Yükleniyor...
4.3 Puan
35 Yorum

The Doubles Restaurant

Double Tree by Hilton Moda, Zemin Kat, Caferağa Mahallesi, Albay Faik Sözdener Caddesi, No 31, Kadıköy, İstanbul
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Dünya Mutfağı
Ortalama tutar İki kişi için : 270.00 TL
Telefon 0216 5424344
Yorumlar (35)
5
E... E...
Hayatımda yediğim en iyi ve lezzetli açık büfe kahvaltı buradaydı.3 sene önce gitmiştim şuanda fiyatları çok artmıştır muhtemelen :(
5
A.... A....
5
M.... A..
5
M.... A..
5
G..... B...
Amazing staff and service, food was also great
5
G..... B...
Amazing staff and service, food was also great
5
S......... S.........
Fırsatbufırsattan aldığımız lübnan gecesine gittik, garson ve çalışanlar çok kibarlardı servisler hızlıydı. Mezeleri ana yemekten daha çok beğendim. Kesinlikle kadıköyde denenmesi gereken bir yer.
5
E... Ç..........
Grupanyadan aldığımız Lübnan yemekleri fırsatıyla gittik. Girişteki takım elbiseli bey ve garson bey fazlasıyla kibardı. Her şey ile ilgili memnuniyetimizi sordular. Teşekkür etmekten dilimizde tüy bittiği için bir de buradan teşekkür etmek istedim :) Lübnan mutfağını ilk kez denediğimiz için bu nedir sorularımızın yanıtlarını aldık. Ama Türk olmak bunu gerektirir ki mangal kanat ve biftek en lezzetli olanıydı. Ve son olarak sütlü baklava ve atayef tatlısı bizi mest etti. Bir teşekkür de şeflerine iletiyorum.
5
B... M.....
Eşimle birlikte meksika mutfağını denemek için gitmiştik. Menüye bayıldık. Meksika mutfağı dediğimebakmayın acı sosları yanında ayrıca verdiler. Isterseniz yemeğe ekliyorsunuz. Yemekler ve hizmet harikaydı. Oda ve mandalarında harika !
3
G... B.........
Geçtiğimiz hafta, Ramazan'ın ilk haftası, ilk Cuması, iftar yemeğini burnumdan getiren restoran! Akşama kadar oruçlusunuz, otele geliyorsunuz, rezervasyon için yer gösterilmesini beklerken göz göre göre sıranızı sürekli başkalarına veriyorlar. Sakin kalabilir misiniz? Ben kaldım.  İnsanlık halidir, herkes oruçlu ve şaşkın olabilir, nasıl olsa iftara daha yarım saat var diye sakince bekledim. Bu sırada benden sonra gelen ancak benim önümden alınan iki ayrı grubun rezervasyonu alan kişiyle konuşmalarını izledim. Fırsat sitesinden kupon aldıkları için bir dayak yemedikleri eksik kaldı diyebilirim. Benim için haksızlık sadece kendime değil, kime yapılırsa yapılsın müdahale edilmesi gereken bir durum olduğu için karışmak istedim. Az önce de söylediğim gibi iftar saati yaklaşmış olduğu için kendimi frenledim. Sustum. Sıra bana geldi. Hoş geldiniz dahi demeden "beni takip edin" komutuyla yerime geçiyordum ki "Dışarıda yer var mı acaba" sorusunu sorma gafletinde bulundum. "Size telefonda da söyledim ya dışarıda yer yok diye !!!!" azarından sonra sabrım taştı. Konuşmasına, üslubuna dikkat etmesini, müşterilerle bu şekilde konuşamayacağını, telefonda kendisiyle asla böyle bir konudan konuşmadığınızı hatırlattım. "Neyse yani masanız bu beğeniyorsanız oturun" dedi. Çok samimiyim, uyarımın üzerine bana "Beğeniyorsan ye, beğenmiyorsan defol" dedi kısaca.. Resepsiyona gittim, Otel müdürüyle görüşmek istediğimi söyledim. Gece müdürü nazikçe karşıladı. Restorandan ayrılmak istememe rağmen iftara çok az kaldı, olmaz diyerek masama kadar refakat etti. Ancak ne kusura bakmayın dedi, ne özür diledi. Kaba saba karşılama personeli,pasif ve sözünü altında çalışanlara dahi geçiremeyen bir gece müdürü, vasatın biraz üstü bir açık büfe diyebilirim kısaca. Sabrınızı sınamak isterseniz mübarek ayda; Mevlana hissiyatıyla gidilebilir tabii.. Bahsettiğimiz yer DoubleTree by Hilton! (Verdiğim puan yemekler için, aksi halde ancak 1 verirdim) Ben daha çok sık gideceğim, iyi niyetle düzelme var mı kontrol edeceğim zira evime çok yakın. Gelişmelerden (?) bilgilendiririm :)
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım