Yükleniyor...
3.7 Puan
93 Yorum

Şiraz Restaurant

Caferağa Mahallesi, Sarraf Ali Sokak, No 7/A, Kadıköy, İstanbul
Kategoriler Meyhaneler
Ortalama tutar İki kişi için : 300.00 TL
Yorumlar (93)
3
R...... C......
Her önünden geçişimde bana aşırı sempatik gelen bu mekana sonunda gitme şansı buldum. Maalesef böylesine güzel bir konumda bu kadar güzel dizayn edilmiş bir mekana hiç yakıştıramadığım bir gece yaşadım. Öncelikle mekanda çalan müzikler ve müziğin sesi ortamı olabildiğince kötü bir hale getiriyor. Yemeklere gelicek olursak, zaten kısıtlı olan bir menüyü çoğu şeyin olmadığını söyleyerek daha da kısıtlı bir hale getirmek zaten başlı başına bir saçmalıkken insan olanların da daha güzel olmasını bekliyor. Fakat yediğimiz hiç bir şeyin çok iyi olduğunu söyleyemem hatta bir çoğu vasattı. Mesela bademli uykulukta badem yokken iç pilavlı midyede iç pilav olmaması aşırı saçmaydı. Bu 3 puanı sadece keşke benim olsa denilicek tarzda bir mekan olduğu için mekanın fiziki özelliklerine veriyorum.
4
T...... T......
Tugce sefin elinin lezzetiyle guzellesen sicak sempatik mekan! Disardan belli olmasa da ciddi bir mudavimi var! Biz de burada meze sarap eslesmelerine bayiliyoruz! Ara ara lezzetler degisebiliyor o zaman ince ince sitem iletsek de yeri hep ayri! Ellerinize saglik!
2
S..... G..
Mekanın üst katında oturduk, evin bir odası gibi bi ortam var kendi içinizde takılabileceğiniz fena ortam değil, menüde alkol fiyatları yazmıyor ve 20'lik rakıya 140₺ hesap geldi. Rakıda sadece beylerbeyi var, birada sadece bud var, meze çeşitleri çok fazla değil, mekanda çay istedik yok ama filtre kahve verebiliriz dediler şaka gibi. Grek salata söyledik küp domates salatalık peynir kesip koymuşlar porsiyonlar çok azdı. Aradığınızı çok bulamayabilirsiniz, fiyat performans açısından kötü.
2
T.... S....
Çalışanlar güler yüzlü olsa da rakı için uygun bir mekan değil. Ana yemeğin iki kişi için tek ve ortaya gelmesi en tuhafı.
4
A.... M...........
Sempatik ve lezzetli bir bir yer. Önceden rezervasyon yaptırabilirsiniz. Çalışanları da çok ilgili...
4
A.... M...........
Sempatik ve lezzetli bir bir yer. Önceden rezervasyon yaptırabilirsiniz.
Çalışanları da çok ilgili...
5
L..... U....
Rakı içmek ve evinizde hissetmek istiyorsanız Şiraz Kadıkoyun en iyi mekanı yemekleri tamamen efsane ortam butik yaratıcı ve %100 lezzetli fiyatlar ise oldukça uygun düşünmeyin gidin nefes alın!
5
E..... E....
5
E..... E....
5
P..... P.....
İstanbul un en kaliteli mekanlarından. Yemekleriyle lezzetiyle ekibiyle fiyat performansıyla harika bir mekan. Ellerinize sağlık çok mutlu olduk
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım