And İlkateş
 • 22:05, 22 Mart 2019
Ilk kez geldik, hersey harika idi ozellikle Erkan bey in yakin ilgisinden, yemeklerin tazeligi ve lezzetinden ayrica makul fiyatlarindan memnun kaldigimizi belirtir, herkese hararetle oneririz ????????
Kenan Minic
 • 23:56, 30 Mart 2019
Bu akşam biraz vakit geçirmek için shisha yı tercih ettik .genel olarak ambiansı orta nın bi tık altında denilebilir ,masalar dip dibe öyleki olurda yerinizden kalkmak isterseniz arka masadan izin istemeniz gerekebilir .servis yavaş ve özensiz ,yemekler ve fiyatlar da gayet vasat .tekrar tercih edeceğimiz bir mekan değil maalesef.
Haluk Gönül
 • 08:56, 3 Haziran 2018
Garsonlar ilgiliydi. Canlı müziğin erken başlamasıyla daha saat 7 de tıklım tıklım oluyor. Fiyatları da uygun, kadıköy de eğlenmeye gidiyorsanız tavsiye ederim.
Mehmet Evcimen
 • 17:55, 13 Mart 2017
Rakı balık yaptık. Yemek lezzetliydi. Personel de tam profosyennelik yok. Hesap ise barlar sokağına göre uygun diyebilirim. Çoğu alkollu mekanda ki garson hezimet bedeli %10 gibi bir saçmalık yok.
Ecem Ozek
 • 19:03, 28 Nisan 2017
Ortam ferah genıs,balkonununda yaz aylarında keyıflı manzara eslıgınde bıra,saraf keyfı ıcın ıdeal???? Cerezler sıcacık ve taze,servıs hızlı..
Pelinmerve
 • 21:16, 18 Mayıs 2017
Şu ana kadar gördüğüm en berbat en leş mekan. Kahvehane işletir gibi bar işletiyorlar. Saygısız ve küstahlar. Kesinlikle tavsiye ETMiYORUM!!!!!!!
Gaye
 • 10:19, 7 Ocak 2017
Bir sürü olumsuz yorum var ama biz bu mekana iki ay önce tesadüfen önünden geçerken girdik. Rakı içmeyi tercih ettik. Bunun için menüleri de var mesela "35lik rakı+6 çeşit meze x" lira gibi. Mezeleri çok güzel, garsonlar ilgili, zaten garsondan max. ne bekleniyor anlamadım. Ayrıca hesapta da hiçbir problem yaşamadık. Canlı müzik var akşamları, istek parçalarınızı da çalıyor. Sadece masalar çok bitişik, ama akşamları kalabalık olduğu için başka çare de yoktur zaten. Bunun dışında her şey çok iyiydi bizce.
Sude Naz
 • 21:58, 13 Nisan 2017
KESİNLİKLE GİTMEYİN..KADIKÖYDEKİ EN KÖTÜ MEKANLARDAN BİRİ..GARSONLAR İLGİSİZ,SOLİST LAUBALİ,SADECE FAZLADAN BAHŞİŞ VERENLERİN UYDURUK ŞARKILARININ ÇALINDIĞI,UYDURUK ,TAT KAÇIRAN GERÇEKTEN KALİTESİZ BİR MEKAN..ÖNERMİYORUM
Pınar Nadir
 • 22:31, 2 Nisan 2017
Garsonlar hiçbir şekilde sizinle ilgilenmiyor ve ayrıca yemek siparişleriniz çok geç geliyor nargileside fena değil ama yarım saat sonra tıkanmaya başlıyor
Erdinç Kurt
 • 22:56, 9 Mayıs 2016
Mezeler çöp,ilgi alaka sıfır, ücret kalite oranı kötü. 20-30 fazla verin adam gibi yere gidin, zaten müessese bir daha gelmeyeceksiniz gibi davranıyor paranıza yazık burada olumlu yorum inanmayın kendi adamları mekan 5 para etmez gidersen bu yorum aklına gelsin
Helin Akdemir
 • 18:35, 16 Mayıs 2016
Arkadaşlar kesinlikle gitmeyin insanları dolandırmaya çalışıyorlar! İki hamburger ve iki bira için 110 tl hesap çıkarmaları,ikram ettikleri çayları hesaba eklemeleri. İnanın hesabı şişiriyorlar içmememize rağmen fazladan 2 bira ve bir çerez tabağını hesabımıza eklemişlerdi. Dikkat etmeseydik bize göz göre göre ödeteceklerdi. Lütfen dikkatli olun tek olayları insanları soymak. Rezil bir mekan!
Metsan Nargile
 • 19:20, 3 Temmuz 2016
5 yıldız , shisha pub kadiköy , Kadiköydeki pub mekanı , canlı müzük , rakı balık , dünya mutfağı , kaliteli hizmet , lezzetli ürünler , yiyecek içecek sohbet ve eğlence mekanı
Zeynep G. A.
 • 16:51, 30 Ocak 2015
Canlı müzik olan, pub havasında bira patates takılanılabilecek bir mekan. Ama çok fazla bir şey beklemenizi önermem. Karışık bira tabakları biraz zayıf. Müzikler, şarkılar güzel istek yapabiliyorsunuz. Yani bira ve atıştırıp kalmak için uygun bir yer. Bir de, karides güveç söylemiştik. Muhtemelen o yan taraftan (shisha'nın yan tarafı rakı meze konstepti) geldi. Güveçin lezzeti güzeldi, onu beğendik. Garsonlar ilgili. Arada uğranabilir.
Habibe Turfan
 • 17:31, 18 Temmuz 2015
Maç izlemek için ideal. Çok coşkulu bir ortamı var. İçerdeki çizimler de çok hoş. Nargilesi ortalama. Çokça çeşit var hem yemek hem de içecek olarak.
Semih E
 • 20:02, 26 Temmuz 2015
Dostlarınızla meyhaneler sokağında oturabileceğiniz güzel bir mekan.Mekanda gitarist müzik yapmasa daha iyi olur çünkü sokak hayli gürültülü.Fiyatlar ortalama olarak iyi diyebiliriz rakının yanına getirdikleri mezeler çok kısıtlı zengin bir mezeleri yok ne yazık ki ama yine de sadece arkadaşınızla edeceğiniz muhabbete önem verip gerisi önemli değil diyorsanız gidin
Can Okur
 • 23:56, 14 Temmuz 2014
Kesinlikle harika bir ortam herkese tavsiye ederim