Yükleniyor...
1.3 Puan
6 Yorum

Tavuk Dünyası

Maltepe Piazza Avm, Cevizli Mahallesi, Tugay Yolu Caddesi No 69, Cevizli Merkez, İstanbul
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Izgara
Ortalama tutar İki kişi için : 70.00 TL
Çalışma Saatleri
Telefon 0216 515 52 73
Yorumlar (6)
2
Ö.... X
Aşırı kalabalık, çalışanlar doğru düzgün ilgilenmiyor yer var mı diye sorduğumuzda suratımıza bile bakmayan mı dersin menüyü masaya fırlatır gibi koyan mı dersin, rezalet. Bunun dışında tabaklar aşırı özensizdi ve temiz görünmüyordu. Ali Nazik ve tavuğun bulunduğu kısımda salata parçaları, salatada Ali Nazik parçaları vardı ve patatesler soğuktu. 2 puan sadece tavuğun tadına verdim.
1
B...... D.......
Yaklaşık 45 dakikadır beklediğimiz siparişlerin hatalı gelmesi ve tekrar beklemeye başlamamız. Garson sayısı mekana göre az, mekan boş olmasına karşın yetişemiyorlar.
1
P..... U....
Siparişimizi neredeyse zorla dinlettik Merve Hanım’a.Tabii ki bunun üzerine siparişlerimiz yanlış geldi. Yanlış getirilmiş siparişlerimizi kabul etmememiz Engin Bey’i oldukça sinirlendirdi. Tabak önümüze atarcasına konuldu servis bile getirilmedi biz söylemeden. Garsonu uyardığımızda saygısız tavrı devam etti. Beğenmiyorsak müdüre şikayet etmeliymişiz. Yemeğimiz süresince rica etmemize rağmen müdür de teşrif etmedi. Bütün bunlara ek olarak gelen tavuğumuz da yağ içinde berbattı. Hesabı ödemek için bile 3 kişiye söylememize rağmen 20 dk bekledik.
2
A.. Ö....
Domates çorbası hayatım boyunca içtiğim en kötü çorbaydı. Bir domates çorbasının bu kadar kötü olacağını tahmin edemezdim, salçalı su tadındaydı. Porsiyonlar gözüme biraz küçük geldi. Tavukları klasik tavuk dünyası lezzetindeydi ancak sosu bazı tavuk parçalarının üzerinde toplanmıştı. Sipariş verip mekanın dışındaki ortak kullanım alanındaki masalarda yemek zorunda kaldık ve plastik çatal, kaşık verdiler (çatal kırıldı :)). Özetle: Daha önce tavuk dünyası deneyimlerime göre sınıfta kalan bir performanstı. Çorba içmeyin...
1
M....... A....
Garsonlarının tavırlarını acil olarak değiştirmesi gerektiğini düşünüyorum. Ramazanda hiç gitmeyin. Ramazan dışında hiç hiç gitmeyin. Yemeğimiz 1 saatte geldi. İftar vakti geç gelmesi normal ama garsonların üslubuyla ilgilenilmesi gerekiyor.
1
C..... P.......
Tavuk Dünyası'nın genel olarak kendini çok bozduğunu bilip kabul ettik, ama burası bu konuda çok daha kötü. Garsonların tavırları nezaketten yoksun, porsiyonlar o kocaman tabaklarda küçücük, önüme gelen tavuk çiğdi. Tavuk Dünyası' nın farklı illerde farklı şubelerine de gittim ve bu kalite kaybı çok bariz belli oluyor. Umuyorum kendini bir an önce toparlar.
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım