Cansu Kızılalp
 • 01:40, 27 Ocak 2020
Sanırım el değiştirmiş, farklı bir isim yazıyor girşinde. Muhteşem mezeler, muhteşem kalamar var. 2 kere gittik, gayet memnun kaldık. Mutlaka deneyin.
Onur Agus
 • 20:42, 30 Haziran 2019
Gelen tüm meze ve yemekler son derece yavandı. Lezzet olarak tam bir hayal kırıklığı.
Ulaş Aksu
 • 11:26, 10 Ocak 2019
%10 Tax ? hangi ülkede yaşıyoruz Üsküdar'dan Kadıköy'e geldim hesaba kuver dışında %10 Tax diye uydurma bir kalem eklemişler Belediye'ye de şikayet edeceğim.
Dila Oflaz
 • 01:10, 10 Temmuz 2019
Öncelikle zorunda kalmazsanız sakın gitmeyin. Biz zorunda kaldık gittik. Sonuç ne adamlar 50 lira kazıkladı. Elbette biz sonra çok geç fark ettik. Kazıklamak gibi saçma hareketler yapmamaları lazımdı. Bir daha asla gitmeceğim bir yer.
Furkan Ergin
 • 12:38, 24 Haziran 2018
Gittiğim en rezalet mekanlardan biri. Mezeler berbat ayrıca garsonlar aşırı saygısız. İstemediğiniz şeyler getirmeye çalışıyorlar ve para üstünü getirmeye tenezzül bi etmiyorlar.
Fulya Esen
 • 20:43, 9 Temmuz 2018
Balık sezonunun başladığı zamanda hala dondurulmuş (ya da taze olmayan) balık veren bir işletme. Karides dondurulmuş geliyor. Mezeler ortalama, sadece çiroz güzeldi.
Hilal Bayar
 • 01:15, 25 Haziran 2018
Menüde olan balık çeșitlerinin çoğu yok. Mezeler güzel ve çalıșanlar ilgili. Fakat bu kadar para buraya verileceğine kesinlikle çok daha güzel bir yere gidebilir.
Merve
 • 11:20, 28 Haziran 2018
Ailemle gittiğim ve çok güzel karşılandığımız mekan. Çalışanların iyiliği anlatmakla bitmez sanırım. Mezeleri, ara sıcakları çok güzel ve tatmin edici miktarda. Keyifli, sakin ve güzel ağırlandığınız bir akşam istiyorsanız kesinlikle burayı tercih edebilirsiniz.
Neyseo1
 • 17:31, 24 Şubat 2018
Tam yemeğin hakkını veren, misafirini iyi ağırlayan bir mekan. Özellikle çalışanları güler yüzlü ve ilgili. Not kırmamın sebebi ise çok çeşit balıklarının olmamasındandır. Mevsiminde de olsa her balık bulunmuyor ama olanlarda çok lezzetli pişiriliyor. Mezeleri yeterince iyi. Her zaman arkadaşlarla gitmekten sıkılmayız. Umarım hep böyle devam ederler.
Habib Yücel
 • 23:02, 22 Şubat 2018
Gitmenizi tavsiye etmem. Yedikleriniz ile gelen hesap asla uyuşmuyor neredeyse hesabın yarısı kadar daha eklenip geliyor. İki misafirim gelmişti. Yediğimiz içtiğimiz şeyler fiyat belli 170 lira gibi bir hesap beklerken 253 lira hesap geldi. Misafirler ben öderim sen ödersin muhabbeti yapınca açıkçası hesaba itiraz edecek fırsat bulamadım ayıp olmasın diye ödedim çıktık. Asla tavsiye etmiyorum. Bin pişman oldum ilk ve son gidişim
Halit
 • 19:29, 9 Mart 2018
Artık çoğu meyhanede bulamayacağınız kalitede deniz mahsulü mezelerle damaklara şölen yaptırıyor. Çok lezzetli mezelerle rakı meze masalarının hakkını veriyor. Aradığınız güzel meze iyi hizmetse tam yeri. Çok yorum yapmayı sevmeyen biri olarak burayı anlatmasam olmazdı.
Tuğba & Onur
 • 16:56, 16 Ocak 2018
Fırsat buldukça Kadıköy’e gittiğimizde ve canımız rakı içmek istediğinde tercih ettiğimiz tek mekan diyebiliriz. İsmini bilmediğimiz yaşlı garson abinin bizi her zaman istediğimiz yere oturtuyor olması, mezelerinin taze ve leziz olması, karides güvecinin muhteşem lezzeti, ortamın sıcaklığı bizim tercih sebeplerimizden. Fiyatlar o sırada yer alan mekanlara göre çok yüksek değil hatta bazılarından uygun bile diyebiliriz. Yalnız gelen hesaba ekletilen yaklaşık %10’luk kuver ücreti bizce son derece anlamsız çünkü zaten iyi bir hesap ödüyorsunuz. Ek olarak kalamarı denemeyi unutmayın :)
Cereyanman1905
 • 19:56, 5 Ocak 2018
Garsonlar sürekli size ara sıcak ve yemek satma derdinde. Siparişiniz beklediklerinin altındaysa ilgi alaka hak getire. Artan kira ve tekel zamlarına en çabuk ayak uyduran müessese.
Julia
 • 14:35, 22 Mayıs 2017
Mekanda az içip, yememize rağmen gelen tutar yüksekti. Karides güzeldi fakat mezelerin yarısını yemedik.  Bir daha geleceğimi sanmıyorum. Ve sipariş az diye surat yapan garsona zorla bahşiş bırakmak saçma..
Merve Karabulut
 • 19:58, 18 Ocak 2017
Erkek arkadaşımla sürekli gittiğimiz mekan. Çok salaş çok samimi bir yer. Her gittiğimizde yan masamızda oturan insanlarla arkadaş olup çıkıyoruz :) Balıkları enfes ama karide güveci tavsiye etmem. Buyuk karidesleri onceden haşlayıp kullanıyorlar hızlı çıksın diye. Mezelerde favorim haydari, fava ve pazi kavurma mukemmeldir.
Zynpizm
 • 01:40, 17 Temmuz 2017
Şimdiye kadar yediğim en lezzetli kalamarlardan biri burdaydı. Yumuşacık, aşırı yağ çekmemiş ve sosu da lezzetli. Fener kavurma, balık kokoreç ve balık mücver de güzeldi. Ancak bazı noktalar var ki bütün bu olumlu şeyleri siliyor. Fiyatlar gerçekten yüksek. Önünden geçerken garsonların minibüs muavini gibi müşteri çekmeye çalışması çok itici hatta rahatsız edici. En kötüsü de hesabı şişirip getirmeleri. Birkaç kez gittim ve biri hariç hepsinde hesabın düzeltilmesini istemek zorunda kaldım. Alkolün etkisinden faydalanıp yemediğiniz, içmediğiniz şeyleri adisyona ekleyerek belki ödersiniz diye önünüze getiriyorlar. Durumu o kadar sıradanlaştırmışlar ki hiç itiraz etmeksizin hesap düzeltiliyor. Bu kadar lezzete bu tavra ihtiyacınız var mıydı? Sırf bu yüzden artık gelmiyorum ve gelmeyi düşünmüyorum.
Ozlem_celik41
 • 10:12, 3 Temmuz 2017
Bu mekana sık sık geliriz aslında çibez otunu mutlaka deneyin aslında ilgili nir ortam mezeleri güzel tek sıkıntı ki bu da fazla servisi çok geç yetişemiyorsan çok müşteri alma yada hafta sonu servis elemanını arttır çokta pahalı bir mekan değil 2 ade 70 lik ara sıcaklar dahil en az 10 çeşit meze 700 tl 6 kişi ...
Meral Yildirim
 • 09:38, 4 Haziran 2017
Hızlı ve sizi rahatsız etmeyecek şekilde bir servisleri var. Yan masanın sohbetini de duyabiliecek kadar, 4 çeşitten fazla meze söylerseniz koyacak yerin bulunmadığı dip dibe masalar biraz rahatsız edici. yoğurtlu patlıcanda patlıcan tadından çok yoğurt tadı vardı.deniz börülcesinin doğal tuzu bile kalmamıştı.Mezelerinin çok lezzetli olduğunu söyleyemem.Ara sıcak söylemedim.Deniz çinekobunun pişirimi güzeldi.Hesap fişinde kuver yanında bahşişi de eklendiği bir mekandı.
Cem Bektaş
 • 18:24, 20 Mart 2017
10 gün önce gittiğim önceleri mezelerini beğendiğim yer(di). Kalamar inanılmaz kötü Ciğer Soğanla güveçte tekrar ısıtılmış (kimse 2. çatalı almadı) . Paçanga kurumuş şekilde servis edildi.Peynir rakı peyniri değil Bunlara rağmen fiyat anormal yemek yemeden 3 ara sıcak 6 meze bir 100 lük rakı 550 TL
Azra Ozkul Orhonlu
 • 22:35, 15 Haziran 2017
Gece gayet güzel başlamıştı.Atom, deniz börülcesi,patlıcan salatası, patlıcan biber kızartma.Hepsi başarılıydı özellikle börülce süperdi. Sonrasında kalamar tava ve paçanga aldık.Paçanga yağ çekmiş gibiydi ama tadı fena değildi.Fakat kalamar tava geceyi sonlandırdı.Sonlandırdı derken balık falan yiyemedik çünkü kalamara o kadar karbonat koyulmuştu ki midemiz altüst oldu.Ayrıca bu sokakta acaip gürültü var başımız tuttu.En son ikram olarak helva geldi ve eşim beğendi.