Yükleniyor...
2.8 Puan
29 Yorum

Günaydın Kebap Restaurant

Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel, Fenerbahçe Mahallesi, Fener Kalamış Caddesi, No 38, Kadıköy, İstanbul
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Kebap, Pide
Ortalama tutar İki kişi için : 300.00 TL
Çalışma Saatleri
Telefon 0216 348 23 38
Neler var?
 • Akşam yemeği uygun.
 • Paket Servisi
 • Kredi Kartı
 • Lunch menü var
 • Nakit Ödeme
 • Banka kartı
 • Özel otopark var.
 • Fullbar
 • Kapalı alan var.
 • Klimalı
 • İş yemeği için uygun.
 • Sigara içme alanı var.
 • Vale mevcut
 • Dış mekan var.
 • Masa rezervasyonu önerilir
 • Çocuklar için uygun.
 • Wi-Fi
 • Ramazan
Yorumlar (29)
3
S.... D.......
İçli köfte çok lezzetliydi. Piliç çöp şişin eti güzel pişmişti ve lezzeti yerindeydi ancak pilavı tatsız buldum. Fiyatlar biraz yüksek, fiyat performans dengesi düşük.
1
F.... A.......
Tarih: 8/kasım/2020, Yer: Kalamış Günaydın Öğle yemeği yiyeceğiz. 6 kişiyiz. Doğum günü kutlayacağız. Önden 2 tabak salata, lezzetsiz turşular, kişi başı 2 tane bit kadar çiğ köfte, 2 kadeh şarap içiliyor, kola, su vesaire. 8 yaşındaki çocuğumuz yemeğini yedi ki bir baktım kapalı ortamımızda bu pandeminin ortasında sigara içiliyor. Garsonu çağırdık uyardık ama sanki asıl suçlu biz. Aramızdan bir bayan arkadaşımız sigarayı içen kişinin masasına gidip, kapalı ortamda içmesinden rahatsız olduğumuzu söyledi ve şef garson bey bayanın yanına gidip lütfen müşteriyi rahatsız etmeyin diye uyardı. Arkadaşımız beyefendi ben sizi rahatsız ediyor muyum diye sorunca hayır diye cevap aldı. Şef garson bey yetinmeyip masamıza gelip bize kızmaya başladı. Dalga geçer gibi yan kapıyı açtı sanki açık hava yaratmış gibi. 3 tarafı açık olması gerekmiyor mu sigara içilen mekanın? Ey yetkililer, ne ile boğuştuğumuzun farkında mısınız? Aramızda bulunan doktor arkadaşımızın her gün hastanede bu pandemi sürecindeki hastalarla uğraştığını biliyor musunuz? Siz kimsiniz? Sizin gibiler yüzünden bu hastalığın bitmediğini biliyor musunuz? Bu arada hesap geldi. Daha yemek yok ortada 700 TL. Çok ucuz! Kovulmuş gibi olmak da artısı. Yemek yiyemeden çıktık. Çıkarken ne bir özür, ne bir tatlılık, yüzümüze bile bakmadılar. Neden? Kapalı alanda sigara içildiği için uyardık. Vallahi ben öğretmenim. Boğaziçi Üniversitesi mezunuyum. O an susacak ve hissiyatsız davranacak son insan ben olabilirim. İki kuruş fazla parayla yemek vererek, müşterilerinize üstten bakarak daha çok müşteri kaybedersiniz siz. Bir okur-yazar olarak her tarafa bu şikayetimi bildireceğim.
4
M.... T....
Servisi güzel. Kebapları fena değil. Lahmacunu çok iyi. fiyatları bir tık pahalı. Ancak konumu ve servisi de göz önünde bulundurmak lazım.
2
N...... S.
Merhabalar, bu akşam arkadaşımla gittiğimiz mekanda 3-4 çeşit meze, gevurdağı salata, 1 şişe urla şarap, 2 porsiyon kuzu lokum için 810₺ hesap geldi. Şimdi öncelikle açıklayacak olursam; mekanın herhangi bir manzarası yok, masalar birbirine aşırı yakın, bir yer karmaşası var yok orası rezerve yok burası rezerve, ben 800 küsür hesap ödüyorum şapkamı koyacak sandalye yok yan masamda 10 cm dibimde masa ve insan var. Burada yer alan menü güncel menüleri fiyatlar aynen bu şekilde mezeler 22-25₺ civarıydı. Şarap için 320₺ yazıyordu biz bir şişe açtırdık yaklaşık 2 şer bardak içebildik. Kuzu lokum fiyatına baktım görselini de ekledim (145₺) sıradan normal restoran tabağı gibi , patates kızartmasında özel baharat bile yok 145₺ kesinlikle etmez hele ki bir tabak. Et istediğim gibi pişmişti ama hiç tadı yoktu. Çok yavandı.Tatlısı havuç dilim istedik idare ederdi. Kazıklanmak istiyorsanız gidebilirsiniz bence gereksiz pahalı bir mekan. 2 kişi 800₺ küsür hesap geldi. Bu arada şişe açtırmayıp sade kadeh şarap alırsanız 60-70₺ civarında fiyatları var. Bir daha uğrayacağımı pek sanmıyorum. Ama 2 kişi alkolsüz 400₺ civarına çıkılabilir.
2
N...... S.
Merhabalar, bu akşam arkadaşımla gittiğimiz mekanda 3-4 çeşit meze, gevurdağı salata, 1 şişe urla şarap, 2 porsiyon kuzu lokum için 810₺ hesap geldi. Şimdi öncelikle açıklayacak olursam; mekanın herhangi bir manzarası yok, masalar birbirine aşırı yakın, bir yer karmaşası var yok orası rezerve yok burası rezerve, ben 800 küsür hesap ödüyorum şapkamı koyacak sandalye yok yan masamda 10 cm dibimde masa ve insan var. Burada yer alan menü güncel menüleri fiyatlar aynen bu şekilde mezeler 22-25₺ civarıydı. Şarap için 320₺ yazıyordu biz bir şişe açtırdık yaklaşık 2 şer bardak içebildik. Kuzu lokum fiyatına baktım görselini de ekledim (145₺) sıradan normal restoran tabağı gibi , patates kızartmasında özel baharat bile yok 145₺ kesinlikle etmez hele ki bir tabak. Et istediğim gibi pişmişti ama hiç tadı yoktu. Çok yavandı.Tatlısı havuç dilim istedik idare ederdi. Ek olarak antep katmeri de aldık (68₺) tadı güzeldi 3 top dondurmayla servis edildi sıcak olarak. Beğendim açıkcası fakat kazıklanmak istiyorsanız gidebilirsiniz bence gereksiz pahalı bir mekan. 2 kişi 800₺ küsür hesap geldi. Bu arada şişe açtırmayıp sade kadeh şarap alırsanız 60-70₺ civarında fiyatları var. Bir daha uğrayacağımı pek sanmıyorum. Ama 2 kişi alkolsüz 400₺ civarına çıkılabilir.
1
M..... B.....
Dün akşam gurme kuzenler olarak yanındaki başka bir kebapçıya niyet gidip fakat tercihimizi oraya gidince Günaydın restaurant tarafından yaptık. Keşke yapmasaydık. Çünkü masaya gelen çiğ köfte ve tulum peyniri bizim isteğimize sunulmadan servis yapıldı içimizden biri garson Nihat Yıldırım bey'e bunlar ikram mı diye sorunca Nihat bey alaylı bir şekilde "hayır ikram falan yok"diye cevap verdim. Daha sonra verdiğimiz siparişlerden bir tanesi peynirli pide idi bunu masaya kadar tahta ile getirip keserek yuvarlak 24'lük tabakla servis yaptılar. Yine garson Nihat bey'e dedik ki o kestiğiniz pideler bu tabakta sığmamış çorbaya dönmüş tahta üzerinde servis yapsaydınız keşke. Fakat Nihat Ben cevabı şöyle oldu "tahta masaya sığmıyor" Ben de bunun üzerine dedim ki; kayık tabağınız yok mu? Nihat bir cevap bile vermedi. Ağzımızın tadı bozulmasın diye garson bey ile ikili diyalogdan kaçındık. Yemeğimizi yedik kalktık gittik. Fakat hiç Sen boyutunda hiç memnun kalmadık.
1
M..... B.....
Dün akşam gurme kuzenler olarak yanındaki başka bir kebapçıya niyet gidip fakat tercihimizi oraya gidince Günaydın restaurant tarafından yaptık. Keşke yapmasaydık. Çünkü masaya gelen çiğ köfte ve tulum peyniri bizim isteğimize sunulmadan servis yapıldı içimizden biri garson Nihat Yıldırım bey'e bunlar ikram mı diye sorunca Nihat bey alaylı bir şekilde "hayır ikram falan yok"diye cevap verdim. Daha sonra verdiğimiz siparişlerden bir tanesi peynirli pide idi bunu masaya kadar tahta ile getirip keserek yuvarlak 24'lük tabakla
servis yaptılar. Yine garson Nihat bey'e dedik ki o kestiğiniz pideler bu tabakta sığmamış çorbaya dönmüş tahta üzerinde servis yapsaydınız keşke. Fakat Nihat Ben cevabı şöyle oldu "tahta masaya sığmıyor" Ben de bunun üzerine dedim ki; kayık tabağınız yok mu? Nihat bir cevap bile vermedi. Ağzımızın tadı bozulmasın diye garson bey ile ikili diyalogdan kaçındık. Yemeğimizi yedik kalktık gittik. Fakat hiç Sen boyutunda hiç memnun kalmadık.
4
Ö..... A.......
Meze porsiyonları çok küçüktü. Kebaplar ve etler oldukça güzel pişmiş ve lezzetliydi. Mekanın içi temiz ve garsonlar ilgiliydi. Fiyatlar ortalamanın çok üstünde, fiyat performans orta.
4
0..... 0.....
Yemekler,ara sıcaklar,tatlılar güzel ama muhteşem değil. Mezeler çok az miktarda getiriliyor ve bu sebeple çok pahalı.Mezeleri güzel de diyemem. Mekan güzel ve rahat.Fiyat mezeler dışında sunulan hizmeti hakediyor.
4
T... K.....
Cumartesi yemegimizi wyndham kalamista yer alan günaydın da yedik hizmet ve yemekler guzeldi fistikli kebap aldim gayet iyiydi calisanlarin ilgisi alakasida çok güzeldi
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım