Yükleniyor...
5
C............ C............
O kadar guzeldi ki resim cekmeyi unuttum. Bayildim. Çikolatayı çok seven biri olsam da bir tatlıyı iki paylaşması daha iyi oluyor. Özellikle sevgili ile. :) fiyatları da bence fazla pahalı değil gayet uygundu. Keşke mekan daha büyük olsa. Çalışanlar da güler yüzlüydü. Siparişim çayımı unutsalar da insanlık hali yoğunluk unutulur. Dondurmalı endorfin tadına baktık ve kesinlikle BUNU YEMELİSİNİZ!
Hane Çikolata & Kahve adlı işletmedeki diğer yorumlar (297)
5
C............ C............
O kadar guzeldi ki resim cekmeyi unuttum. Bayildim. Çikolatayı çok seven biri olsam da bir tatlıyı iki paylaşması daha iyi oluyor. Özellikle sevgili ile. :) fiyatları da bence fazla pahalı değil gayet uygundu. Keşke mekan daha büyük olsa. Çalışanlar ... Devamını oku
4
M... Y......
Asuman'da sıra vardı çikolata saatimiz gelmişti rastgele buraya girdik ve beklediğimden çok çok iyi çıktı ve gerçekten çok rahat kesiyor tatlıları.
5
D........... D...........
Senden daha güzel çok az şey gördüm!
5
T..... Ö........
İşte çikolata sosu böyle olmalı enfes bir san sebastian yemek istiyorsanız ve yanında güzel kahveyle taçlandırmak için tercih edilmeli.. servis elemanları çok kibar ve iyi birer yönlendirici????
5
T..... Ö........
İşte çikolata sosu böyle olmalı enfes bir san sebastian yemek istiyorsanız ve yanında güzel kahveyle taçlandırmak için tercih edilmeli.. servis elemanları çok kibar ve iyi birer yönlendirici
Tümünü gör