Yükleniyor...
3.5 Puan
207 Yorum

Munchies Crepe & Pancake

Caferağa Mahallesi, Moda Caddesi, No 147/A, Kadıköy, İstanbul
Kategoriler Kafeler
Mutfaklar Kafe
Ortalama tutar İki kişi için : 90.00 TL
Çalışma Saatleri
Telefon 0216 336 30 39
Neler var?
  • Kredi Kartı
  • Banka kartı
  • Kahvaltı
  • Alkol bulunmaz.
  • Sigara içme alanı var.
  • Kapalı alan var.
  • Klimalı
  • Dış mekan var.
  • Wi-Fi
Yorumlar (207)
1
A..... A.....
2 kişilik masaya 3 kişiyi oturtmaya çalışıp, ısrarla 2 masayı birleştirmeyen çözüm olarak da 4 kişilik masaya oturttuğu iki kişinin kalkmasını beklememiz gerektiğini söyleyen (yarım saatlik beklemeye ek) çözüm odaklı olmayan kahvaltı yeri. Bundan sonra adımımı atmam.
5
S..... T....
Pancakeleri doyurucu gibi gelmiyor ilk başta ama yeterli geldi bize. Soslar ve çay sınırsız. Bittikçe yeniliyorlar.
4
S..... U......
Aslında çok hoş bir mekan iç tasarımı vs konusunda şahane.Kahvaltı seçeneği çok fazla değil pankek tabağı var,pankekli tost var peynirli pankek var.Tatları gayet güzel sosların çoğu hazır ama çeşit fazla istediğiniz kadar sos alabiliyorsunuz bittikçe yeniden geliyor.Biraz fiyatlı pankekin tanesi 5 tl.Genel olarak sıra oluyor bekletiliyorsunuz beklemeyi göze alıyorsanız kahvaltı için güzel.
5
D........... D...........
Bu sabah kahvaltı için tercihimiz @munchiescp oldu ve iyiki de olmuş diyorum yoksa resimlerdeki tatlardan mahrum kalacaktık
3
T.... T....
Öncelikle menü sorduğumda yasak dendi ama ben yediğim heehangi birşeyin fiyatını görmek isterim. Bunun alternatifleri var QR kod ya da masaya yapıştırılmış ufak menüler gibi. Bunun dışında gelen çeşitli tuzlu tatlı soslar mevcut krep sayısına oranla çok fazlaydı. Daha doğrusu krep sayısı azdı. Çay termostan dolduruluyor ama bayatlamıştı türk kahvesinden daha fazla köpürmüştü. Lezzet fena değildi. Woov denilecek bir lezzet değildi sosların çoğu hazır zaten. Bunun dışında beni en çok rahatsız eden durum. Müşteriler varken çalışanların bir arkadaş ortamındaymış gibi muhabbet etmesi ve şakalaşmasıydı. Turizim ve gıda sektöründe müşteri değil misafir denir ama maalesef sanki onlar misafir biz çalışan gibiydik. Kusura bakmayın ama fazla gürültü yapılıyordu belki müşterinin olmadığı bir yerde şakalaşabilirdiniz ilişki durumlarına kadar herşeyi duyduk( kulak kabartmaya gerek yok duyuluyor) Yaşam tarzınuz ne olursa olsun saygı bekliyorsanız misafirlerinize de saygı göstermelisiniz. Benim için negatif bir deneyim oldu. Kendimi rahat hissetmek yerine hemen biririp kalkmak istedim. Benimşe gelen arkdaşım da aynı şikayetleri besliyordu. Umarım bu eleştirilerime pozitif yaklaşıp iyileştirmek için çabalarsınız. Yoksa enerjiniz muazzam. Teşekkürler.
1
İ.... İ....
Saat 6’da gittiğimizde mekanın yarım saat sonra kapanacağının uyarısı hiçbir şekilde yapılmadan bizden sipariş alındı. Sipariş getirildiğinde ve yemeğe hazırlandığımızda “yalnız 15 dakika sonra kapatıyoruz” gibi bir şey söylendi ve yemek boğazımıza dizildi. Hiçbir müşteri mekanın kapanış saatini bilmek zorunda değildir ve sipariş alınan, o an orada bulunan müşterilerin yemeğinin bitmesi beklenmeyecekse bu uyarı yapılmalıdır ki bu da müşteri memnuniyetini düşünmek değildir. Bir daha asla gitmeyeceğiz. Teşekkürler.
4
S... Y.........
Pankekleri gerçekten mükemmel ama sayı olarak az, menüye ek ekstra pankek isteyince zaten yüksek olan fiyat daha da artıyor kişi başı 50-55 TL ye değecek bir kahvaltı degil bence ayrıca haftasonu kalabalık olunca oturma alanları biraz sıkışık oluyor.
3
O... O...
kişi başı 45 lira, 4 pancake soslar ve meyve geliyor, bence güzeldi ama fiyat performans olarak çok düşük kalıyor diyebilirim
5
T.... D....
I understood why people call it the best pancake restaurant
3
S.... S....
Modanın en güzel yerinde,çalışanları çok nazik ve tatlı.Hele pancakeleri gerçekten çok güzel ????Ama içeri de mutfak kısmında kedilerin dolaşması çok hijyenik gelmedi bana doğrusu,zaten Moda da maalesef cafeler bu kedi olayını abartmışlar.Burası için değil ancak diğer cafelerde tezgahın üzerinde kahve yapılan yerin üzerinde geziyorlar????????‍♀️Kahvaltıya gelince ilave takviyeler güzel ama yanında gelen pancake sayısı az ve doyduğumu gerçekten çok hissetmedim.
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım