Yükleniyor...
3.0 Puan
10 Yorum

Lokmacho

Osmanağa Mahallesi, General Asım Gündüz Caddesi, No 17, Kadıköy, İstanbul, Kadıköy Merkez, İstanbul
Kategoriler Tatlıcılar
Mutfaklar Tatlılar
Ortalama tutar İki kişi için : 50.00 TL
Çalışma Saatleri
Telefon 0216 550 63 82
Neler var?
  • Nakit Ödeme
  • Gel-Al
  • Kredi Kartı
  • Banka kartı
  • Kapalı alan var.
  • Klimalı
  • Tatlı ve Pasta
Yorumlar (10)
2
T............. T.............
Dört farklı lokmacıda yemişimdir ortalama diyelim... En minik lokma yapan yer burası. Madem bir konsepti birebir alıp kopyalıyorsunuz ; en azından belli bir standartta yapın ki sonra müşteri gelmiyor müşteri kötü dönüş yapıyor diye üzülmeyiniz.
3
M.... E......
3
M.... E......
4
S... D.....
Bayıldummmm harika bir yer müthiş bir ortam mekan süperrr aşırı iyi bir görüntüsü var bence en sevdiğim bir Tatlıcı
4
S..... S.....
Yeni nesil lokma tartışmaya açık bir konu elbet kimi beğenir kimi beğenmez ama denenecekse Lokmacho ideal bir mekan :) Ama lokma yiyip kalkın yanına çaya falan gerek yok çay başarısız:)
4
R.... D....
Lokmacılar arasında saygıyı hak eden 3 markadan biri de Lokmacho'dur. Kadıköy şube de gayet şıktır. Fiyatları biraz daha makul olabilir sanki. Yorumlamam bu kadar :)
1
E........... E...........
Hamuru çok kalındı. Çikolatası yoğun ve lezzetsizdi. Tavsiye etmem. Bir kere denemek için girdim fakat denediğim tüm lokmacılar arasında en başarısız bulduğum bu oldu.
3
B.... V....
Lokmaları ufaktı ve üzerine dökülen çikolata bi 15-20 dakika sonra donmaya başladı üstüne dökülen çikolata miktarı azdı. Üzerine koyulan tatların çeşitli olması güzeldi.
2
G............. G.............
Fiyatına göre yetersiz lokma değilde çikolatalı pişi gibi hiç çıtırlık yok bir daha gelir miyim gelmem çok daha iyi yerler var hem daha uygun hem daha lezzetli
4
I.... S
Deneyene kadar yeni nesil lokmacılara ön yargım vardı. Lokmayı çikolata ve kremayla sunmak aşırı ağır olur diye düşünüyordum. Ama yanılmışım. Buranın lokmasını yedikten sonra fikrim değişti. Bir porsiyonda 8 tane lokma geliyor. Menüden çikolata ve krema seçeneklerini istediğiniz gibi seçebiliyorsunuz. Ben içi bavyera kremalı ve üstü erimiş çikolatalı aldım. Ekstra süsleme, fındık, meyve gibi şeylere hiç girmedim çünkü tadını örtüyor bence. Hamuru şerbetli olmadığıniçin ve kremanın şekeri fazla baskın olmadığı için hiç ağır değil, keyifle yeniyor. Sanki kızarmış profiterol gibi bir his veriyor. İç alanda oturacak bol masası var , bu yüzden Kadiköy’deki diğer yeni nesil lokmacı dükkanın önünde yarım saat ayakta sıra beklemeye gerek yok. Tek eksik içerde lavabo ve tuvalet olmaması. Benim aldığım menü 14 tl tuttu.
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım