Yükleniyor...
3.8 Puan
12 Yorum

5' Mola Bistro

Yalı Mahallesi, Mahallenin Muhtarları Sokak, No 2/A, Maltepe, İstanbul
Kategoriler Barlar
Mutfaklar Bar-Food, Türk, Kafe
Ortalama tutar İki kişi için : 150.00 TL
Çalışma Saatleri
Telefon 0216 399 41 41
Neler var?
 • Akşam yemeği uygun.
 • Nakit Ödeme
 • Lunch menü var
 • Kredi Kartı
 • Banka kartı
 • Terası var.
 • Dış mekan var.
 • Wi-Fi
 • Kapalı alan var.
 • Fullbar
 • Canlı maç yayını
 • Canlı müzik
 • Klimalı
 • Gece hayatı
 • Sigara içme alanı var.
 • DJ Performansı
Yorumlar (12)
5
E.... E...
Yakın zamanda yeniden dizayn edilen alt kat oturma planı, menüsü, müşteri profili, sahipleri ve çalışan kadrosuyla sizleri Pub - Bistro konseptinde tatmin edecek Maltepe Beşçeşmeler'de yer alan Mola Bistro adlı mekanın artı ve eksilerini yazmak istiyorum. Özellikle akşamları iş dönüşü uğrayıp bir şeyler atıştırırken yanında çeşitli alkol seçeneklerini değerlendirmek adına başarılı bir mekan olan Mola Bistro'nun artıları ; + Mekan 2 kat ve hoş bir dış balkondan oluşup, üst kat yalnızca maç ve canlı müzik zamanları kullanıma açılıyor. Ancak alt kat gelip hem bir şeyler atıştırmak hem de içki seçeneklerini denemek adına oldukça yeterli. + Barda bulunan içkilerden tutun, arak-nuş statüsünde olanlar için dolaptan çıkartılarak servis edilen soğuk rakılara dek her bir alternatif alkol tutkunları adına göz ve damak doyurucu seviyede yer almakta. + Mekan sahipleri abi ve kardeş olup, son derece kibarlar. Müthiş ilgili, müthiş efendi ve bir o kadar da çözüm odaklılar. Gerçi çalışan personel de olabildiğince güleryüzlü, ilgili ve yeterli olduğundan mekan sahiplerine aksedecek bir konu kalmıyor. :) + Mutfakları ve aşçıları son derece başarılılar. Atıştırmalıklarda pizza, sucuk ve ton balıklı salata iyi giderken, ana yemek statüsünde ise köri soslu tavuk, kırmızı et seçenekleri ve rakı içecekseniz mezeleri ile paylaştığım fotoğraftan da anlayacağınız üzere et sotesi de son derece başarılı. + Bir mekanı değerlendirirken lezzetler, servis, konsept gibi unsurların yanı sıra temizliği, özellikle tuvaletlerinin temizliği de en önemli kriterlerden olmalı. Mola'nın hem içi hem de tuvaletleri tertemiz. Beşçeşmeler'de bulunan mekanların birçoğu hijyen konusunda sınıfta kalırken, Mola bu hususta da bir adım öne çıkıyor. + Son olaraktan, gelen müşteri profilinin de birbirini rahatsız etmeyen bir görüntüde olduğunu belirtmek isterim. Bu güzel mekanın tek eksisi olarak, fonda çalan müziklerin neredeyse tamamına yakınının yabancı ve hızlı parçalardan seçilmiş olmasını yazacağım. Elbette bir birane ve meyhane havasını hissettirmemek gerekir ancak en azından 80'ler 90'lar Türkçe Pop yahut illa ki yabancı ağırlıklı çalınacaksa Michael Jackson, Madonna, Sting, George Michael, Whitney Houston gibi üstadların parçalarından oluşan ve içerken yormayacak bir playlist tercih edilebilir. GÜNCELLEME : Üst kata ve canlı müzik performansına 2 kez gitme fırsatım oldu. Özellikle gençler adına son derece eğlenceli bir ortam olduğunu belirtmek isterim. Benim müzik anlayışım farklı olduğundan daha kapsamlı yorum yapmam sağlıksız olacaktır ancak yineliyorum gençler, özellikle popüler kültüre aşina gençler için ortam eğlenceli, söyleyen arkadaşın sesi ise gayet başarılı.
5
E.... E...
Yakın zamanda yeniden dizayn edilen alt kat oturma planı, menüsü, müşteri profili, sahipleri ve çalışan kadrosuyla sizleri Pub - Bistro konseptinde tatmin edecek Maltepe Beşçeşmeler'de yer alan Mola Bistro adlı mekanın artı ve eksilerini yazmak istiyorum.

Özellikle akşamları iş dönüşü uğrayıp bir şeyler atıştırırken yanında çeşitli alkol seçeneklerini değerlendirmek adına başarılı bir mekan olan Mola Bistro'nun artıları ;

+ Mekan 2 kat ve hoş bir dış balkondan oluşup, üst kat yalnızca maç ve canlı müzik zamanları kullanıma açılıyor. Ancak alt kat gelip hem bir şeyler atıştırmak hem de içki seçeneklerini denemek adına oldukça yeterli.
+ Barda bulunan içkilerden tutun, arak-nuş statüsünde olanlar için dolaptan çıkartılarak servis edilen soğuk rakılara dek her bir alternatif alkol tutkunları adına göz ve damak doyurucu seviyede yer almakta.
+ Mekan sahipleri abi ve kardeş olup, son derece kibarlar. Müthiş ilgili, müthiş efendi ve bir o kadar da çözüm odaklılar. Gerçi çalışan personel de olabildiğince güleryüzlü, ilgili ve yeterli olduğundan mekan sahiplerine aksedecek bir konu kalmıyor. :)
+ Mutfakları ve aşçıları son derece başarılılar. Atıştırmalıklarda pizza, sucuk ve ton balıklı salata iyi giderken, ana yemek statüsünde ise köri soslu tavuk, kırmızı et seçenekleri ve rakı içecekseniz mezeleri ile paylaştığım fotoğraftan da anlayacağınız üzere et sotesi de son derece başarılı.
+ Bir mekanı değerlendirirken lezzetler, servis, konsept gibi unsurların yanı sıra temizliği, özellikle tuvaletlerinin temizliği de en önemli kriterlerden olmalı. Mola'nın hem içi hem de tuvaletleri tertemiz. Beşçeşmeler'de bulunan mekanların birçoğu hijyen konusunda sınıfta kalırken, Mola bu hususta da bir adım öne çıkıyor.
+ Son olaraktan, gelen müşteri profilinin de birbirini rahatsız etmeyen bir görüntüde olduğunu belirtmek isterim.

Bu güzel mekanın tek eksisi olarak, fonda çalan müziklerin neredeyse tamamına yakınının yabancı ve hızlı parçalardan seçilmiş olmasını yazacağım. Elbette bir birane ve meyhane havasını hissettirmemek gerekir ancak en azından 80'ler 90'lar Türkçe Pop yahut illa ki yabancı ağırlıklı çalınacaksa Michael Jackson, Madonna, Sting, George Michael, Whitney Houston gibi üstadların parçalarından oluşan ve içerken yormayacak bir playlist tercih edilebilir.

GÜNCELLEME : Üst kata ve canlı müzik performansına 2 kez gitme fırsatım oldu. Özellikle gençler adına son derece eğlenceli bir ortam olduğunu belirtmek isterim. Benim müzik anlayışım farklı olduğundan daha kapsamlı yorum yapmam sağlıksız olacaktır ancak yineliyorum gençler, özellikle popüler kültüre aşina gençler için ortam eğlenceli, söyleyen arkadaşın sesi ise gayet başarılı.
3
D.... D....
Şarkı söyleyen arkadaşın o ses Türkiye ye katılmışlığı varmış sanırım. Elenmesine şaşırmamak lazım. Mekan ortalamaydı. Yine de ipsiz sapsız adamlar yoktu.
3
S.... D.....
Kesinlikle canlı müzik olduğunda tercih etmeniz gereken biyer çalışanlar da son derece saygılı ilgili. İçecekler de istediğiniz gibi ve cazip.
3
S.... D.....
Kesinlikle canlı müzik olduğunda tercih etmeniz gereken biyer çalışanlar da son derece saygılı ilgili. İçecekler de istediğiniz gibi ve cazip.
1
Ü.... Y......
Maalesef personel acemi yerli votka vişne siparişi verdim .Adisyon geldi absolut yazıyo itiraz ettim sipariş veren personel geldi istasyonda yabancı çalışılıyor uz diye cevap verdi.Bende beni neden uyarmadınız dedim düzeltme yapıym dediler 102 TL gelen adisyon 96 TL olarak düleltildi geldi .Sonra Patron olduğunu tahmin ettiğim zat ben meramimı anlatmadan savunmaya geçip adisyonu düzelttik dedi ama maalesef ben tatmin olmadım .Sonuç vasat personel vasat cvp kalın hesap :((
5
İ......... T..
Geyet şık ve güzel bir yer.Maltepede tuzlu fıstık patates kızartması bira yapılacak en güzel yerlerden biri.Fiyatlar ne çok uygun ne pahalı normal.Garsonlar ilgili gündüz vakti sessiz sakin.Akşam haliyle daha kalabalık oluyor .Patates kızartmaları çok lezzetli denemenizi tavsiye ederim.çok memnun kaldım.
3
B.... E.
Beşçeşmeler'de bira içmek için en fazla gittiğimiz mekan. Hem bira hem de yiyecek çeşitliliğinin biraz daha arttırılması gerektiğini düşünüyorum.
5
E... S.....
Beşçeşme meydanı daha çok meyhaneleri ile biliniyor, yani şöyle oturayım soluklanayım bira içeyim diyeceğiniz yer sayısı toplamda 20 mekan var ise 5'i bulmuyordur.  Burası da oturup soluklanıp bira patates yapmak için ideal bir yer. Draft olarak Efes ve Tuborg var ama şişe olarak çeşitliliği çok fazla. Artık böyle mekanlar insanları nasıl tutacaklarını biliyorlar sadece Efes - Tuborg - Bomonti üçlüsüyle yürümeyeceğiniz anlamış durumdalar.  Şişe olarak Erdinger de var, Guiness'te, çeşitlilik ideal. Yemek olarak biz Mola Mix tabağı söyledik. İçindeki her şey çok başarlıydı(elma dilim ve parmak patates, sosis ve soğan halkası mevcut.) Böyle bir yerde benim için en önemli şeylerin başında tuvaletleri geliyor ki tertemiz. Canlı müzik de oluyormuş gelip denemek gerek.  Hem bu devirde 50'lik Efesin 10TL olduğu başka yer kaldı mı? :)
5
E... S.....
Beşçeşme meydanı daha çok meyhaneleri ile biliniyor, yani şöyle oturayım soluklanayım bira içeyim diyeceğiniz yer sayısı toplamda 20 mekan var ise 5'i bulmuyordur. 
Burası da oturup soluklanıp bira patates yapmak için ideal bir yer.
Draft olarak Efes ve Tuborg var ama şişe olarak çeşitliliği çok fazla. Artık böyle mekanlar insanları nasıl tutacaklarını biliyorlar sadece Efes - Tuborg - Bomonti üçlüsüyle yürümeyeceğiniz anlamış durumdalar. 
Şişe olarak Erdinger de var, Guiness'te, çeşitlilik ideal.
Yemek olarak biz Mola Mix tabağı söyledik. İçindeki her şey çok başarlıydı(elma dilim ve parmak patates, sosis ve soğan halkası mevcut.)
Böyle bir yerde benim için en önemli şeylerin başında tuvaletleri geliyor ki tertemiz. Canlı müzik de oluyormuş gelip denemek gerek. 
Hem bu devirde 50'lik Efesin 10TL olduğu başka yer kaldı mı? :)
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım