Yükleniyor...
2.5 Puan
10 Yorum

Mado

İstMarina AVM, Kordonboyu Mahallesi, Ankara Caddesi, No:147, Kartal, İstanbul
Kategoriler Kafeler
Ortalama tutar İki kişi için : 110.00 TL
Yorumlar (10)
2
S....... B....
Profiterollü pasta söyledik bayat ve çikolata tadı çok kötüydü bence Mado dondurmadan başka birşey üretmesin yan ürünler i yapamıyor garson muamelesi bile vasattı bir bayan garsonun tepkiler i çok kabaydı .. 2 puan sadece ortam ve bulunduğu konum için verilir
4
E.... B.....
Kahvaltısı ve çayı güzel. Kahvaltı seçenekleri bol. Malzeme kaliteli. Açık mekanı da olması avantaj. Maraş peynirli börek efsane.
1
N. K......
Pazar günü hızlıca tatlı almak için girdiğim şubede maske takmayan 2 tane personel gördüm. 1 tanesi hem kasa, dondurma ve tatlı paketlemesi yapıyordu, diğeri de müşterilerin çayını koyuyordu. Neden maske takmadıklarını sorduğumda çok yoğun olduklarını söylediler!!! Başlarında duran müdür de yoğunluğu bahane etti. Böyle sorumsuz bir işletme görmedim. Normalde de garsonları hem suratsız hem de ilgisizler ama bu skandalı gördükten sonra daha da gelmem, kimsenin gitmesini de tavsiye etmem. Koronavirüs böyle sorumsuz insanların yüzünden yayılıyor. Amacınız para kazanmak ama sizin gibi sorumsuz işletmeler yüzünden vakalar yayılıp belki komple işletmenizi kapatmak zorunda kalacaksınız!
4
D..... Ç......
Tatsız bir olay yaşandı. Kendini bir sey sanan züppenin teki. Keşke burayı okusan! Sırf hesap gelmedi diye bağırıp çağırdı. Üzmeye değer miydi personeli. Çok kötüsünüz. Dondurmaları konusuna gelecek olursak eski lezzeti yok.:(
1
N...... N......
Rezalet. Bugun istmarina avm icerisindeki mado dan bir tane balli pasta aldim 17 tl ye. Aldim urunu eve getirdim yemek icin ancak urun bayat cikti. En az 10 gunluk pastayi verdiler bana. Tek kelimeyle rezillik. Mado nun adina yakismadi. Bir daha da mado dan hicbir sey almam.
1
U... Y.....
Porsiyonlar az, fiyatlar yuksek, bayat ve tatsiz tatlilar, basik asmakat, yetersiz havalandirma
2
A..... K...
Bu puanı yalnızca yediğim tatlıların lezzeti için veriyorum. Şube oldukça boş olmasına rağmen servis çok çok yavaştı. Her siparişimizin ve hesabımızın gelmesi için en az 2 defa hatırlatmamız gerekti. Bir daha tercih edeceğimi sanmıyorum.
4
S..... B....
İst marine avm Mado’da yaptığım kahvaltıda sipariş ettiğim keçi peyniri omlet ve Maraş peynirli su böreği ikisininde peynirleri kendi üretimleri olup çok lezzetli ve ustalıkla imal edilmiş leziz peynirlerdi.Su böreğinin üstü çıtır çıtır ve Maraş üsülü peynir ile çok başarılı olmuştu.Keza Omlette kullandıkları peynirde çok daha omletlerini lezzetli hale getirmişti.Kesinlikle Mado’ya gittiğimde sipariş edeceğim menülerinden ikisi.
2
S....... B....
Profiterollü pasta söyledik bayat ve çikolata tadı çok kötüydü bence Mado dondurmadan başka birşey üretmesin yan ürünler i yapamıyor garson muamelesi bile vasattı bir bayan garsonun tepkiler i çok kabaydı ..
2 puan sadece ortam ve bulunduğu konum için verilir
4
E.... B.....
Kahvaltısı ve çayı güzel. Kahvaltı seçenekleri bol. Malzeme kaliteli. Açık mekanı da olması avantaj.
Maraş peynirli börek efsane.
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım