Yükleniyor...
3.2 Puan
100 Yorum

Rock N Rolla

Caferağa Mahallesi, Moda Caddesi, No 20/B, Kadıköy, İstanbul
Kategoriler Barlar
Mutfaklar Bar-Food
Ortalama tutar İki kişi için : 160.00 TL
Telefon 05437700906
Yorumlar (100)
3
E... E...
Happy hour fiyatları pandemiden dolayı kalktığını hesabı isteyince öğreniyoruz. Keşke baştan söyleselerdi. Şaşırdık. Ama ambiyans ve müzikler güzel
1
C... B......
This is the worst place I have ever been. If you are a non smoker, you should definitely stay away from this place. If you are a smoker, your lungs also don't deserve this kind of bad air. Unfortunately, our government is not powerful enough to make the places obey the rules of the country. Therefore, they can challenge the government. I am so sorry to see that my country is so pity.
1
B.... B.....
Daha öncelerden de gittiğim mekanda bu sefer gittiğimde çok kötü bir muamele ile karşılaştım
Menü de yazan fiyat ile hesabımızdaki fiyat farklıydı itiraz etmemize rağmen menü eski diyerek ödettiler. Sevdigimiz bir yerdi yazık oldu.
1
B.... B.....
Daha öncelerden de gittiğim mekanda bu sefer gittiğimde çok kötü bir muamele ile karşılaştım Menü de yazan fiyat ile hesabımızdaki fiyat farklıydı itiraz etmemize rağmen menü eski diyerek ödettiler. Sevdigimiz bir yerdi yazık oldu.
1
B....... E.....
Menüde yazan fiyatlarla siparişimizi verdik. Hesap farklı fiyattan geldi. İtiraz edince de menüler eski diyip ısrarımıza rağmen fazla ödeme aldılar. Önermiyorum.
1
K.... Y......
6 yıllık müşterisine içerde etkinlik var deyip, almamak! Etkinlik bileti almak istediğimiz de de yalan söyleyip,bahaneler uydurup bi şekilde içeriye alınmamak...
5
D.... D....
combo tabağı çok doyurucu 2 kişi için. çalışanlar çok çok kibar ve ilgili. sürekli gelinir. çok memnun kaldık. müzikler de kaliteli gibi görünüyor. içerisi daha ferah bence.
5
M...... C.....
Olabildiğince güzel bir mekan. Fiyatlar makul. Arkadaşlarımla iyi vakit geçirebildiğim, çok kafa şişirmeyen bir mekan olduğu için tavsiye ederim.
5
M...... Y..........
Olabildiğince güzel bir mekan. Fiyatlar makul. Arkadaşlarımla iyi vakit geçirebildiğim, çok kafa şişirmeyen bir mekan olduğu için tavsiye ederim.
4
M.... A...
Biraz sıkışık, biraz sigara kokuyor, biraz müzikler yoruyor fakat tam bir bar. Olması gerekenden daha iyi değil. Şık veya nezih değil. Bar gibi bar. Seviyoruz
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım