Yükleniyor...
4.4 Puan
14 Yorum

Helvacı Ali

Osmanağa Mahallesi, General Asım Gündüz Caddesi, No: 13, Kadıköy, İstanbul
Kategoriler Tatlıcılar
Mutfaklar Tatlılar
Ortalama tutar İki kişi için : 40.00 TL
Çalışma Saatleri
Telefon -
Neler var?
  • Nakit Ödeme
  • Kredi Kartı
  • Gel-Al
  • Banka kartı
  • Kapalı alan var.
  • Tatlı ve Pasta
  • Klimalı
Yorumlar (14)
5
R..... C.....
Ne kadar översem öveyim hakkını veremem. Fıstıklı dürüm tatlısına aşırı benziyor. Çok lezzetli mutlaka denenmeli. Mekan çok küçük ama cennet çamuru harika.
4
B...... B......
Çok severek yedik. Zaten irmik helvasına bayılırız. Cennet çamuru çikolatalıdan daha iyi. Küçük boy tatlı ihtiyacını karşılamakta yeterli. Fiyat bir tık yüksek. Bir sonraki sefere sadesini de deneyeceğim.
4
S.... S....
Ben çikolatalı ve fıstıklı dondurmalı helvasına bayıldım. Yolunuz düşerse uğramanızı tavsiye ederim.
4
C.. K.
Halitağa Caddesi üzerinde yer alan küçük bir dükkan. Önünden geçince merak edip küçük boy cennet çamuru paketlettim. Fıstıklı tatlıları seviyorsanız tam size göre, bol antep fıstıklı ve oldukça lezzetli. Lakin gramaj olarak biraz fazla küçük. Kabın görüntüsü yanıltmasın, koydukları kabın yüksekliği ile kabın tabanı eş hizada değil. Fiyatını biraz yüksek buldum o yüzden, ama lezzetli olduğu da bir gerçek. Yolunuz düşerse deneyin dedim.
5
V... A...
Kadıköyde olup da bunu tatmamak mümkün değil????Cennet çamuru o kadar güzel ki antep fıstığının tadını fazlasıyla alıyorsunuz,küçük boy alıyorum bayağı doyumlu????????12₺ fiyatı
5
N... A..
Kadıköyde olup da bunu tatmamak mümkün değil
3
C..... Ş......
Bahariye caddesinde kucuk bir dukkan. Instagramdan görüp merak edip rihtimdan yürüyüp gittim. Cennet camuru aldım küçük boyundan. Oldukça lezzetli ve dondurmasi da bir o kadar güzel. Fakat koyduklari kabin alti oldukça dar ve sığ, yani küçük gercekten çok küçük ve bu nedenle de fiyatı pahali. Cok lezzetli olmasinin yaninda porsiyon/fiyat dengesini saglayamamislar.
5
O... O.......
Helvacı Ali'nin diğer şehirlerdeki şubeleri görüp keşke Istanbul'a açılsa da Cennet Çamurunu denesek diyorduk. Sonunda birkaç ay önce açıldı. Tadı bize göre irmik helvasından daha güzel. Eğer antep fıstığı seviyorsanız beğeniceksinizdir????
5
O... O.......
Helvacı Ali'nin diğer şehirlerdeki şubeleri görüp keşke Istanbul'a açılsa da Cennet Çamurunu denesek diyorduk. Sonunda birkaç ay önce açıldı. Tadı bize göre irmik helvasından daha güzel. Eğer antep fıstığı seviyorsanız beğeniceksinizdir
5
S... S...
Helvacı Ali'nin İstanbul'da şube açmasını bekledik ve açıldığında hemen uğradık. Cennet çamurunu ve irmik helvasını denedik. İkisi de gerçekten lezzetlilerdi. Fıstıklı sarma seviyorsanız cennet çamurunu da seveceksinizdir.
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım