Yükleniyor...
3.5 Puan
10 Yorum

Kronotrop Coffee

İst Marina AVM, Kordonboyu Mahallesi, Ankara Caddesi, No:147/6, Kartal Merkez, İstanbul
Kategoriler Kafeler
Mutfaklar Kafe
Ortalama tutar İki kişi için : 45.00 TL
Neler var?
 • Nakit Ödeme
 • Gel-Al
 • Banka kartı
 • Kredi Kartı
 • Self-Servis
 • Klimalı
 • Dış mekan var.
 • Vegan yemekleri mevcut.
 • Meşrubat
 • Sigara içme alanı var.
 • Kapalı alan var.
Yorumlar (10)
1
P.......... P..........
Çekirdek kahve alıp delonghi 685 ev tipi makineme gore kahve çektirdim. Çektikleri kahve türk kahvesi inceliğinde olmuş makinem az kalsın bozuluyordu. Ustelik uzun uzun da anlattim evdeki makinemi de, evde öğütücüm olduğunu ama bir de çekilmiş olarak alıp denemek istediğimi falan.
5
M.... M....
Tatlılar ve kahveler müthiş çalışanlar Güleryüzlü ortam sakin keyifli ❤️
5
R.... A......
Hoş ve sakin bir mekan. Kahveleri gerçekten çok iyi. Çalışanlar çok kibar ve samimi. Sürekli ve rahatlıkla ziyaret edilebilir.
5
E... U.......
Yasadigim en iyi kahve deneyimlerinden... kahvelerin kalitesi, lezzeti... baristalarin konuya hakimiyeti, guler yuzu... hepsi birbirinden iyi... tebrik ediyorum, degismez adresim olacak.
5
Ç........ B.....
kahve kavramını bende değiştiren marka ve mekan. Kahveleri bambaşka, ilk günden beri başka yerden kahve içemiyorum. Çalışanlar çok kibar, saygılı ve konforlu hissettiriyor. Tavsiye ediyorum.
4
F..... Ş........
Açıldığı günden bu yana ziyaret ettiğim bir kahveci burası.Evime yakın kronotrop şubesi benim gibi kahve sever birisi için çok iyi oldu.Genelde filtre kahve tercih ediyorum. Mevsim yaz olunca cold brew tercih ediyorum.Genel olarak fiyatlar yüksek daha makul olsa daha sık tercih eder misafirlerimizi ağırlamak isteriz.Pastalarda lezzetler kötü değil fakat kıvamda lezzette daha iyi olabilir ayrıca çeşitlilik az yahut değişim gerekli ve kesinlikle tatlı fiyatları çok yüksek. Zaman zaman çekirdek kahvede alıyorum. Aldığım kahveleri orada denediğim gibi memnun kalıyorum.
2
B.... Ş......
Kronotrop bildiğim ve diğer şubelerine de gittiğim bir kahveci. Beğenerek ayrılmıştım Emar şubesinden. Ama buradan beğenerek ayrılamadım. Flat ve fındık sütlü iced latte tercih ettik ancak sanırım kahveleri iyi değildi. Normalde flat white acı olmamalı ve içimi rahat olmalı çünkü süt oranı cortado’ya oranla daha fazla ama flat içtiğimde acılık geldi ve kahveyi sevmedim. Aynı şekilde iced latte’nin de tadı güzel değildi. Bunun nedeninin kahvesi olduğunu düşünüyorum. Bundan dolayı oradan mutlu ayrılamadık. ????
2
B.... Ş......
Kronotrop bildiğim ve diğer şubelerine de gittiğim bir kahveci. Beğenerek ayrılmıştım Emar şubesinden. Ama buradan beğenerek ayrılamadım. Flat ve fındık sütlü iced latte tercih ettik ancak sanırım kahveleri iyi değildi. Normalde flat white acı olmamalı ve içimi rahat olmalı çünkü süt oranı cortado’ya oranla daha fazla ama flat içtiğimde acılık geldi ve kahveyi sevmedim. Aynı şekilde iced latte’nin de tadı güzel değildi. Bunun nedeninin kahvesi olduğunu düşünüyorum. Bundan dolayı oradan mutlu ayrılamadık.
2
A..... B.....
Normalde sevdiğim bir kahveci olan Kronotrop’un bu şubesinde kötü bir deneyim yaşadık. Fındık sütlü buzlu latte ve flat white tercih ettik. Maalesef buzlu latte’nin tadı hiç iyi değildi. Bugüne kadar çok farklı vegan sütler ile buzlu latte denedim; fakat şimdiye kadar hiçbirinde böyle bir tat yoktu. Flat white'taki acı tattan da tahmin ettiğimiz üzere; kahveden kaynaklı bir sorun vardı. Kaldı ki, kahvenin yarısını bıraktım.
4
A..... K...
Servis hızlı, çalışanlar kibar. Oturma yerleri kısıtlı ve tatil günü olmasına rağmen rahatça yer bulabildik. Fiyatlar ortalama, kahve ise lezzetliydi. Buzlu latte, çay ve su 25 tl. Tekrar tercih etme ihtimalim yüksek.
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım