Yükleniyor...
4.2 Puan
297 Yorum

Hane Çikolata & Kahve

Caferağa Mahallesi, Dr. Esat Işık Caddesi, No: 7/E, Kadıköy, İstanbul
Kategoriler Tatlıcılar
Mutfaklar Tatlılar, Kafe
Ortalama tutar İki kişi için : 80.00 TL
Çalışma Saatleri
Telefon 0216 803 06 44
Neler var?
  • Alkol bulunmaz.
  • Nakit Ödeme
  • Gel-Al
  • Banka kartı
  • Kredi Kartı
  • Dış mekan var.
  • Kapalı alan var.
  • Klimalı
  • Sigara içme alanı var.
  • Tatlı ve Pasta
Yorumlar (297)
5
C............ C............
O kadar guzeldi ki resim cekmeyi unuttum. Bayildim. Çikolatayı çok seven biri olsam da bir tatlıyı iki paylaşması daha iyi oluyor. Özellikle sevgili ile. :) fiyatları da bence fazla pahalı değil gayet uygundu. Keşke mekan daha büyük olsa. Çalışanlar da güler yüzlüydü. Siparişim çayımı unutsalar da insanlık hali yoğunluk unutulur. Dondurmalı endorfin tadına baktık ve kesinlikle BUNU YEMELİSİNİZ!
4
M... Y......
Asuman'da sıra vardı çikolata saatimiz gelmişti rastgele buraya girdik ve beklediğimden çok çok iyi çıktı ve gerçekten çok rahat kesiyor tatlıları.
5
D........... D...........
Senden daha güzel çok az şey gördüm!
5
T..... Ö........
İşte çikolata sosu böyle olmalı enfes bir san sebastian yemek istiyorsanız ve yanında güzel kahveyle taçlandırmak için tercih edilmeli.. servis elemanları çok kibar ve iyi birer yönlendirici????
5
T..... Ö........
İşte çikolata sosu böyle olmalı enfes bir san sebastian yemek istiyorsanız ve yanında güzel kahveyle taçlandırmak için tercih edilmeli.. servis elemanları çok kibar ve iyi birer yönlendirici
5
E... K..........
Büyük endorfin denedik 2 kişiye bile fazla geliyor. Çikolatası, keki ve içindeki kreması çok güzeldi. Bisküvi kırıntıları da hoş bir tat katmış. Mekan ufak ama hoş bir havası var. Çalışan arkadaşlar da gayet ilgiliydi, diğer tatlılarını da denemek isterim.
5
E...... K..........
Büyük endorfin denedik 2 kişiye bile fazla geliyor. Çikolatası, keki ve içindeki kreması çok güzeldi. Bisküvi kırıntıları da hoş bir tat katmış. Mekan ufak ama hoş bir havası var. Çalışan arkadaşlar da gayet ilgiliydi, diğer tatlılarını da denemek isterim.
5
C.... Ş.....
Büyük endorfini iki kişi yiyebiliriz sanmıştık ama çikolatası o kadar yoğun ve porsiyon büyük ki bitiremedik. Kasa önünde sıcak sütün içinde eritmek için olan çikolatalar vardı üçüncü nesil çikolatalarmış, limonlusunu aldım limon sevmememe rağmen tadı çok güzeldi????
5
C.... Ş.....
Büyük endorfini iki kişi yiyebiliriz sanmıştık ama çikolatası o kadar yoğun ve porsiyon büyük ki bitiremedik. Kasa önünde sıcak sütün içinde eritmek için olan çikolatalar vardı üçüncü nesil çikolatalarmış, limonlusunu aldım limon sevmememe rağmen tadı çok güzeldi
5
G...... S.....
Hem Moda'da hem Beşiktaş'ta lezzetini hiç değiştirmemiş olan ve sürekli uğrak noktamız haline gelen bir çikolatacı. Kaç kere gittim bilmiyorum ama her gittiğimde ürünleri aynı lezzette ve aynı tazelikteydi. En sevdiğim Büyük Serotonini yemekten diğerlerini deneme fırsatım olmadı ancak onlarında güzel olduğundan hiç şüphem yok. Çikolata severlerin listesine alması gereken bir dükkan. Başarılarının devamını dilerim.
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım