Yükleniyor...
3.8 Puan
39 Yorum

Kemal Usta Waffles Yorumlar

Caferağa Mahallesi, Moda Caddesi, No 180/B, Kadıköy, İstanbul
3
F P.....
İstanbulun neredeyse her yerinde görebileceğimiz kadar büyük bir zincir olmasına rağmen ben çok nadir tercih ediyorum. Waffle genelde lezzetli oluyor ama bir kere gerçekten çok kötüydü. Ayrıca fiyatların ürüne göre fazla olduğuna inanıyorum.
4
I... I...
İstanbuldaki en iyi waffle yapan mekanlardan. Tadı güzel hamurun üstüne konulan malzemelerin de kaliteli olmasından ötürü tadı genel olarak çok iyi oluyor self servis waffle ve 24 tl. İçeri ve dışarı mekan oturma alanı mevcut. Tek diyebileceğim keşke waffle biraz daha kalın olsaydı ????... Devamını oku
1
O... K......
3
M.. E..
4
J.... N.....
Waffle konusunda artık marka olmuş bir mekan. Bazen fazla yoğun oluyor ancak genelde çok fazla beklemiyorsunuz. Waffle hamuru lezzetli, içerik çeşitleri de kendilerine has ve başarılı.
4
D..... Q......
Nice place with some options, is not only waffles u can add all that u want like chocolate sauce strawberry and nuts
4
Ö.... Z.....
Waffle denince akla gelen ilk isim Kemal Ustadır. Bunu sağlayabildikleri için her türlü takdiri hakediyorlar. Waffle önerim sütlü çikolatalı krema üstüne sadece çilek muz ve parça çikolata ile fındık. Çok çeşit olduğu için herşeyden söylerseniz biraz karışık oluyor pek tercih etmiyorum.... Devamını oku
3
B....... B.......
Oturma alanı var ancak alt kattaki lavabo yetersiz. Karadutlu dondurmasını da çok beğenmedim ama renkli dekorasyonu ile sempatik. Bir de kahve olmaması hayalkırıklığı çay varken.
5
E... S....
Ne zaman gitsem duvardaki fotoğrafları kontrol ederim acaba en fazla waffle yeme challenge’ını yükselten oldu mu diye. Bir de sanırım, Moda yokken Kemal Usta vardı.
4
B...... B......
Yediğimiz waffle'da meyveler tazeydi, fakat anans'ın lezzeti yoktu, konserveydi. Waffle hamuru tarçınlıydı. Yine de lezzet ve tat olarak güzeldi. Dondurmasını pek beğenmedim, limon ve anans yedik. Dondurması lezzet ve kalite bakımından vasattı.
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :