Yükleniyor...
2.5 Puan
20 Yorum

Simit Sarayı

Osmanağa Mahallesi, Rıhtım Caddesi, No 16, Kadıköy, İstanbul
Kategoriler Fırınlar
Mutfaklar Fırın, Fast Food, Çay, Kahve
Ortalama tutar İki kişi için : 45.00 TL
Telefon 4448768
Yorumlar (20)
3
M.... O....
Dış kısmında oturabilmek için uzun süre beklememiz gerekti, oturanın kalkmadığı bir mekan. Self-servis, fiyatlar ortalama. Yer fıstıklı-çikolatalı pastası favorim. Simit sarayı bir şeyler atıştırmak için uğradığım bir yer fakat konumundan dolayı bu şubesi fazla kalabalıktı.
3
M. M.
Simit sarayı standart tadı ve fiyatları var. Rıhtım caddesi üzerinde arka tarafta bahçesi vat. Ön tarafta açık alanı var. Isıtıcı var buralarda. Geçerken uğranabilir. Personeli ilgili servis hızlı.
4
S... S.....
Kadıköy'e gittiğimde sık uğradığım Simit Sarayı şubesi burası. Kahvaltı tabağı çok doyurucu. 2.katta manzaraya karşı oturmak çok keyifli. Çalışanlar da yardımsever.
1
U........ U........
Saat 15:15 te geldik. Muhtemelen sabah 10:00 da demlenen çayı içtik. Çay berbattı. Koku, acılık Ne ararsan var. Börek ve bi kaç bi şey aldık. Hepsi bayattı. Simit sarayına yakışmayan bir mekan ve tat. Kesinlikle Kadıköy’e gelip de buraya gelecek olanlara hiç de tavsiye etmediğim bir mekan. Arka sokaklar da çok daha iyi yerler var. Ben simit sarayı adına güvenerek geldim hayal kırıklığı ile geri dönüyorum.
3
G.............. G..............
Kalorisi bir yana simidin yapısından bahsetmek istiyorum .Taze ile bayat arası bir şey geliyo bana simit sarayının simitleri.Bu da öyleydi.Yapısı sertti.Taşlaşmaya ramak kalmıştı.Belki de Eskişehir simitleri gibi yumuşak sevmemden kaynaklanıyodur bilemiycem.Hijyen sınıflandırmasına baktığımızda sebzeler gayet güzel yıkanmıştı.Bir pürüz aradım ama bulamadım.Çayı tazeydi.Zeytini karma yapmışlar.Büyük zeytinlerin arasında minikler de vardı.Peynirleri lezzetliydi.Zorda kalırsam gene gider, kahvaltımı yaparım.Fiyat olarak çayla birlikte 11 tl idi .
1
E..... E.....
Çayları tatsız, simitlerinde istediğim tadı ve sıcaklığı alamıyorum. Birkaç tür şey aldık, mikrodalgada ısıtıldı ancak olmadı, beğenilecek gibi değildi.Rahat bir şekilde oturamadık ayrıca, tavsiye etmem.
2
H.. A.....
we are in 2018 and there are still staff who can not speak English at least the simple terms. This is what happened to me in this branch. I stayed 10 minutes on the cash to explain to the employee what I want.. The coffee and sweet, are ordinary and not distinctive.
1
Z..... Z.....
Son bir haftadır iki farklı şubeyi denedim ve birbirinden berbattı. Çalışanlar, fiyat, sunum vs. kesinlikle bir daha tercih etmeyeceğim mekanlardan teki olarak kalacak.
1
B....... B.......
Yiyecekler bayat.Kasiyerler hırbo.Çay karbonatlı.Mekan daracık.Fiyatlarda tuzlu.Beğenmedim.He bide mikrodalga fırınları bozuk herhalde.Isıtılmış simit bile soğuk geliyor yani.Iıııh.????
2
B....... B.......
Yiyecekler bayat.Kasiyerler hırbo.Çay karbonatlı.Mekan daracık.Fiyatlarda tuzlu.Beğenmedim.He bide mikrodalga fırınları bozuk herhalde.Isıtılmış simit bile soğuk geliyor yani.Iıııh.
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım