Yükleniyor...
3.6 Puan
30 Yorum

Massa Lokanta

Osmanağa Mahallesi, Nailbey Sokak, No 8, Kadıköy, İstanbul
Kategoriler Lokantalar
Mutfaklar Ev Yemekleri, Izgara
Ortalama tutar İki kişi için : 60.00 TL
Telefon 0216 3453451
Yorumlar (30)
1
A..... T....
Her şeyi az istememe rağmen ana yemek az değil tam porsiyon olarak geldi. Kasada bunu söylediğimde kasadaki beyefendi ana yemek az verilmez dedi, neden diye sordum işte öyle dedi. Bu bir cevap değil ama dedim. Homurdandı kendi kendine ama ne dediğini anlamadım. İlk ve son kez yiyeceğim burada dedim. Yine bir homurdanma ama ne dediği belli değil, kesinlikle müşteri memnuniyeti de umurunda değil bu beyefendinin. Pek de umurunuzda değil sanırım dedim, yeani gibi bir laf etti. Yemekler de kötü bu arada. Keşke en azından iyi bir yemek yiyebilseydim. Ben bir daha gitmeyi düşünmüyorum.
1
A..... T....
Her şeyi az istememe rağmen ana yemek az değil tam porsiyon olarak geldi. Kasada bunu söylediğimde kasadaki beyefendi ana yemek az verilmez dedi, neden diye sordum işte öyle dedi. Bu bir cevap değil ama dedim. Homurdandı kendi kendine ama ne dediğini anlamadım. İlk ve son kez yiyeceğim burada dedim. Yine bir homurdanma ama ne dediği belli değil, kesinlikle müşteri memnuniyeti de umurunda değil bu beyefendinin. Pek de umurunuzda değil sanırım dedim, yeani gibi bir laf etti.
Yemekler de kötü bu arada. Keşke en azından iyi bir yemek yiyebilseydim. Ben bir daha gitmeyi düşünmüyorum.
1
M..... D.....
Öğle arasında denemek için 4 arkadaş gittik. Zomato Gold olmasına rağmen yok dediler. Yemeklerine gelecek olursak değerlendirme yapmak bile abes çok çok kötüydü. Kalitesiz malzeme kalitesiz lezzet, önceki yorumlara kanıp gitmeyin derim.
1
U.... D....
zomato geçmiyor deniyor ayrıca yemekler de ortalamanın biraz altında
5
E.... M.....
Kadikoyde en lezetli sulu yemek yapan halk lokantasi!!tavsiyem,her sey uygun,kuzu haslamasi efsane ve ucuz
5
A... N.....
5
A... N.....
5
E... M.....
Kaliteli malzeme,4 cesit corba kereviz corbasi brokoli mantar ezo gelin,tavuk suyu orjinal,koftesi efsane 14 tl kesinikle deneyin
5
A... N.....
4
A. L..
yemekleri hiç fena değil, yani eğer burada da "fiyat-performans" dengesine bakarsanız, hiç fena değil. lakin telefonla sipariş tam bir rezalet. telefona çıkan kadın çok ama çok yeteneksiz. "burada müşteri var" diyor :)) telefonda da var müşteri.. :)) bunları anlatmak zor tabii, anlaması zor zira. ama oraya gidip zaten yemeğinizi kendiniz seçtiğiniz zamanlarda bu iletişime de gerek kalmayacağından sizi yoracak bir şey yok.
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım