Yükleniyor...
4.1 Puan
56 Yorum

Cafe 37/A

Caferağa Mahallesi, Bademaltı Sokak, No 37/A, Kadıköy, İstanbul
Kategoriler Tatlıcılar
Mutfaklar Tatlılar, Kafe, İtalyan
Ortalama tutar İki kişi için : 60.00 TL
Çalışma Saatleri
Telefon 0539 700 03 30
Neler var?
 • Lunch menü var
 • Alkol bulunmaz.
 • Banka kartı
 • Kredi Kartı
 • Paket Servisi
 • Nakit Ödeme
 • Wi-Fi
 • Dış mekan var.
 • Kapalı alan var.
 • Tatlı ve Pasta
 • Klimalı
Yorumlar (56)
5
L... S....
mekanin sirinligi bir kenara en iyi donutlari orada yedim cok yagli olmayan cok lezzetli donutlar !! makarnalari da sahane kesinlikle gidilmesi gereken bir yer
4
B...... T....
Küçük ve sevimli döşenmiş bir mekan. Donutlar klasik, bildiğimiz donut. Filtre kahve artı donut tercih ediyorum genelde. Acıktıysanız bir makarna yiyebilirsiniz, lezzetleri güzel. Tek sıkıntı çok uzun uzadıya oturacağınız bir mekan değil bence. Belki benim gittiğim saatlerle ve yoğunlukla da alakalı olabilir. İnsanlar girip çıkıp masa bulamayınca kendinizi kalkmak zorunda hissedebilirsiniz.
4
S. S.
Tatlı sevimli önünden geçen herkesin dikkatini çekil kafasını çevirdiği güzelliklte bir yer. Kahve ve donatları güzel. Yemek denemedim. Mekan küçük. Kalabalıksanız uygun değil. Masalar dipdibe doğal olarak.
5
L.. V........
Çok tatlı küçük sucacık bir mekan dondurmalı nutellalı donut ı harika. Aynı zamanda şeker kullanmayan ya da dikkat edenler için şekersiz tatlılarıda mevcut çilekli ve hurmalı gayet güzel.
5
I... T........
Çok tatlı küçük sucacık bir mekan dondurmalı nutellalı donut ı harika. Aynı zamanda şeker kullanmayan ya da dikkat edenler için şekersiz tatlılarıda mevcut çilekli ve hurmalı gayet güzel.
3
S. Ö..
Renkli renkli halleri aklınızı başınızdan alıyor. Bir çok donat olan yerde hemen hemen aynı görsel ve çeşit mevcut. Ama ne yazıkki lezzet konusunda aynı olmuyor. Üzülerek söylüyorum daha iyisini yedim . Kahve içebilirsiniz. Bişiler atıştırabilirsiniz Fiyatları bana biraz pahalı geldi.
2
E... S....
Donut’ı daha önce tatmadıysanız ve ne olduğunu bilmiyorsanız beğenir ve “e hiçbir özelliği yokmuş” dersiniz. Eğer biliyorsanız 2 yıldız verirsiniz. Fakat çalışanlarını sevdim.
2
S..... S.....
donuts are not soo good. doug was terrible and tast I s as well. they have to work to much about it. pasta  was not handmade. actually I prefer handmade pasta with special souce
2
K....... K.......
Donut’lari pogacamsı yapmaları bu lokasyonda bulunan eski firmadan gelen bir alışkanlık sanırım. Donut dedigimiz ürünün hem hamuru, hem de pişirme tarzı Türk mutfağında kullandıklarımızdan oldukça farklı. Umarım bundan sonraki süreçte daha fazla hassasiyet gösterirler. Kahve standart; ne kötü ne iyi. Donut kalitesinin artmasıyla etkisi olumlu yönde artacaktır.
2
K....... K.......
Donut’lari pogacamsı yapmaları bu lokasyonda bulunan eski firmadan gelen bir alışkanlık sanırım. Donut dedigimiz ürünün hem hamuru, hem de pişirme tarzı Türk mutfağında kullandıklarımızdan oldukça farklı. Umarım bundan sonraki süreçte daha fazla hassasiyet gösterirler.
Kahve standart; ne kötü ne iyi. Donut kalitesinin artmasıyla etkisi olumlu yönde artacaktır.
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım