Yükleniyor...
3.9 Puan
96 Yorum

Lokmata

Caferağa Mahallesi, Arayıcıbaşı Sk, 17-1, Kadıköy Merkez, İstanbul
Kategoriler Tatlıcılar
Mutfaklar Tatlılar
Ortalama tutar İki kişi için : 45.00 TL
Çalışma Saatleri
Telefon 0216 550 50 77
Neler var?
  • Kredi Kartı
  • Banka kartı
  • Nakit Ödeme
  • Dış mekan var.
  • Tatlı ve Pasta
  • Kapalı alan var.
Yorumlar (96)
5
D......... G....
Harika bir lokmaydı. Ki ağzımın tadi yoktu çünkü koronayım. Ağzımı tatlandirdi. Çıtır citir cikolatali ıncecik hamur içinde bol krema. Yanina 4 adet karamelli lokma hediye koymuşlar. Harikaydı. Ellerinize sağlık.
5
B.... B....
Uzun zaman sonra acil tatlı ihtiyacımı bastırmak için aslında öylesine verdiğim bir siparişti ama tam anlamıyla ihtiyacımı karşıladı,paket servis olmasına rağmen sıcak çıtır çıtırdi.Ayrica ikram olarakta daha önce hiç tatmadıgim ama çok beğendiğim karamelli lokma ikramlarıda gönlümü feth etti :)
5
B..... A.......
Çikolatalı lokmanın yeni çıktığı zamanlarda ilk kez burada denemiştim. Uzun bir sıra beklemiştim ancak tadı inanılmaz güzeldi, çikolataları harikaydı. Birçok şubesi bulunuyor zaten ve artık çok bilindik, kesinlikle denemelisiniz.
3
M..... M.....
İlk modern lokma keşfime başladığım yer tat, lezzet muazzam yalnız alan ve mekan aşırı sıkıntı bekleyecek yer yok masalar çok az arabanın durabileceği bir sokak yok lokmayı alıp oturmak istesen masa yeterli değil o yüzden burnunuzdan geliyor.
3
M..... A.......
İlk modern lokma keşfime başladığım yer tat, lezzet muazzam yalnız alan ve mekan aşırı sıkıntı bekleyecek yer yok masalar çok az arabanın durabileceği bir sokak yok lokmayı alıp oturmak istesen masa yeterli değil o yüzden burnunuzdan geliyor.
1
B..... B.....
Tat harika fakat, siparişi veriyoruz dışarı oturuyoruz sonra siparişin peşinde kpşuyoruz birde. Arkadaş diyor ki seslendim, yahu güzel insan dışarıda zaten yalnızca ben oturuyorum kısık sesle ya bağırmışsın ya bağırmamışsın. Gidiyorum içeri sipariş ne oldu diyorum, abi sipariş çoktan hazırlandı seslendim diyor. Tabi ücreti önceden alınca umrunuzda olmuyor sizde haklısınız.
4
D... D...
Rexx sinemasının yanındaki şubesi açıldığı zaman (ki lokmacılar Bahariye’de benim bildiğim buradan sonra türedi) gidip, dışı lotuslu, içi Belçika çikolatası ve krema karışık olmak üzere çikolata komasına girmiştim. Fiyat fayda oranı çok iyi ve kendiniz çok farklı kombinasyonlar yaratabildiğinizden bir anda alışageldik bir sokak lezzetinin yeniden dönüşümü olarak patladı. Krema seçeneklerini biraz cıvık bulmuştum içi sade olunca gelenekseline alıştıysanız hazmetmesi bir tık daha kolay, şerbetsiz yaptıkları için de biraz daha hafif diyebiliriz (diyetisyenler Instagramda 8’lileri 1000 kalori diye paylaşıyordu çaktırmayın haha) :) Bu sefer de annem dayanamadı, içi sade kaptık geldik. Bir de ne görelim? Bitter annemin paketine, benimle paylaşsın diye tatlı bir notla yanda gördüğünüz sütlü çikolatalı lokmaları hediye etmişler! Harcının dışı çıtır içi yumuşak. Annem normalde has yüksek kakaolu tatlı seven, bu konularda dediğim dedik ve tutucu olmasına rağmen sütlüyü daha bile çok sevdi. Çocuk sevindirmiş kadar oldunuz :) teşekkür ederiz.
4
I... I...
Normalde lokmayı hiç sevmeyen biri olarak Lokmata’yı bu kadar sevebileceğimi düşünmezdim. Çikolata sosu ve üzerindeki süslemelerle zaten lokma tadını almıyorsunuz. Üstelik lokma gibi ağır bir tatlının çikolatayla birleştirildiğinde daha da yoğun bir tadın ortaya çıkacağını düşünebilirsiniz ama tahmin edildiği gibi ağır bir tadı yok. Hatta bitter çikolata soslu ve üzeri lotuslu olunca bir harika oluyor. Ben şahsen sütlü çikolata sevmediğim için, sos olarak bitter çikolatayı tercih ediyorum. Yanına dondurma da olunca daha bir güzel oluyor.
Önünde sürekli kuyruk olur bu mekanın, pek oturacak yer bulamayabilirsiniz. Zaten alan dar olduğu için alıp başka bir yerde oturmak daha mantıklı olabilir. Personel ilgili ve güler yüzlü. Başka lokmacıları da denedim fakat burası en iyisi.
4
I... I...
Normalde lokmayı hiç sevmeyen biri olarak Lokmata’yı bu kadar sevebileceğimi düşünmezdim. Çikolata sosu ve üzerindeki süslemelerle zaten lokma tadını almıyorsunuz. Üstelik lokma gibi ağır bir tatlının çikolatayla birleştirildiğinde daha da yoğun bir tadın ortaya çıkacağını düşünebilirsiniz ama tahmin edildiği gibi ağır bir tadı yok. Hatta bitter çikolata soslu ve üzeri lotuslu olunca bir harika oluyor. Ben şahsen sütlü çikolata sevmediğim için, sos olarak bitter çikolatayı tercih ediyorum. Yanına dondurma da olunca daha bir güzel oluyor. Önünde sürekli kuyruk olur bu mekanın, pek oturacak yer bulamayabilirsiniz. Zaten alan dar olduğu için alıp başka bir yerde oturmak daha mantıklı olabilir. Personel ilgili ve güler yüzlü. Başka lokmacıları da denedim fakat burası en iyisi.
5
B.... S...
Bu çok başka bir tad! Ara ara aklıma gelir, yolum düştükçe uğrarım. Kusur bulamıyorum, tek kelimeyle muhteşem
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım