Yükleniyor...
2.1 Puan
31 Yorum

Halepli Taş Fırın Lahmacun & Pide

Feyzullah Mahallesi, Bağdat Caddesi, No 300/D, Maltepe, İstanbul
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Pide, Çiğ Köfte
Ortalama tutar İki kişi için : 60.00 TL
Çalışma Saatleri
Neler var?
 • Nakit Ödeme
 • Gel-Al
 • Banka kartı
 • Akşam yemeği uygun.
 • Paket Servisi
 • Kredi Kartı
 • Alkol bulunmaz.
 • Lunch menü var
 • Dış mekan var.
 • Sigara içme alanı var.
 • Klimalı
 • Kapalı alan var.
Yorumlar (31)
1
D.... D....
Mekan pis, yemekler tatsız; garsonlar suratsız. Fiyat tek lahmacun pahalı. Lahmacun tadı kötü. Ortam pis
1
A.. S.....
mekan pis,yemekler tatsız.,garsonlar insanı her an dövecekmiş gibi. dışarıdan bakan da iyi olduğunu düşünüyor ancak bardağın kenarında önceki servisten kalan yemek artığı ve çatalların tam olarak durulanmaması. bir daha asla gitmem!
3
J.... N.....
Uzun yıllardır aynı caddede yer alan bir mekan. Lahmacunu parça etten satır kıymayla, soğansız ve kepekli unla yapıyorlar. Eti birqz az kalıyor ancak genel olarak lezzetli bir lahmacun. Ayrıca pide çeşitleri ve çiğ köfte de var.
3
J.... J....
Uzun yıllardır aynı caddede yer alan bir mekan. Lahmacunu parça etten satır kıymayla, soğansız ve kepekli unla yapıyorlar. Eti birqz az kalıyor ancak genel olarak lezzetli bir lahmacun. Ayrıca pide çeşitleri ve çiğ köfte de var.
1
E... B......
1 puanı bile haketmiyor içi bomboş lezzetsiz ot gibi bir lahmacun içine dalga geçecek miktarda kıyma katmışlar, yerken dedik herhalde fiyatı ucuz o yüzden bir de küçücük lahmacunun tanesi 7 tl kazandıklarının helal olduğu şüpheli böylelerinin insanlara düzgün hizmet vermiyorlar bu kadarda olmaz en adi lahmacuncuda bile en azından fiyat ucuz olur sakın gitmeyin derim ben.
1
A........... A...........
Lahmacunlar küçücük ve sekiz lira. Bir az porsiyon çiğ köfte 15₺. Tam porsiyon 20₺. Lahmacunlar garson kadar tatsızdı. Tabure üstüne oturup tepsiden lahmacun yeyip doymadığınız halde kişi başı 30₺ ödersiniz gitmeyin
1
M...... Ç.....
(4 ay önce) Dükkanın dışındaki reklamlara aldanıp yeme gibi bir yanlış yapmayın. Lahmacunun hamurunun kalınlığı kalın kenarlı pizza ile yarışır cinsten, içine koyulan kıymayı mikroskopla anca görürsün, lahmacunun boyutu ise bildiğiniz fındık lahmacun boyutu, lezzetide bol hamurdan kaynaklı olarak bildiğiniz lavaş. İlk oturduğumda lahmacunun 6 tl olduğunu görünce istemsiz bir beklenti içine girdim. Lahmacun önüme gelince şok oldum. 
1
M...... Ç.....
(4 ay önce)
Dükkanın dışındaki reklamlara aldanıp yeme gibi bir yanlış yapmayın. Lahmacunun hamurunun kalınlığı kalın kenarlı pizza ile yarışır cinsten, içine koyulan kıymayı mikroskopla anca görürsün, lahmacunun boyutu ise bildiğiniz fındık lahmacun boyutu, lezzetide bol hamurdan kaynaklı olarak bildiğiniz lavaş. İlk oturduğumda lahmacunun 6 tl olduğunu görünce istemsiz bir beklenti içine girdim. Lahmacun önüme gelince şok oldum. 
1
E... D......
Bugün yedik maalesef lahmacun çok kötü. Kepekli unla yapılıyor. Herkese hitap etmeyen bir lahmacun. Hamuru kalın ve içinde kıyma lezzetsiz.
1
Ü.... S....
Eşim hamileyken mekanın önünden geçerken canı lahmacun istedi ve bende bir tane paket lahmacun sipariş ettim. İşletme sahibi beyfendi tek lahmacun yapamayacağını söyleyerek son derece nezaketsiz bir şekilde tek lahmacun siparişi almayacağını söyledi . Böyle bir düşünce tarzının sahibi olduğu yerde dünyanın en güzel lahmacunu yapsanız neye yarar....
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım