Yükleniyor...
4.2 Puan
70 Yorum

Ali Muhiddin Hacı Bekir

Caferağa Mahallesi, Muvakkıthane Caddesi, No 8, Kadıköy, İstanbul
Kategoriler Tatlıcılar
Mutfaklar Tatlılar, Pastaneler
Ortalama tutar İki kişi için : 50.00 TL
Çalışma Saatleri
Telefon 0216 336 15 19
Neler var?
  • Kahvaltı
  • Alkol bulunmaz.
  • Nakit Ödeme
  • Kredi Kartı
  • Banka kartı
  • Kapalı alan var.
  • Klimalı
  • Wi-Fi
  • Tatlı ve Pasta
Yorumlar (70)
5
N.... P.....
Kadıköy’ün kalabalığından kaçıp, bir mekanda sessiz sakin oturup sohbet etmek için ideal mekan. Ayrıca her şey çok taze ve lezzetli. Soğuk havaları sevdirecek sıcacık doğal salebini mutlaka tavsiye ediyorum.
3
E.. U...
I struggled to find lokum (aka Turkish delight) in Kadikoy. You wouldn't believe it but it's true. Leaving the hotel I asked the reception and luckily he knew a place enroute. It was easy to find along the main street downwards and I suppose I hadn't previously ventured along that road all the way down to the ferry area.
2
P... P...
Bir kaç sene önce gitmiştim, internette yaptığım araştırmalar sonucu, profiterolü önerilmişti. Gittim denedim bana mı denk geldi bilmiyorum sosu ekşimişti ve doğal olarak yiyememiştim.
2
A.. A..
Bir kaç sene önce gitmiştim, internette yaptığım araştırmalar sonucu, profiterolü önerilmişti.
Gittim denedim bana mı denk geldi bilmiyorum sosu
ekşimişti ve doğal olarak yiyememiştim.
4
R..... R.....
Eski dükkana çok yakın olan yeni dükkanda profiteröl yedim. Lezzeti üç buçuk yıldızlık. Çifte kavrulmuş lokum, hayatımda yediğim en güzel lokum. Çocukluğumdan beri de tadı aynı. Fiyatlar biraz pahalı. Eski dükkanın durumunu sordum. Çok kapsamlı bir tadilatın olduğunu, dolayısıyla tadilatın bir seneden fazla sürebileceğini söylediler. Zomato'da yer alan menüdeki fiyatlar güncel değil. Profiteröl, 16,5 lira.
4
E...... E......
Ceviz parçalı lokumu özellikle enfes. Badem ezmesi gördüm bir dahakine deneyeceğim. Tarihine yakışır güler yüzlü, cana yakın, hoş sohbet çalışanları olsa çok daha mutlu ayrılır insanlar. Paketli lokumları da büyüklere ziyarete giderken kurtarıcı oluyor.
4
İ...... İ......
Böyle nostaljik,eski dükkanlara bayılıyorum.Bir kere kaç senelik tarihi var buranın.Sunduğu eski tatlar da nefis.Demirhindi şerbetini denemenizi tavsiye ederim.
5
B..... Ö.......
En sevdiğim ürünleri Acıbadem kurabiyesi ve Emily dir. Türkiye’de gerçek acıbademden yapan ender yerlerden. Kurabiyeni alıp vapurla karşıya geçerken yemesi de en büyük keyiflerimdendir. Since 1777 daha ne olsun.
4
B.... B....
İçeri girdiğin anda sanki eski dönemlerden bir pastaneye girmişsin hissi yaratan ve insana nedensizce huzur veren bir yer bence. Profiterolü ve çayı güzel. Tiramisuyu ise sevmedim. Fiyatlar normal.
4
M..... B....
Yılların eskitemediği muhteşem şekerlere sahip mekan. Taksim ve Sirkeci’deki yerlerinden sonra Kadıköy’ün göbeğinde olması büyük artı. Pastaları çok vasat, bir şeye benzemiyor. Pastane ürünlerinden ziyade şekerleri için gelinir.
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım