BOMBOŞ bir restoranda nasıl bu kadar yakın oturulmasına izin verecek bir uygulama yaparlar, inanılır gibi değil. Rahatsız olduğumuzu belirtsek de baktık aksiyon alınmıyor; masamızı değiştirdik. HİÇ ÇEKİNMEDEN istediğiniz yere oturabilirsiniz, her yer boş gibi garip bir yorum yaptılar. YAHU ben masama oturmusum, her sey orada. Masamı değiştirirken canım sıkılmış ama restoran işletmecilerinin umrunda değil. İstediğimiz yere oturabilirmişiz!!!! Tek hatamız işte o an kalkıp gitmemek oldu. Bunun yerine masamızı değiştirdik... Masa değişirken, salata tabağı dikkatsiz bir şekilde elle taşındı. Parmaklar her yerde. Bari ona dikkat edin. Siparişler geldi. Ben geri gönderdim. Ne yemek tabağına dokundum bir daha ne de masadaki salata tabağına. Su dahi içmedim. Diğer arkadaşım da tabağının yarısını bile yemedi. Öğlenimiz mahvoldu. Ve bu huzursuzluk içinde hesabımızı istedik. Hesap geldi. Herşeyin parasını tam yazmışlar. Ben ana yemek tabaklardan birini ödemeyi reddettim. Garson, şefi çağırdı. Şef dikkatsiz, kaalsiz, umursamaz. Hepsini ödemeliymişiz. Köfteler pişmişmiş... O tabelayı indirin madem dedim, size mi soracağız 30 yıldır o isim var diyor. Zaten uzun zamandır o isim var diye gittik, ama bu süreci, bilinen restoranların bile yönetemeyebileceğine tanık olduk. 10 Mart'tan beri ilk dışarda yeme girişimiydi. Sağlığına dikkat edin herkes benim yaptığımı yapardı. Halbuki müşteri hak vermek adettendi... En son lafına bir de şunu ekliyor: "Burası alkollü yer akşamları doluyor. Bizim masa düzenimiz bu." Yahu ben öğlen gitmişim. Belki 75 masası olan bu restoranda sadece 3 masada müşteri var. Biri biz otudruktan sonra bir metre arkamdaki masaya oturmuş. İNSAF! Müşterin oturmak istese de sen oturtamazsın. Rahatsız olup kalkan müşterine de istediğiniz yerde oturabilirsiniz her yer boş diyemezsin!! HEM YEMEK YEMEDİK, HEM ÖDEME YAPTIK. ÇÜNKÜ PİŞEN KÖFTE ÖDENİRMİŞ. Müşteri ilişkilerindeki basiretsizlik de burada patlıyor. Şaşıyorum kendi fiyat seviyenizde olan restoranlar arasında bu ilgisizlikle nasıl devam edebiliyorsunuz. Tada gelene kadar müşteriyle konuşma ve onu anlama sürecini yönetebilmeniz lazım.
5
A B
5
A B
5
A B
5
Z..... Z.....
Sandzak Balkan Mutfağı zincirini Kadıköy ve civarına da isteriz. Çok lezzetli Balkan yemeklerinin, mantının, kuru etin tadına bakmak isterseniz mutlaka deneyin.
3
A.... E....
Yemeklerin lezzetine bir şey diyemem , yalnız fiyatlar çok yüksek. Özellikle grup halinde giderseniz şakın ortaya karışık yapalım , tüm lezzetlerimizi tadarsınız söylemine kanmayın. Ne yediğinizi anlamasan kişi başı 180 tl ödüyorsunuz
1
O.... T....
Bu mekana kahvaltı için gittim ve söylemem gerekiyor ki ne fiyat/performans ne de lezzet konusunda memnun olarak ayrıldım. Benim için oldukça kötü bir deneyimdi. Öncelikle çeşitleri, porsiyonları ve sunumu kötüydü. Peynir çeşitleri masayı dolu göstermek adına tabaklara bölünmüş, tüm çeşit porsiyonları tatmin etmeyecek şekilde küçüktü. Lezzete gelirsek, çoğu restoranda çoğu kahvaltı çeşidi zaten hazır. Buraya gelmemizdeki amaç ise balkan tatlarını sevmemiz. Fakat yine böreği, kaymaklı biberi ve yumurta içine sadece değdirdikleri etleri yine vasattı. Ve bu kötü deneyim için 88 TL ödedik. Tavsiye etmiyorum.
2
C.. C..
Konumu güzel, Denizi tepeden görüyor ama manzara karın doyurmuyor :) fiyat performans çok tutarsız. Tavsiye etmiyorum, fiyatlar yüksek ama karşılığında özel Bir lezzet Yok.
5
S.... A
Pendik Marina'da yer alan Sandzak'a tavsiye üzerine gittim ve şimdiye kadar nasıl keşfetmediğime pişman oldum. Yediğimiz her şey bu kadar mı lezzetli olur. Daha çok ete ağırlık verdiğimiz için hamur işlerine pek girmedik ama tadımlık da olsa yediğim mantı enfesti. Bir dahaki sefere mantı ve börek için gideceğim kesin. Kuru et  tabağı ve balkan şarabı başlangıç için tavsiye edilir. Salata ve turşu etlerin yanında harika gidiyor. Yediğim en güzel şaşlıktı diyebilirim. Eğer hala yeriniz kalırsa trileçe ve ev baklavasını da denemenizi kesinlikle öneririm.
2
O......... O.........
Farklı bir menü olmadığı gibi,emsallerine kıyasla gereksiz pahalı.Ayrıca 3 yaşında bir çocuğa boş tabak açmaya kuver yazıldı.Sorulduğunda ise şaşkınlıkla nasıl yazmışız pardon diyip yine de aldılar ücretini.Müşteri anlamında karınları tok anlaşılan
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım