Yükleniyor...
3.7 Puan
9 Yorum

Kadim İşkembe Salonu

Osmanağa Mahallesi, Serasker Caddesi, No:57, Kadıköy Merkez, İstanbul
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Kebap, Türk
Ortalama tutar İki kişi için : 80.00 TL
Çalışma Saatleri
Telefon 0216 450 66 33
Neler var?
  • Nakit Ödeme
  • Banka kartı
  • Akşam yemeği uygun.
  • Kredi Kartı
  • Alkol bulunmaz.
  • Terası var.
  • Kapalı alan var.
  • Dış mekan var.
  • Sigara içme alanı var.
Yorumlar (9)
4
B...... K...
İşkembe & paça hastası bi insan olarak İnstagramda keşfetmiştim ilk kez gittik, gayet güzeldi görüntüsü ve lezzeti ???????? Ben işkembe damar tuzlama eşim de paça içti ???????? Birdahakine diğer lezzetleride deneyeceğiz nasip olursa.. Bu arada hijyen açısından da iyiydi..
4
B...... K...
İşkembe & paça hastası bi insan olarak İnstagramda keşfetmiştim ilk kez gittik, gayet güzeldi görüntüsü ve lezzeti
4
V...... Z......
4
V...... Z......
4
V...... Z......
1
E... U...
Çorba mı içtik dayak mı yedik belli değil. Bomboş olan dükkanda iki kase çorba için 10-15 dk bekledik, güleryüz bile değil, yüz sıfır, surat sıfır! Sipariş almaya geliyorlar hoşgeldini geçtim ne bir ne isterdiniz ne bir afiyet olsun. Çayları olup olmadığını sorduk var dediler getirmediler bir daha sorduk gene var dediler getirmediler. Böyle bir isletme böyle bir esnaflık olamaz. Kadıköy'e yakışmıyorsunuz. Masalarınız da boş kalmaya mahkum.
2
R..... R.....
Enteresan bir işletme. "Enteresan" kelimesini olumlu ve olumsuz manada kullanıyorum. Dıştan bakınca işletme, eski bir yapı dahilinde olduğu için sanki hijyenik olmayan bir manzara ile karşılaşılacağı gibi bir algı oluyor (İşletmenin işkembeci olmasında da bu yanlış algının payı var). Bu algının aksine içerisi son derece hijyenik. Atmosfer de ezberimizi bozdu. İçerisi kalabalık olmasına rağmen kütüphane kadar sessizdi. Bu detayı olumlu ya da olumsuz olarak değerlendirmiyorum. Kişiye göre değişkenlik gösterebilir. Arnavut ciğeri, az beyran çorbası ve çeyrek ekmek kokoreç istedik. Arnavut ciğerinin lezzeti dört yıldızlık. Çorba için gelen iki sostan acı sosu ekmeğe döküp Arnavut ciğeri ile yedim. Çok güzel bir kombinasyon oldu. Sarımsaklı sosu beğenmedim. Arkadaşım, az beyran çorbasının lezzetinin iki yıldızlık; çeyrek ekmek kokorecin lezzetinin ise bir yıldızlık olduğunu söyledi. Kokoreci çok yağsız ve kuru buldu. Girişte bir tezgah var ama ne girişte ne de içeride, kokorecin pişirildiği bildiğimiz mekanizmayı göremedik. Öte yandan arkadaşımın, Arnavut ciğerinin lezzetini beğendiğini belirteyim. Arnavut ciğer 24 lira. Az beyran çorbası 17 lira. Çeyrek ekmek kokoreç 10 lira. Az beyran çorbası için 17 lira çok fazla. Ayrıca, içerisi sessiz olduğu için içeride konuşulanlar çok net duyuluyor. İşletmenin sahibi ya da yöneticisi olduğunu düşündüğümüz kişi, çalışanını hakaretamiz bir şekilde azarlıyordu. Bizlere gayet güzel davranıldı ama çalışanlara kötü davranıldığında, bizlere yalandan iyi davranılmasının pek anlamı kalmıyor. "Enteresan" kelimesinin olumsuz tarafı buydu.
5
M.... M....
Herşey çok güzel.Elleriniza sağlık.Guvecte kokarec süper.Ayrica kebablar ve çorbalarda harika.Herkese onerecegim İstanbul'da bu konuda nadir temiz olan yerlerden
5
D.... B........
Bugün ilk kez gittik denediğim en iyi damar tuzlama çorbaydı. Az da kelle paça çürük çorba içtik oda enfesti. Ayrıca kokmuyor ve çok temiz bir yer bence deneyin.
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım