Yükleniyor
Yükleniyor...
3.7 Puan
66 Yorum

The Harp Irish Pub

Caferağa Mahallesi, Misbah Muayyeş Sokak, No: 9, Kadıköy, İstanbul
Kategoriler Publar
Mutfaklar Bar-Food, Kafe
Ortalama tutar İki kişi için : 700 TL
Telefon 02163498002

Çalışma Saatleri

  • 11:00 - 02:00
  • 11:00 - 02:00
  • 11:00 - 02:00
  • 11:00 - 02:00
  • 11:00 - 03:00
  • 11:00 - 03:00
  • 11:00 - 02:00

The Harp Irish Pub Yorumları (66)

4

C.. C..

Bünyesinde çok farklı ülkelere ait bira çeşitlerini barındıran güzel bir mekan. Ek olarak ingiltere ligi maçlarını veriyorlar, arka tarafında bilardo ve langırt masaları da mevcut. Happy hour yapsanız fena olmaaz ama arada :)
5

G...... S....

5

G...... S....

5

G...... S....

3

E.. E..

Ortam güzel ama çalışanlar güleryüzlü ve ilgili değil maalesef. Fiyatlar makul seviyede. Sadece patlamış mısır istediğimizde gelen minicik kase biraz kötü oldu. Çalışanlar iyi olsaydı görmezden gelinebilirdi. Bir daha gitmeyebilirim.
3

E.. E..

Ortami ve muzikleri gercekten iyi ancak kokteyllerine alkol koymaktan itinayla kaciniyorlar. Biralari icin tercih edilebilir.
4

H.... Ç..

Fiyatlar Kadıköy ortalamasına göre makul. Hem arkadaş grubuyla hem de tek başınıza gidebileceğiniz bir mekan. İngiltere Ligi'nden maç yayınları olması da bir avantaj. Bir de sürpriz olarak arka tarafta bilardo ve langırt oynayabilirsiniz :)
5

Y...... Y......

Uzun süredir Kadıköy'de en sevdiğim mekan. Bira istiyorsunuz, tak, karşılığında inanılmaz bir hızla bira geliyor. Yemek istiyorsunuz, o da geliyor. Akıllara zarar. İçeride topları sürekli kaybolan bir bilardo masası var. Irish pub olsa da, bilardo masası sayesinde amerikanvari sahneler yaratabilir, dostlarınıza instoşlardan "batılı yaşam tarzı hmm" dedirtebilirsiniz.
5

Y...... Y......

Uzun süredir Kadıköy'de en sevdiğim mekan.

Bira istiyorsunuz, tak, karşılığında inanılmaz bir hızla bira geliyor. Yemek istiyorsunuz, o da geliyor. Akıllara zarar. İçeride topları sürekli kaybolan bir bilardo masası var. Irish pub olsa da, bilardo masası sayesinde amerikanvari sahneler yaratabilir, dostlarınıza instoşlardan "batılı yaşam tarzı hmm" dedirtebilirsiniz.
4

V..... K...

İş çıkışı gidilebilecek 2 bira içip sohbet edebileceğiniz hatta yer varsa bilardo oynayıp kafa dağıtabileceğiniz güzel bir işletme. Fiyatlar pahalıda değil.
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım