Yükleniyor
Yükleniyor...
2.9 Puan
33 Yorum

Pehlivan

Caferağa Mahallesi, Mühürdar Caddesi, No: 7, Kadıköy, İstanbul
Kategoriler Lokantalar
Mutfaklar Ev Yemekleri
Ortalama tutar İki kişi için : 250 TL

Pehlivan Çalışma Saatleri

Gün Açılış Kapanış
Pazartesi 10:00 23:00
Salı 10:00 23:00
Çarşamba 10:00 23:00
Perşembe 10:00 23:00
Cuma 10:00 23:00
Cumartesi 10:00 23:00
Pazar 10:00 23:00

Pehlivan Yorumları (33)

1

E.... C........

Berbat bir yer. Balkan lokantasına benzetmiş ana kalite ve tatta tırnağı bile olmaz. Kazandibi bayat, biber dolması kokmuş. Bütün yemekleri bıraktım
5

B... H....

Kadıköyde ev yemeği ve köfte yiyebileceğiniz en güzel yerrr!!!!! Kesinlikle gidip köftesinin sosunu deneyin özellikle ???????????????? Umarım bozulmaz
5

B... H....

Kadıköyde ev yemeği ve köfte yiyebileceğiniz en güzel yerrr!!!!! Kesinlikle gidip köftesinin sosunu deneyin özellikle
4

M..... O....

Köfte yedim. Kocaman kare biçiminde. Bayağı büyük bir kare. Güzeldi ama mükemmel değildi. Yine de lokanta olduğu için 4 puan veriyorum. Yaşasın lokantalar. Lokanta demek sağlıklı yemek demektir, Sulu yemek demektir. Fast food'a son !
5

C.... C....

Şu söğütlüçeşmenin ordaki Pehlivan’a kıyasla 1000 kat müthiş ve anlayışlı olan Pehlivan şubesidir. Ben yemeklerini ve lezzetlerini gerçekten çok seviyorum. Tamam fiyatlar biraz kazık ama harbiden lezzetli. Aradık bu şubeyi, köpeğimiz var gelebilir miyiz dedik. (Söğütlüçeşmenin ordaki şube yavru el kadar köpek var diye almadı da bizi ayıptır söylemesi, kucaktan da indirmicektik ha!) Neyse, bu rıhtıma yakın olan şube sağolsun tabii gelin dedi, biz size masa ayarlarız dedi. Gittik efendim, dükkanın önüne masa sandalye taşıdılar sağolsunlar bizim için. 2 kişi + 1 yavru köpeğiz bu arada, öyle kalabalık grup falan da değiliz yani. Sonuç olarak bu şubeye hep giderim diğerine bir daha gitmem. El kadar yavru yahu ayıptır. Abicim sizin anlayışınıza ve emeğinize de teşekkür ederim. Adamsınız. :)
2

B... B......

Eskiden esnaf lokantası olarak hizmet veren restaurant bugunlerde fahiş fiyat politikası ile hazır yemek tarzına ayak uydurmuş isminin karını yapmakta. 56 TL resimde gördüğünüz yemeklerdi ve kaşarlı köftesi dışında gerisi çok yavandı. Yukarı kattaki çayıda kaldırmışlar. Merkezi konumda olması ve çalışanların güler yüzlülüğü sayesinde 2 puan verebiliyorum. Eski günlerine geri dönmesini tavsiye ederim.
2

M..... M.....

Merkezi olmasa girip yemek yenecek bir yer değil. Gerçekten tamamen fabrikasyon olmuş... En son yine mecburiyetten yediğimde hiç memnum kalmadım, lezzet diye bir şey yok.
3

H.... F.....

 Lezzeti de fabrikasyondur. Tercih ettiğim ev yemekçilerinden değildir. Merkezi konumda olmasa sanıyorum ki dükkanı zor doldururlar.
1

G...... S....

İşimiz gereği hep yoldayız ve öğlen yemeklerini dışarda yemek zorundayız. Ev yemeği olmasından dolayı tercih ediyorduk ama yemek kalitesi gittikçe bozmaya başladı. Yemekler soğuk porsiyon olarak da az. Ayrıca yemeklerin koyulduğu tabaklar o kadar küçük ki yerine gidene dek yemeğin suyu tepsiye dökülüyor. Kalitenin düşüklüğüne göre fiyatlar da epey fazla.
4

Z...... Z......

Lise yıllarımda büyük sükse yaparak her yere yayılan pehlivan ne yazık ki zaman içinde fabrikasyona dönüştü. Ama menüsünde zeytinyağlıları da içerdiğinden özellikle çalışanlar için ideal bir öğle yemeği noktası olabilir.
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım