Yükleniyor...
3.5 Puan
15 Yorum

Kovan Fırın

Osmanağa Mahallesi, Söğütlüçeşme Caddesi, No 16/A, Kadıköy, İstanbul
Kategoriler Fırınlar
Mutfaklar Tatlılar, Fırın
Ortalama tutar İki kişi için : 35.00 TL
Telefon 0216 3461112
Yorumlar (15)
4
K.... Y....
Simitleri ve galetları lezzetli bir pastane.
5
S... S.....
Burada kahvaltı yapmayı çok seviyoruz. İstediğiniz kahvaltılıkları seçebiliyorsunuz. Mini bir kahvaltı oluyor. Ayrıca çekirdekli galetaları çok lezzetli. Ve çalışanlar çok güler yüzlü.
3
L..... A.......
su böreği ve kıymalı kol böreği lezettli; elmalı kurabiyesi enfes, içecek olarak siyah çayları demli ve taze  olan(özellikle sabah saatlerinde), güzel bir mekan fiyatlarıda uygun. Dezavantaj olarak personelli maalesef bu kalitenin altında kalıyor,giderken personelin acemilikleriyle karşılaşmaya hazır olarak gidin.
1
P.... P....
Söğütlüçeşmedeki Kovan ne kadar iyiyse, burası tam aksine o kadar kötü. Çalışanları saygısız ve ilgisiz. Siparişin ortasında başka müşterilerle ilgilenmeye başlıyorlar ve bunu söylediğinizde size ‘burda herkesi dinlersek ohoo işimiz var’ diye laf atıyorlar. Yiyecekler de soğuk ve bazıları bayattı.
4
D........................ D........................
Aycekirdekli gevrek galetalari ef-sa-ne ... Denemeden geçmeyin, ilgi alaka muamele de iyi :) Bence Çarşı'da bir çay içip bu krik krallardan yiyebileceğiniz kısa durak için iyi bir altèrnatif. :)
3
K....... K.......
Acibadem and orange cookie are successful if you can catch fresh products. Their biggest problem is location and their neighbors. Smell of kokorec effects their sales capacity in my opinion. Kind service but no need give a chance for their dishes because of service quality. Take away is best option. Apr. 6TL each one
3
K.... K....
Misafirlik için gidilecekse kuru pastanın alınacağı yegane yerdır.herzaman taze ve lezzetlidir.tertemiz güleryüzlü personeliyle kadıköyün kalbinde bir yerdir.
3
E....... E.......
Çalışanları çok sıcak kanlı. İlk açıldığı zamanlar gerçekten ürünleri lezzetliydi fakat çok bozdular aynı tadı tazeliği bulamıyorum. O nedenle gitmiyorum
2
S... A.
Karnımı doyurayım çok da para vermeyeyim derseniz tamam ama yağları midemi yakıyor maalesef. Dikkatli tüketmenizi tavsiye ederim. Bir çay bir simit için her zaman varım.
4
T..... A.....
Hemen Çarşı'nın girişinde, otobüs duraklarının arkasinda, son derece merkezi konumda; al+çık için uygun fakat çok dar bir yerde hizmet verdiğinden rahatça oturabilmek için üst katlara çıkmak ve epey merdiveni göze almak zorundasınız. Ürünleri oldukça başarılı buluyorum, zaten çoğu şey fırından çıkar çıkmaz satılıyor, herşey taptaze ve lezzetli. Servis ve kasadaki elemanlar çok seri, hiç bekletmiyorlar. Cay demli, limonata güzel; tahinli çözeceklerini çok beğeniyorum, tavsiye ederim. Yalnız son gittiğimizde börek aldık, patlıcanlı olan çok iyiydi ama karışık sebzeli denilenin içinde sadece patates vardı, bir karışıklık oldu herhalde.. Tavsiye üzerine eve aldığımız elmalı kek, bol tarçınlı ve çok lezzetliydi.????
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım