Yükleniyor...
4.5 Puan
26 Yorum

Altındal Marmara Et

Doğu Mahallesi, Ankara Caddesi, No 136, Pendik, İstanbul
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Kebap, Izgara
Ortalama tutar İki kişi için : 90.00 TL
Telefon 0216 3837383
Yorumlar (26)
5
G..... S......
İnsanları pandemiyi fırsat bilip kazıklamaya çalışan bir mekan. Pandemiden ötürü menü verilmiyor. Önünüze zibilyon tane meze-salata koyuyorlar. Siz de onları ikram diye yiyorsunuz. Sonra bunların parasını da ödetiyorlar. Bunu belirttiğinizde de size ''yemeseydiniz'' diyebilecek kadar küstah çalışanlara sahip. Üç kuruş daha fazla kazanmak için insanları sömürüyorlar. ''Biz mezeleri-salataları koyarken müşteriye ikram olmadığını söylüyoruz'' diye kendilerini savunuyorlar fakat bu iddia gerçek dışı, söylenmedi. Bu, bardağı taşıran son damlaydı. Bu müesseseye toplamda üç kez geldim. İlk ikisinde verdiğim siparişi ''unutup'' eksik getirdiler, pişiren unutmuş denildi. Üçüncüsünde ise böyle bir durum yaşadım. Hiç bir gelişimde mutlu ayrılamadım. Muhatap olduğum kasadaki kadın çok küstahtı, asla bir müşteriyle konuşma tarzında değildi. Asla önermiyorum. Kazıklanmak istemiyorsanız gitmeyin!
1
G..... S......
İnsanları pandemiyi fırsat bilip kazıklamaya çalışan bir mekan. Pandemiden ötürü menü verilmiyor. Önünüze zibilyon tane meze-salata koyuyorlar. Siz de onları ikram diye yiyorsunuz. Sonra bunların parasını da ödetiyorlar. Bunu belirttiğinizde de size ''yemeseydiniz'' diyebilecek kadar küstah çalışanlara sahip. Üç kuruş daha fazla kazanmak için insanları sömürüyorlar. ''Biz mezeleri-salataları koyarken müşteriye ikram olmadığını söylüyoruz'' diye kendilerini savunuyorlar fakat bu iddia gerçek dışı, söylenmedi. Bu, bardağı taşıran son damlaydı. Bu müesseseye toplamda üç kez geldim. İlk ikisinde verdiğim siparişi ''unutup'' eksik getirdiler, pişiren unutmuş denildi. Üçüncüsünde ise böyle bir durum yaşadım. Hiç bir gelişimde mutlu ayrılamadım. Muhatap olduğum kasadaki kadın asla bir müşteriyle konuşma tarzında değildi. Asla önermiyorum. Kazıklanmak istemiyorsanız gitmeyin!
1
Ç....... K...
İlk kez eşimle birlikte gittiğimiz de son derece güler yüzlü bir arkadaş bizleri karşıladı 2 porsiyon et karışık söyledik iki porsiyona da gelen antrikotlar orta az pişmiş ve mükemmeldi.
İlkinin hatrına tekrar şans verdik etler kuru kebap yerine kaburga getirildi, tam olan kebap karışık porsiyon da yarıya düşürülmüş . Bir firma bu kadar harika et yaparken nasıl bu kadar düşebilir canlı örneğini görmüş olduk kesinlikle tekrar gelmeyi düşünmüyorum
1
Ç....... K...
İlk kez eşimle birlikte gittiğimiz de son derece güler yüzlü bir arkadaş bizleri karşıladı 2 porsiyon et karışık söyledik iki porsiyona da gelen antrikotlar orta az pişmiş ve mükemmeldi. İlkinin hatrına tekrar şans verdik etler kuru kebap yerine kaburga getirildi, tam olan kebap karışık porsiyon da yarıya düşürülmüş . Bir firma bu kadar harika et yaparken nasıl bu kadar düşebilir canlı örneğini görmüş olduk kesinlikle tekrar gelmeyi düşünmüyorum
5
A... A...
5
A... A...
5
H.... B........
5
H.... B........
5
B....... A......
5
B....... A......
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım