Yükleniyor...
5
D........... D...........
Bir yer düşünün; kurucusu 35 ülke gezip görmüş, her türlü kültüre hakim, bu tadı yakalamak için aklınıza gelen-gelmeyen bütün kaliteli malzemeleri kullanan... Hem kibar, hem esprili, hem yüzünden gülücük eksik olmayan... İşte bu yer tabiki Kadıköy’de yer alıyor♥️ Şaşırdık mı? Hayır! Sevindik mi? Evet! Bütün Atatürkçülerin, kültürlü insanların, kaliteden anlayanların toplandıkları ortak yer: canım Kadıköy♥️ Bizlerden çok az kaldı!
Eywa Sebastian adlı işletmedeki diğer yorumlar (655)
5
N.. G
Yediğim en iyi san Sebastian cheesecake lerden biriydi. Özellikle mekan güzelliği değil lezzet arıyorsanız mutlaka deneyin.
5
D........... D...........
Bir yer düşünün; kurucusu 35 ülke gezip görmüş, her türlü kültüre hakim, bu tadı yakalamak için aklınıza gelen-gelmeyen bütün kaliteli malzemeleri kullanan... Hem kibar, hem esprili, hem yüzünden gülücük eksik olmayan... İşte bu yer tabiki Kadıköy’de... Devamını oku
5
Ö...... Ö......
Yediğim en lezzetli san sebastian cheesecake mascorpone peyniri ile yapıldığı lezzetinden anlaşılıyor, yediğinizde gerçekten farklı olduğunu anlayacak ve pişman olmayacaksınız. Sos ekletmeden yemenizi tavsiye ederim. Mekanın sahibi beyefendi çok ilgi... Devamını oku
5
F... @...............
San Sebastian konusu Türkiye de hız kesmiyor giderek artıyor. Evde de yapmak mümkün ama bazı yerler çok iyi yapıyor. Özellikle akışkan severler buradan denemeli.
5
N.... T...
Son dönemin parlayan yıldızı sansebastian konusunda çok iddialı. Ben iki defa denedim çok beğendim tavsiye ederim
Tümünü gör