4.2 - 20 Yorum

Şiraz Restaurant

Caferağa Mahallesi, Sarraf Ali Sokak, No 7/A, Kadıköy, İstanbul
0216 4502454, 0532 4533145
Tür Meyhaneler
Mutfak Meze, Deniz Ürünleri, Yunan
Ortalama tutar İki kişi için : 300.00 TL
Çalışma Saatleri
Tamarig
  • 23:56, 7 Haziran 2020
Tugce sefin elinin lezzetiyle guzellesen sicak sempatik mekan! Disardan belli olmasa da ciddi bir mudavimi var! Biz de burada meze sarap eslesmelerine bayiliyoruz! Ara ara lezzetler degisebiliyor o zaman ince ince sitem iletsek de yeri hep ayri! Ellerinize saglik!
Sevket Gur
  • 11:05, 29 Haziran 2020
Mekanın üst katında oturduk, evin bir odası gibi bi ortam var kendi içinizde takılabileceğiniz fena ortam değil, menüde alkol fiyatları yazmıyor ve 20'lik rakıya 140₺ hesap geldi. Rakıda sadece beylerbeyi var, birada sadece bud var, meze çeşitleri çok fazla değil, mekanda çay istedik yok ama filtre kahve verebiliriz dediler şaka gibi. Grek salata söyledik küp domates salatalık peynir kesip koymuşlar porsiyonlar çok azdı. Aradığınızı çok bulamayabilirsiniz, fiyat performans açısından kötü.
Tüm yorumları okumak için tıklayınız. Bu restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
agapia meyhane,güneşin sofrası meyhane,kadıköy çarşı meyhane,kadıköy meyhane,müsaade meyhane,piraye taş plak meyhanesi,şiraz kadıköy,şiraz kadıköy telefon,şiraz meyhane kadıköy,şiraz restaurant çalışma saatleri,şiraz restaurant kaça kadar açık,şiraz restaurant müşteri hizmetleri,şiraz restaurant sipariş,şiraz restaurant telefon,zomato kadıköy meyhane,