Yükleniyor...
2.3 Puan
27 Yorum

Midpoint

İstmarina Avm, Kordonboyu Mahallesi, Ankara Caddesi, No:147, Kartal, İstanbul
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Dünya Mutfağı
Ortalama tutar İki kişi için : 260.00 TL
Telefon 0216 5154870
Neler var?
  • Lunch menü var
  • Nakit Ödeme
  • Kredi Kartı
  • Banka kartı
  • Akşam yemeği uygun.
  • Kahvaltı
  • Fullbar
  • Kapalı alan var.
  • Wi-Fi
  • Sigara içme alanı var.
Yorumlar (27)
1
M.... M....
Ağustos ayında akşam yemeği için tercih etmiştik. Girdiğimiz anda midpointe değil, çay bahçesine girmişiz gibi yüzümüze bakmayan garsonlarla karşılaştık. Masaya sipariş almaya gelen garsona 1 çıtır mantı 2 tane de servis açmasını rica ettim. Bunun için mi geldiniz gibi bir ifade takınmasına karşı, çıtır mantıyı başlangıç tabağı olarak seçtiğimizi ve devamında ana yemek söyleyeceğimizi belirtmek durumunda kaldım ne yazık ki. Ana yemekleri söylediğimizde de durum aynıydı. Eğer garsonlar değişmediyse ya da iyi bir eğitimden geçmediyse bir daha kapısından geçmeyeceğim bir yer.
1
İ...... İ......
Garsonları acillll bir şekilde uyarılmalı öncelikle esmer bir garson zamanında pendik marinadada çalışmıştı asla siparişinizi tam dinlemiyor kahve + tatlı siparişi vericektik kahveleri aldı cümlem bitmeden arkasını döndü gitti daha sonra kahvelerı yanlıs getırdı bırde bız sucluymusuz gıbı afra tafra bir baskasına soyledik düzeltmek için kafamıza atar gibi getirdiler bir çok masadan cok daha fazla hesap ödedik ilgi böyle olmamalıydı tek tük arada olur ilgisiz isteksiz garson ama burada hepsi aynı....!!!!!!
3
P.......... P..........
İçerde baya insan olmasına rağmen kimseyle göz teması kurup sipariş veremedik,hesabı öderken de aynı şekilde zorluk çektik. Hesabı isterken de araya servisi kaldırmayı eklemesi ekstra bekletmelerine ilk defa denk geldim bir mekanda. Ben çalışanları biraz daha ciddiyete davet ediyorum. Burası midpoint ve kurumsal bir yer köşedeki kebapçıya gelmedik değerlendirmeyi de ona göre yapicaz. Sonrasında big chef e gittik aradaki fark inanılmazdı.
1
S...... Z.....
2 hafta önce haftasonu Cumartesi günü Kalamış şubenizde tüm yoğunluğa rağmen güleryüzle, bir sipariş için 2. Kez hatırlatma gereği duymadan sorunsuz süper bir hizmet aldık. İstMarina şubenizde ise Perşembe akşam sakin saatler olmasına rağmen bir çatal için 3 kez hatırlatma, bir kahve siparişi için arkadaşların kendi aralarındaki sohbeti bölerek ancak verebildik. Tüm bu anlattıklarım gerçekten dert etmediğim aman nolcak 3 kere hatırlattıysak yorgundur diye geçiştirdiğim sektörün zorluklarını bilen ve bu konuda her çalışana empatiyle yaklaşan biri olarak bahşiş konusunda da hassas davrandığımı düşünürüm. Ancak o akşam tüm bu olanlara rağmen hesabı alan arkadaşın ödemeyi tamamlamamıza rağmen bahşiş beklentisiyle tepemizden ayrılmayarak dikilmesi ve sonunda tepkili bir ses tonuyla teşekkür ederim diyerek hesap defterini çekerek alıp gitmesi gerçekten ne kadar da haketmediğini fazlaca gösterdi. Şubeler arası bu fark neden ?
4
O... D.....
Midpoint kalitesi lezzeti ve hızlı servis kesinlikle tercih edilmeli.
4
B.... İ......
Yiyecek ve içecek çeşitliliği ile iştah kabartan, temiz ve dünzeli aynı zamanda çalışan arkadaşlar gayet ilgili. Gittiğinizde her hangi bir sorun yaşamayacağınızdan emin olabilirsiniz.
3
H....... T....
Pizzaları güzeldi ama tatlıları çok vasat kaldı , özellikle sufleleri kötüydü
1
S.... Ö.....
When I entered this restaurant it was half empty and a lot of waiters walking around proudly paying no attention to me - I was standing in the middle of the teras looking for a table with a plug near for my phone, but waiters were passing by like I am invisible. Then I sat by myself inside the restaurant- put my phone to charge and 10 minutes nobody even gave me a menu, I was about to have dinner and coffee. I with the staff less ego, more attention to customers.
2
B...... N.....
Cadde’deki midpoint’in aksine buradaki çalışanların ilgisi çok kötü. Yüzleri hep asık, asla bir güleryüz göremiyorsunuz.
1
S........... S...........
Cuma sabahı 4 arkadaş kahvaltı için geldik. Menü almak için 3 kez garson çağırdık. 15 dk kadar bekledik ve yoğunluk olmamasına rağmen kimse gelmedi. Son derece ilgisizler.
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım