Yükleniyor...
3.7 Puan
3 Yorum

Sampi

Cevizli Mahallesi, Mustafa Kemal Caddesi, Hukukçular Towers No:66, Kartal, İstanbul
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Pide
Ortalama tutar İki kişi için : 65.00 TL
Çalışma Saatleri
Telefon 0216 978 38 38
Yorumlar (3)
3
A.... Ç.....
Sampinin bu şubesine bir arkadaşımla Birlikte gittik. İş yerime yakın bir konumda, minibüslerin de geçmiş olduğu bir cadde uzerinde. Zincir restoranlardan genelde çok bi lezzet beklemem. Kapalı kıymalı pide gerçekten guzeldi. Servis Masaya geliyor, self servis değil, oldukça hızlı. Kapalı kıymalı bide çok ince uzun ve dilimlenmis servis edildi. Tek eleştirim biraz yağı fazlaydi. Ama lezzeti yerindeydi. Menüde diğer çeşit Pideler de mevcut. Açık pidesini malesef beğenmedim iç harcı çok karışık buldum. Kapalı ile aynı iç harci değildi. Fiyatlara gelirsek bence pahalı. Biraz daha Uygun fiyat olabilir.
4
B... B......
İstanbul genelinde bircok subesi olan sampi pide sanırım pide zincirinin en büyüğü. Kartalda bulunan restaurant iç ve dış oturma yerlerine sahip. İlk defa tavuklu pide denemek için gittiğimiz mekanda tavuklu pide yaklaşık 20 dk sonra çıktı ve ilk defa denememe rağmen beğendim. Yağı ve ağırlığı Kuşbaşı pideye göre daha az. Fiyat olarak 16 tl olan tavuk pide ortalama olmakla lahmacunun 5.50 tl olması bence lahmacunu cok pahalı kılıyor. İşletmede sodexo geçiyor fakat sodexo makinası öğlen saatleri servise çıkan çalışanda ise dönmesini beklemek gerekiyor.
4
V..... Y...........
Kiremitte kuşbaşının tadına doyamayacaksınız. Kuşbaşının suyu her siparişte değişse de az sulu söylediğinizde memnun kalacaksınız. Adalet Sarayına yakınlığından, öğle molasında yoğunluk olsa da çalışanların hizmet performansı hiç düşmüyor. Artı menüleri ile yanıbaşındaki burgere saf dışı bırakıyor.
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım