Yükleniyor...
4.7 Puan
7 Yorum

Cafe DOYA DOYA

Feyzullah Mahallesi, Bağdat Caddesi, No: 328, Maltepe, İstanbul
Kategoriler Kafeler
Ortalama tutar İki kişi için : 60.00 TL
Çalışma Saatleri
Yorumlar (7)
4
N.... U....
Doya doya köfte menü ve çoban salata denedik . Büyük boyutu , içinin sulu kalması ve ekstra baharat tadı gelmemesi ile içlerinden pastırmalı köfte favorim oldu. Tekirdağ köftenin gereğinden fazla yoğurulduğunu düşündüm . Diğer köftelerde kimyon tadı baskındı; kimyonlun köftede baskın tat olması ızgara köfte tadını baskılamış Hijyen ve çalışanların ilgi alakası iyiydi . Anne köftesi tarzı bir tat için gidilebilir . Bir de tavuklu yemeklerini menüden kaldıracaklarını söylediler.Keşke kalkmasa .
5
E... K......
"Doya Doya Köfte" sipariş ettik. Tekirdağ köfte, lokum köfte ve kaşarlı köfteden oluşan karışık bir tabaktı. Açık ara en favorim ise lokum köfte oldu. Kuzu eti dokunuşu harika olmuş. Dana etinin yavanlığını silip süpürmüş. Onun dışında Tekirdağ köfte ve kaşarlı köfte de oldukça başarılıydı. Yancılar olarak ise patates, pilav, soğan, hafif közlenmiş biber ve domates eşlik ediyor. Hazır patates kullanıyorlar ancak kesinlikle kötü değil, içi dolu dolu. Hijyene de dikkat ediyorlar. Mekana girmeden önce "dezenfektan kabin"inde dezenfekte oluyorsunuz. Lavabolar da temizdi. Mekanın sahibi ve çalışanlar oldukça sıcak ve güleryüzlü insanlar. İşlerini severek yapıyorlar. Yolunuz düşerse mutlaka uğrayın ve deneyin!
5
B.... K...
5
B.... K...
5
B.... K...
5
E... K......
"Doya Doya Köfte" sipariş ettik. Tekirdağ köfte, lokum köfte ve kaşarlı köfteden oluşan karışık bir tabaktı. Açık ara en favorim ise lokum köfte oldu. Kuzu eti dokunuşu harika olmuş. Dana etinin yavanlığını silip süpürmüş. Onun dışında Tekirdağ köfte ve kaşarlı köfte de oldukça başarılıydı.

Yancılar olarak ise patates, pilav, soğan, hafif közlenmiş biber ve domates eşlik ediyor. Hazır patates kullanıyorlar ancak kesinlikle kötü değil, içi dolu dolu.

Hijyene de dikkat ediyorlar. Mekana girmeden önce "dezenfektan kabin"inde dezenfekte oluyorsunuz. Lavabolar da temizdi.

Mekanın sahibi ve çalışanlar oldukça sıcak ve güleryüzlü insanlar. İşlerini severek yapıyorlar.

Yolunuz düşerse mutlaka uğrayın ve deneyin!
4
N.... U....
Doya doya köfte menü ve çoban salata denedik . Büyük boyutu , içinin sulu kalması ve ekstra baharat tadı gelmemesi ile içlerinden pastırmalı köfte favorim oldu. Tekirdağ köftenin gereğinden fazla yoğurulduğunu düşündüm . Diğer köftelerde kimyon tadı baskındı; kimyonlun köftede baskın tat olması ızgara köfte tadını baskılamış
Hijyen ve çalışanların ilgi alakası iyiydi .
Anne köftesi tarzı bir tat için gidilebilir .
Bir de tavuklu yemeklerini menüden kaldıracaklarını söylediler.Keşke kalkmasa .
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım