Yükleniyor...
3.8 Puan
12 Yorum

5' Mola Bistro

Yalı Mahallesi, Mahallenin Muhtarları Sokak, No 2/A, Maltepe, İstanbul
Kategoriler Barlar
Mutfaklar Bar-Food, Türk, Kafe
Ortalama tutar İki kişi için : 150.00 TL
Çalışma Saatleri
Telefon 0216 399 41 41
Neler var?
 • Akşam yemeği uygun.
 • Nakit Ödeme
 • Lunch menü var
 • Kredi Kartı
 • Banka kartı
 • Terası var.
 • Dış mekan var.
 • Wi-Fi
 • Kapalı alan var.
 • Fullbar
 • Canlı maç yayını
 • Canlı müzik
 • Klimalı
 • Gece hayatı
 • Sigara içme alanı var.
 • DJ Performansı
5
E.... E...
Yakın zamanda yeniden dizayn edilen alt kat oturma planı, menüsü, müşteri profili, sahipleri ve çalışan kadrosuyla sizleri Pub - Bistro konseptinde tatmin edecek Maltepe Beşçeşmeler'de yer alan Mola Bistro adlı mekanın artı ve eksilerini yazmak istiyorum. Özellikle akşamları iş dönüşü uğrayıp bir şeyler atıştırırken yanında çeşitli alkol seçeneklerini değerlendirmek adına başarılı bir mekan olan Mola Bistro'nun artıları ; + Mekan 2 kat ve hoş bir dış balkondan oluşup, üst kat yalnızca maç ve canlı müzik zamanları kullanıma açılıyor. Ancak alt kat gelip hem bir şeyler atıştırmak hem de içki seçeneklerini denemek adına oldukça yeterli. + Barda bulunan içkilerden tutun, arak-nuş statüsünde olanlar için dolaptan çıkartılarak servis edilen soğuk rakılara dek her bir alternatif alkol tutkunları adına göz ve damak doyurucu seviyede yer almakta. + Mekan sahipleri abi ve kardeş olup, son derece kibarlar. Müthiş ilgili, müthiş efendi ve bir o kadar da çözüm odaklılar. Gerçi çalışan personel de olabildiğince güleryüzlü, ilgili ve yeterli olduğundan mekan sahiplerine aksedecek bir konu kalmıyor. :) + Mutfakları ve aşçıları son derece başarılılar. Atıştırmalıklarda pizza, sucuk ve ton balıklı salata iyi giderken, ana yemek statüsünde ise köri soslu tavuk, kırmızı et seçenekleri ve rakı içecekseniz mezeleri ile paylaştığım fotoğraftan da anlayacağınız üzere et sotesi de son derece başarılı. + Bir mekanı değerlendirirken lezzetler, servis, konsept gibi unsurların yanı sıra temizliği, özellikle tuvaletlerinin temizliği de en önemli kriterlerden olmalı. Mola'nın hem içi hem de tuvaletleri tertemiz. Beşçeşmeler'de bulunan mekanların birçoğu hijyen konusunda sınıfta kalırken, Mola bu hususta da bir adım öne çıkıyor. + Son olaraktan, gelen müşteri profilinin de birbirini rahatsız etmeyen bir görüntüde olduğunu belirtmek isterim. Bu güzel mekanın tek eksisi olarak, fonda çalan müziklerin neredeyse tamamına yakınının yabancı ve hızlı parçalardan seçilmiş olmasını yazacağım. Elbette bir birane ve meyhane havasını hissettirmemek gerekir ancak en azından 80'ler 90'lar Türkçe Pop yahut illa ki yabancı ağırlıklı çalınacaksa Michael Jackson, Madonna, Sting, George Michael, Whitney Houston gibi üstadların parçalarından oluşan ve içerken yormayacak bir playlist tercih edilebilir. GÜNCELLEME : Üst kata ve canlı müzik performansına 2 kez gitme fırsatım oldu. Özellikle gençler adına son derece eğlenceli bir ortam olduğunu belirtmek isterim. Benim müzik anlayışım farklı olduğundan daha kapsamlı yorum yapmam sağlıksız olacaktır ancak yineliyorum gençler, özellikle popüler kültüre aşina gençler için ortam eğlenceli, söyleyen arkadaşın sesi ise gayet başarılı.
5
E.... E...
Yakın zamanda yeniden dizayn edilen alt kat oturma planı, menüsü, müşteri profili, sahipleri ve çalışan kadrosuyla sizleri Pub - Bistro konseptinde tatmin edecek Maltepe Beşçeşmeler'de yer alan Mola Bistro adlı mekanın artı ve eksilerini yazmak istiyorum.

Özellikle akşamları iş dönüşü uğrayıp bir şeyler atıştırırken yanında çeşitli alkol seçeneklerini değerlendirmek adına başarılı bir mekan olan Mola Bistro'nun artıları ;

+ Mekan 2 kat ve hoş bir dış balkondan oluşup, üst kat yalnızca maç ve canlı müzik zamanları kullanıma açılıyor. Ancak alt kat gelip hem bir şeyler atıştırmak hem de içki seçeneklerini denemek adına oldukça yeterli.
+ Barda bulunan içkilerden tutun, arak-nuş statüsünde olanlar için dolaptan çıkartılarak servis edilen soğuk rakılara dek her bir alternatif alkol tutkunları adına göz ve damak doyurucu seviyede yer almakta.
+ Mekan sahipleri abi ve kardeş olup, son derece kibarlar. Müthiş ilgili, müthiş efendi ve bir o kadar da çözüm odaklılar. Gerçi çalışan personel de olabildiğince güleryüzlü, ilgili ve yeterli olduğundan mekan sahiplerine aksedecek bir konu kalmıyor. :)
+ Mutfakları ve aşçıları son derece başarılılar. Atıştırmalıklarda pizza, sucuk ve ton balıklı salata iyi giderken, ana yemek statüsünde ise köri soslu tavuk, kırmızı et seçenekleri ve rakı içecekseniz mezeleri ile paylaştığım fotoğraftan da anlayacağınız üzere et sotesi de son derece başarılı.
+ Bir mekanı değerlendirirken lezzetler, servis, konsept gibi unsurların yanı sıra temizliği, özellikle tuvaletlerinin temizliği de en önemli kriterlerden olmalı. Mola'nın hem içi hem de tuvaletleri tertemiz. Beşçeşmeler'de bulunan mekanların birçoğu hijyen konusunda sınıfta kalırken, Mola bu hususta da bir adım öne çıkıyor.
+ Son olaraktan, gelen müşteri profilinin de birbirini rahatsız etmeyen bir görüntüde olduğunu belirtmek isterim.

Bu güzel mekanın tek eksisi olarak, fonda çalan müziklerin neredeyse tamamına yakınının yabancı ve hızlı parçalardan seçilmiş olmasını yazacağım. Elbette bir birane ve meyhane havasını hissettirmemek gerekir ancak en azından 80'ler 90'lar Türkçe Pop yahut illa ki yabancı ağırlıklı çalınacaksa Michael Jackson, Madonna, Sting, George Michael, Whitney Houston gibi üstadların parçalarından oluşan ve içerken yormayacak bir playlist tercih edilebilir.

GÜNCELLEME : Üst kata ve canlı müzik performansına 2 kez gitme fırsatım oldu. Özellikle gençler adına son derece eğlenceli bir ortam olduğunu belirtmek isterim. Benim müzik anlayışım farklı olduğundan daha kapsamlı yorum yapmam sağlıksız olacaktır ancak yineliyorum gençler, özellikle popüler kültüre aşina gençler için ortam eğlenceli, söyleyen arkadaşın sesi ise gayet başarılı.
Tüm yorumları okumak için tıklayınız.
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!