Yükleniyor...
4.0 Puan
580 Yorum

Asuman

Caferağa Mahallesi, Şair Nefi Sokak, No:9, Moda, İstanbul
Kategoriler Tatlıcılar
Mutfaklar Tatlılar
Ortalama tutar İki kişi için : 75.00 TL
Çalışma Saatleri
Telefon 0216 388 69 54
Neler var?
  • Nakit Ödeme
  • Gel-Al
  • Banka kartı
  • Alkol bulunmaz.
  • Kredi Kartı
  • Kapalı alan var.
  • Dış mekan var.
  • Sigara içme alanı var.
  • Tatlı ve Pasta
Yorumlar (580)
5
R..... O...
Pandemi önlemleri gayet yeterliydi. Personelin ilgisi ve güleryüzünden çok memnun kaldık. Servis çok hızlıydı. Mekan fazlasıyla nezihti. Ekibinize çok teşekkür ederiz.
5
D..... Ö.....
Pandemi önlemleri yeterliydi, masalar gayet hijyenik ve temizdi. Kahve olarak latte tercih ettim gayet başarılıydı, yanık değildi. Asumana diyecek söz yok zaten...
4
E.......... E..........
Asuman ve Leyla’yı denedik. Basit bir çikolata, çilek ve azıcık kıtırtının nasıl bu kadar leziz olabileceğine hayret ettim (Asuman). Leyla’nın aslında tek başına hiçbir esprisi yok. (Tek puanı da bundan kırdım.) Ama üzerine nefis akışkan çikolatayı dökünce bayağı yükseliyor tadı. Yoğun bir çikolata olmasına rağmen boğazınızı yakmıyor. Çalışanlar oldukça ilgili, tedbirli ve nazikler. Mekan gayet cici. Müzikler harika.
3
T...... Ö.....
Bu puanı çikolatanın lezzeti için veriyorum. O çok abartılan asuman doyumluktan yemek için geldik. Yediğimiz şey sadece çilek ve bi dolu çikolataydı. Fiyatı sunulana göre gereksiz fazla. Mekanda sıra bekleyenler var. Çalışanlar ilgili ve hızlıydı ama bir daha çilek ve çikolata yemek için oraya kadar gideceğimi sanmıyorum.
5
S... T....
Bir tadımlık bir doyumluk asuman söyledik. Doyumluk olanı yarı bitter yarı sütlü olarak sipariş ettik ve bayıldık. Özellikle bitter çikolatasına bayıldım aşırı kaliteli. Hijyen kurallarına da oldukça dikkat ediyorlar. Her boşalan masayı dezenfektanla temizleyip girişte ateş ölçümü yapıyorlar. Çalışanlar da maskeliydi. Oldukça memnun kaldık teşekkürler.
5
C.... C....
Ne zaman moda daki şubesine gelsek,sıra olmasına rağmen beklemeye değer tatlardan.Çikolata dükkanları arasındaki en beğendiğimiz,çikolatası asla baymıyor.
3
D.... D....
tatlılara kadın isimleri vermek dahice. mekana eğlenceli bir hava vermiş. asuman'ı beğendim basit ama güzel bir lezzet. feride'yi ise beğenemedim ıslak keki ve dondurması ağırdı iç bayıyordu. fiyatları ise biraz yüksek buldum.
5
N.... K...
2014 yılında daha tek tatlısı asumanken çikolata dükkanının önünde sıra beklediğimiz zamanlardan beri müdavimiyim. Yıllar içerisinde kalitesinden hiç taviz vermeden kendini geliştirmiş bir tatlıcı. Çikolatalarını kendileri yapıyorlar ve ağır, sonrasında rahatsız eden bir tadı yok. Ben tercihimi hep asumandan yana kullansam da diğer tatlıları da çok başarılı. Kesinlikle gidilmesi gereken bir mekan.
1
S... D..........
Haritalarda 11 de açılması gereken asuman çikolata dükkanı 12 de açılıyor ve hizmet için bekliyoruz. Aldığım hizmetten de memnun kalmadım. Asumanı bir daha tercih etmeyeceğim gibi bana soranlarada hizmet saatlerine ve şartlarına uymadıklarını söyleyeceğim.
5
K...... K......
Tadı ve sunumu ile hayran bırakan Asuman. Her gittiğinizde farklı bir tat deneyiniz. Çünkü hepsi tadılmaya değer. Keşfettiğimiz için çok mutluyuz.
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım