Yükleniyor...
4.4 Puan
12 Yorum

Wizard Pub

Caferağa Mahallesi, Sakızgülü Sokak, No 19, Kadıköy, İstanbul
Kategoriler Publar
Mutfaklar Sadece İçki
Ortalama tutar İki kişi için : 130.00 TL
Telefon 0542 3881312
Yorumlar (12)
4
M.... S.......
müzikler harika, her yerde çalan şeyler çalmıyor daha bir rock, metal havası var ama mekan bana aşırı basık ve dumanaltı geliyor, bunu düşünerek gidin. Onun dışında  klasik Kadıköy publarını aratmayan salaşlıkta eğlencelik pub
5
F..... T....
5
F..... T....
5
F..... T....
4
V..... K...
ucuza bira içmek isterseniz uğrayın diyebilirim. mekan Kadıköy standartlarında fazla bir beklentiniz yoksa cebiniz yanmadan 1-2 saat geçirebilirsiniz.
4
M........ A...
Metalin yeri.Metalciler gitsin lütfen.Kücuk bir yer.Fazla çeşit yok fakat o çaldığı müziklerde heryerde yok.Biranız eşlik etsin size kulaklarınıza pas sökücü muamelesi yapan müzikler gelsin.
4
B...... K.......
Dimo cafe&bar dan sonra cennet gibi geldi biraz küçük, zaten genelde boş oluyor, ortam güzel loş,müzikleri güzel metal dinleyenlerin uğraması gereken bir mekan.
2
E.... E....
Müzikler dışında bir özelliği yok ha birde barmen ona haksızlık etmeyim barmen iyi ama yeterli içki çeşidi olmadığı için sanırım çok fazla kokteyl üretemiyor 
5
S.... S....
Kadıköy’de metal çalan tek yer olabilir. Barmen o kadar kibar ki istek şarkı yazmam için kağıt bile verdi. Müzik dinlemek için rahatlıkla gidebilirsiniz.
5
Ö...... K.........
Bir barda metal dinlemeyeli herhalde olmuş bi 7-8 sene. Kulaklarımın pası silindi. Sen çok yaşa Lamb of God ve Tuborg Gold. Mutfağını daha denemedik ama çerezler güzeldi. ????
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım