Yükleniyor...
2.8 Puan
11 Yorum

Beltur

Yalı Mahallesi, Turgut Özal Bulvarı, Maltepe, İstanbul
Kategoriler Kafeler
Mutfaklar Fast Food, Kahve, Çay
Ortalama tutar İki kişi için : 35.00 TL
Telefon 4446644
Yorumlar (11)
3
O........ O........
Çalışanlar özellikle haftasonu kalabalık olmasına rağmen ilgilerimi eksik etmezler. Ürünler klasik beltur. Fiyatlar ise piyasaya göre çok uygun. Örnek 2 döner + 2 çay 29TL tutmaktadır. Ayrıca sahilde yürürken çay molası için de ideal bir yerdir.
1
Y....... K......
Eskiden İBB nin halk için açmış olduğu çay bahçeleri şimdi rantiye kapısına dönmüş bir bardak çay 2,5 tl. temizlik desen hak getire yoksa çaktırmadan bunları da mı özele sattılar.
2
M.... Ç.....
Kahve içmek için uğradık,personel son derece ilgisiz.Masalar pis .Güneş için büyük brandalı şemsiyeleri açmalarını istedik daha fazla açılmıyor dediler sanki ilk defa görmüsüz gibi...sandalyeler leş gibi.kendimiz silip oturduk.Bu koca sahile böyle bir belediye isletmesi yakısmıyor.
4
M.... M....
Servis hızı, temizlik, müşteriye güler yüz vs fena değil. Yeri gayet güzel. Bahçeli olması camiye yakınlığı gibi yönlerden fevkalade. Yalnız kasada aldığımız fişi büfe kısmında ürünler teslim edilirken çöpe atma uygulamasına son verilmesi gerekiyor. Defalarca özellikle atmamalarını ve vermelerini isteyerek alıyorum. Benzer yerler gibi kaşe uygulaması yapsalar iyi olacak. Az önce yine fişimi alamadım.
3
M... Y.......
Tatlı pek iyi değildi, çok şekerli geldi. Fiyatlar uygun. Hafta içi gittiğimiz için kalabalık değildi. Temizlik iyi. Bu arada fiyatlar zomatodaki menüdekinden farklı biraz daha pahalı.
3
M... Y.......
Tatlı pek iyi değildi, çok şekerli geldi. Fiyatlar uygun. Hafta içi gittiğimiz için kalabalık değildi. Temizlik iyi.
Bu arada fiyatlar zomatodaki menüdekinden farklı biraz daha pahalı.
4
S..... ö.....
Maltepe sahilde güzel bir yaz yürüyüşünün ardından beltura oturun ve güzel bir kahve için hem ucuz hem kaliteli daha ne olsun özellikle sıcak çikolatayı öneririm :)
3
E... S.....
Manzarası çok güzel. Sahildeki büyük Maltepe parkının içinde yer alıyor. Fiyatlarının uygun olması vb. çok kalabalık oluyor tabi. Ama yine de güzel. Tatlıları madodan. Yanlız neden olduğunu anlayamadığım bir şekilde dışarısı dumanaltı yani açık hava diyorsunuz ama si,gara kokuyorsunuz herhalde masalar birbirine yakın diye oluyor. ÇAyları güzel herhalde çok gelen giden olduğu için hiç beklemiş çay içmedim.
2
S.... S....
Deniz kenerında olup, denizi görme imkanı bulamadığımız mekan. Fazla kalabalık. Dışarıda oturmak istemek hakkınız ol akla birlikte sigara dumanı yutmak zorundasınız. Dondurması fena değil.
2
E.. A
Havalar isindikça iyice kalabalik olmus. Zaten çay bahçesi self servis oldugu için düzensizlik hakim. Fiyatlar fazla ucuz kalite ayni oranda düsük...
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım