4.2 - 20 Yorum

Viyana Kahvesi

Caferağa Mahallesi, Neşet Ömer Sokak, No: 1/B, Kadıköy, İstanbul
0216 3369333
Tür Kafeler
Mutfak Kafe, Kahve, Tatlılar
Ortalama tutar İki kişi için : 60.00 TL
Çalışma Saatleri

Viyana Kahvesi

Kahvenin leziz tatlıları, leziz tatlıların ise kahveyi kuşattığı bir mekân: Viyana Kahvesi. İstanbul’da Galata, Beşiktaş ve Beyoğlu’nda bir, Kadıköy’de ise iki şubeyle hizmet veren bu küçük ve şirin mekân şimdilerde kahve meraklılarını ve tatlı canavarlarını bir araya getiriyor. Menüsünde yer alan kahve çeşitleriyle çekirdekler üstü bir yolculuğa çıkaran Viyana Kahvesi, kahve kokuları arasında da unutulmaz sohbetlere ev sahipliği yapıyor.

Viyana Kahvesi’nin konumu sayesinde de ulaşılabilirlik konusunda hiçbir sorun yaşanmıyor. Ve evet, kahvenin baş döndürücü lezizlikteki kokusu da burayı önünden geçenler için davetkâr bir mekân kılıyor. San Sebastian’ın yanında hangi kahveyi tercih edersiniz? Bu arada Hezarfen de tadımlıklar listesine eklendi mi? Tatlı mutluluktur. Bu şirin mekânda sıcacık sohbetlere kahve kokuları eşlik ediyor. Bir yudum kahveden, bir yudum sohbetten. Viyana Kahvesi zengin tatlı ve kahve menüsüyle sizlere reddedemeyeceğiniz teklifler sunuyor. Cheesecakelerimiz, turtalarımız, waffleımız, fondümüz, suflemiz eşsiz lezzetleriyle tadımınızı bekliyor.

Ayrıca bu şirin mekânımıza ismini veren Viyana Kahvesi’ni de mutlaka deneyimlemenizi öneririz. Erimiş, muhteşem kıvamda bir çikolata, süt ve olmazsa olmazımız kahvenin buluştuğu bu leziz seçeneğimiz de adeta keşfedilmeyi bekleyen bir hazine gibi.

Sizleri de günün yorgunluğunu atmak, kahvaltının yanı sıra tatlının da mutlulukla bir ilgisi olduğuna yakından tanıklık etmek, kahvenizi yudumlarken kalabalığın renginden soyutlanıp “kahve” rengine bürünmek için Viyana Kahvesi’ne bekliyoruz.

Şevval Aktaş
  • 14:53, 16 Ocak 2020
Çalışanlar rahatsız ediyor, sürekli bardağımıza bakıyorlar bitti mi diye. Masadan kullandığım peçetemi bile aldılar. Hadi gidin der gibi muameleleri var.
Muhammed Varol
  • 18:13, 15 Temmuz 2020
Tüm yorumları okumak için tıklayınız. Bu restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
kadıköy viyana kahvesi,viyana kahvesi,viyana kahvesi çalışma saatleri,viyana kahvesi kaça kadar açık,viyana kahvesi kadıköy instagram,viyana kahvesi kadıköy menu,viyana kahvesi kadıköy menü,viyana kahvesi kadıköy nasıl gidilir,viyana kahvesi kadıköy telefon,viyana kahvesi koşuyolu telefon,viyana kahvesi menu,viyana kahvesi müşteri hizmetleri,viyana kahvesi sipariş,viyana kahvesi telefon,