Yükleniyor...
3.3 Puan
196 Yorum

Çay Tarlası Cafe

Caferağa Mahallesi, Dr. Esat Işık Caddesi, No 34, Kadıköy, İstanbul
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Türk, Karadeniz
Ortalama tutar İki kişi için : 70.00 TL
Çalışma Saatleri
Telefon 0541 500 34 08
Neler var?
  • Alkol bulunmaz.
  • Nakit Ödeme
  • Lunch menü var
  • Gel-Al
  • Akşam yemeği uygun.
  • Kahvaltı
  • Dış mekan var.
  • Kapalı alan var.
  • Klimalı
  • Wi-Fi
Yorumlar (196)
2
E... B....
Kaba ve kazıkçı! Porsiyonları 2 kişilik, 1 kişilik isterseniz işletmeci ablanın yüzünü görürsünüz. 2 kişi 4 kişilik masada oturuyorsanız size sormadan pat diye yanınıza birini oturtabilirler hani sosyal mesafe? Rahatsız olduğunuz şeyi kibarca söylerseniz umursamazlar.Menemeni de ortalama ama bu vasatlık kadıköyde iyi diye biliniyor.
4
B.... E....
Yediğim en iyi menemen gerçekten burada:) Menülerinde çılgınca çeşit yok; ancak yaptıkları her şeyi gayet iyi yapıyorlar✌????
4
B.... E....
Yediğim en iyi menemen gerçekten burada:) Menülerinde çılgınca çeşit yok; ancak yaptıkları her şeyi gayet iyi yapıyorlar✌
4
E... A....
Güzel ama pahalı
5
B... B...
Yediğim en en en iyi menemen! 30 çeşitle serpme kahvaltı istiyorsanız burası size göre değil, ama çok lezzetli bir menemen yanında kaliteli eşlikçilerle kahvaltı yapmak isterseniz mutlaka deneyin
3
E... Z.......
Fiyatlar uçmuş, tadı da eskisi gibi değil
3
H.... S.....
Menemeni güzel fakat fiyatlar ucuk. 1,5 menemen 4 çay bir kalıp peynir ve Zeytin için 80 tl para verdik
1
T.... U....
Mıhlama sevenlerin (ben de dahil) merak ile geldiği bir yer. Ama şöyle bir sorun var, özellikle ayrı mıhlama istememe ve bana "Tek başınıza mı istiyorsunuz?" diye sorulmasına "evet" dememe rağmen sorulmadan iki ayrı söylenen mıhlamanın tek tavada gelmesi sonucu hatanın düzeltilmesini veya yeni yapılmasını istediğimde ise "Pazar günü tek tavada mıhlama yapamayız" diye haberimiz olmayan bir yaptırıma maruz kaldık. Mıhlama ortalama kalitede ama üstüne böyle bir terbiyesizlik ile karşılaştığımızdan dolayı bir puan veriyorum. Keşke mekanın samimiyeti yapmacık bir otorite üzerine kurulmamış olsaydı.
1
K.... D......
Çalışanlar hayatımda gördüğüm en terbiyesiz insanlar.Kahvaltıdan fazla azar yiyebilirsiniz.Böyle saygısız insanların açtığı,çalıştığı yerlere prim vermeyelim.Kesinlikle yakınından geçmeyin.
2
R.... R....
Çay tarlasına bir kaç kez gittim, arkadaşların ısrarıyla, ve her gittiğimde pişman oluyorum. lezzet için diyecek bir lafım yok. ortalama bir menemeni var. ama verdiğin para için beklenti yükseliyor tabi. biberi domatesi tam öldürmeden getiriyorlar menemeni. ancak servisi gerçekten kötü. çalışanı mı artık ortağı mı hiç kibar değil ve bir şey isteyince 10 dk sonra geliyor, ki mekan çok küçük zaten. genelde pazar günleri gittiğim için aşırı gürültülü ve kalabalık oluyor. menemen servis edecek diye sanırsan savaşa gidiliyor. çok gergin ortam.
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım